Dodaj do ulubionych

DO MOICH PODDANYCH:

05.10.04, 15:13
Jako arytokrata, ziemnianin proponuję, aby miasto Ząbki wybrało mnie na
honorowego władcę Ząbek. Monarchia winna wrócić. W zamian za to moi drodzy
poddani będę o was dbał. Będę dotował szkoły, ulice i potrzebną aglomerację
naszego miasta pięknego. Ale wprowadzimy serwituty. Co o tym myślicie? Ja was
poprowadzę jak za dawnych czasów czynił to mój pradziad i dziad. Czemóż nie
przywrócić starej pięknej tradycji głównie ku waszej uciesze niż mojej.
Dlakogóż takbym sie poświęcał. Poza tym zobaczcie moi drodzy jedyne takie
księstwo Ząbki ze swoim księciem. Pięknie pięknie kraj będzie wiwatował z
zachwytu.
Pryczard III
Obserwuj wątek
    • clara2 Re: DO MOICH PODDANYCH: 05.10.04, 19:05
      O jakże zatem możemy przyczynić się do tego abyś ziścił swoje obietnice!?
    • rawi_pozn Re: DO MOICH PODDANYCH: 06.10.04, 09:18
      pryczard napisał:
      > Jako arytokrata,

      a kto to jest ARYTOKRATA ?
      Jakis rodzaj kraty arytej ????????
      Rawi
    • pryczard Re: DO MOICH PODDANYCH: 06.10.04, 10:26
      "Arystokrata" to pewnie przez ten pośpiech - człowiek od tej nowej techniki
      głowe traci a ja już swój wiek mam - mój gnuśny pismak też stary, dyktuje mu i
      tak powoli a on robi i tak straszne byki. Kiedys byśmy go wychłostali a teraz -
      czasy inne jakiś humanitaryzm. Przykre. A właśnie jak mielibyście sobie pomóc
      bym ja nad wami objął pieczę - no właśnie te czasy - jak doradzę sie swojego
      doradcy - odpowiem ale i czekam na propozycje.
    • megi_r Re: DO MOICH PODDANYCH: 07.10.04, 09:29
      A w dodatku szykuje sie nam tu ksiestwo wiec bedzie jeszcze bardziej zajazdowo !
      Megi
    • wasyl1978 Re: DO MOICH PODDANYCH: 09.10.04, 23:29
      Zapraszam do mojego gabinetu na Mokotowie... (polezysz sobie na lezance ... i
      wszystko bedzie dobrze )
      • clara2 Re: DO MOICH PODDANYCH: 10.10.04, 21:35
        Czyżbyś był psychoanalitykiem? W tym wieku? (zasugerowałam się 1978)
        • pryczard Re: DO MOICH PODDANYCH: 11.10.04, 09:00
          Mam synku swoich lekarzy - a rocznik 1978 to trochę nie zamało na lekarza
          tudzież doświadczonego psychologa? Powiedz tatusiowi żeby ci zainwestował w
          inne zabawki, bo te klocki którymi podejrzewam ze sie bawisz sa za bardzo jak
          na ciebie skomplikowane. Analizując twój nik można by wiele powoiedzieć o
          tobie. Powiedz mi synku co jesz na śniadanko a papcio ci powie kim jesteś.
          Dziecko ja mam 4 x tyle lat co ty - wojne przeżyłem a ty mi tu kozetkę
          proponujesz - zero szacunku dla burzuazji i inteligencji w tym kraju.
          • arek_k Re: DO MOICH PODDANYCH: 11.10.04, 10:03
            a przeanalizujmy twojego nick'a ...
            pryczard
            co to moze znaczyc ?
            pry - czard
            czyli pierwsza czesc to zawolanie zeby sie kon zatrzymal
            druga czesc to imie konia ...

            Pozdrawiam wszystkie konie ;)
            iiiiiaaaaaaaaaaarek
            • pryczard Re: DO MOICH PODDANYCH: 11.10.04, 13:27
              O Areczku wieś tańczy i śpiewa wszędzie się znajdziemy miło mi - z jakiej wsi
              pochodzisz i czy u was mówiło się prrrr czy prr do kunia- Teraz ty miastowy z
              Ząmbek samych no proszę -ale korzeni sie nie wyprzesz - niestety widać kto
              zacz? Pozdrów twoją rodzinną wieś.
              • zdich Re: DO MOICH PODDANYCH: 11.10.04, 15:40
                Coś mi sie wydaje ze ksiązę angażujący sie w takie dysputy z poddanymi z
                najniższych klas (jak ocenia Arka) nie bardzo zasluguje na stanowisko wladcy.
                Lepiej zalatwilby cos pozytecznego zamiast wyklocac sie z poddanymi. Jestem
                przeciw. Wole arystokrate inteligenta.
                • pryczard Re: DO MOICH PODDANYCH: 11.10.04, 16:02
                  Acz to żarty frywolne - żem się uniósł aż nadto toż do Arka nic nie mam toż tez
                  się na dworkach po różnych wsiach chował przed Prusem i Rusem w końcu osiadłem
                  tu w Ząbkach i juz swój lud wierny formuować zaczynam ku lepszej przyszłośći.
                  Tytuły już zbędne ale zmienić nasze miasto kochane muszę - by mie dziadki
                  dobrze wspominały i grób ze spiżu usypały

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka