pryczard
05.10.04, 15:13
Jako arytokrata, ziemnianin proponuję, aby miasto Ząbki wybrało mnie na
honorowego władcę Ząbek. Monarchia winna wrócić. W zamian za to moi drodzy
poddani będę o was dbał. Będę dotował szkoły, ulice i potrzebną aglomerację
naszego miasta pięknego. Ale wprowadzimy serwituty. Co o tym myślicie? Ja was
poprowadzę jak za dawnych czasów czynił to mój pradziad i dziad. Czemóż nie
przywrócić starej pięknej tradycji głównie ku waszej uciesze niż mojej.
Dlakogóż takbym sie poświęcał. Poza tym zobaczcie moi drodzy jedyne takie
księstwo Ząbki ze swoim księciem. Pięknie pięknie kraj będzie wiwatował z
zachwytu.
Pryczard III