Dodaj do ulubionych

Góra w lesie

20.10.13, 17:19
Czy ktoś kojarzy co to za hałda/góra stoi w lesie za Powstańców (za kościołem) a niedaleko EC Kawęczyn? O - tutaj - goo.gl/maps/YFPHy
Miejsce jest już nieźle zarośnięte, więc nie jest nowe.
Obserwuj wątek
    • piotrsson Re: Góra w lesie 20.10.13, 17:57
      tam była zwałka śmieci.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka