zoncia11
29.11.08, 14:48
Witam,
kiedyś na forum była "akcja" zbierania rzeczy dla rodzin
potrzebujących, znowu mam odzież do oddania, ale osoba, która
poprzednio prowadziła wątek niestety się nie odzywa:((
może ktoś potrzebuje damskich/dziewczęcych rzeczy (spodnie, bluzki)
roz. 38/40.
Pozdrawiam!