Dodaj do ulubionych

RUSH hair&beauty Ząbki

24.01.18, 11:52
czy korzystał ktoś z usług fryzjerskich tego salonu? proszę o opinię
Obserwuj wątek
    • matylda-z-zabek Re: RUSH hair&beauty Ząbki 29.01.18, 22:49
      Korzystałam z usług właścicielki Edyty ponad rok. Na początku byłam zadowolona, z żółtego blondu przeszłam na ładne sombree, czyli włosy ciemniejsze na górze. Tak było na "starej" lokalizacji, gdzie liczył się klient, a nie ich ilość. Potem było już tylko gorzej... umawiałam się do właścicielki, a obsługiwały mnie panie praktykantki ze szkoły fryzjerskiej, w której pani Edyta podobno uczy. Za każdym razem kolor wychodził inny... jednego dnia była to piękna miedź, innego dnia zielony. Niestety, salon oszczędza na farbach - pani Edyta farbuje tylko odrosty, resztę włosów traktując "tonerem", który jest nietrwały i przypomina szampon koloryzujący, więc po tygodniu od wizyty u fryzjera włosy wyglądają, jakby nie były dawno farbowane. Jednego razu zwróciłam uwagę na ten mankament, ale pani fryzjera najwyraźniej się nie przejęła proponując... wiyty co dwa-trzy tygodnie. A kogo stać na wydatek 170 ( 270 zł ze ścięciem) na farbowanie włosów? Czary goryczy dopełniła ostatnia wizyta... włosy z odcieniem miedzi, długie, proste i zadbane, gdyż bardzo o ni dbam... miały być pofarbowane odrosty i odświeżony miedziany odcień, jako że się najszybciej wypłukuje. Wyszłam w kolorze ziemi zmieszanym z zielenią (sic!), a jak zwróciłam uwagę, że nie tak miało być, pani fryzjerka powiedziała, że jest ślicznie i może mnie nie przygotowała, że będzie taki efekt. Niestety włosy długie do pasa od połowy okazały się spalone na wiór, a ich jedynym ratunkiem u innego fryjera-fachowca było ich ścięcie do linii ramion. Żałuję, że tak długo i za takie ceny dałam się zwodzić pseudo-fryzjerce, że zniszczyła mi włosy, że wysługiwała się praktykantkami. Teraz za farbę i zabieg regenerujący w Poznaniu płacę 100 zł i jestem zadowolona, bo wróciłam do mojej ukochanej fryzjerki sprzed lat, która nigdy nie wyrządziła moim włosom takiej krzywdy, jak pani Edyta. Czekam tylko z żalem, kiedy odrosną mi moje kochane, długie włosy...
      Podsumowując, na początku efekt wow, co widać na zdjęciach wrzucanych na facebooka Rush-a, jednak po kilku wizytach coś szwankuje, aż w końcu katastrofa... Jeśli zależy Wam na kondycji włosów, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!
            • mewels Re: RUSH hair&beauty Ząbki 01.02.18, 23:08
              Witam. Ja z kolei mam całkiem inne zdanie na temat Salonu Rush i Pani Edyty. Dla mnie jest to najlepsza fryzjerka. Od wielu lat oddaję swoje włosy pod jej opiekę. Przerabiałyśmy już wszystkie kolory tęczy na mojej głowie i za każdym razem moje włosy były w rewelacyjnej kondycji. Przez ostatnie 3 lata mam fazę na blondy więc uparcie rozjaśniamy i moim włosom nic się nie dzieje. Ombre, sombre, blond po całości - za każdym razem jestem zadowolona z efektów. Korzystałam również z keratynowego prostowania włosów. Efekt meeega! Z resztą na stronie Rush można poczytać opinie klientów, w większości zadowolonych z efektu po :) Ja jestem bardzo zadowolona i nie zamienię mojej fryzjerki Edyty na żadną inną :) Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka