waclawawa 20.10.13, 17:19 Czy ktoś kojarzy co to za hałda/góra stoi w lesie za Powstańców (za kościołem) a niedaleko EC Kawęczyn? O - tutaj - goo.gl/maps/YFPHy Miejsce jest już nieźle zarośnięte, więc nie jest nowe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj