Dodaj do ulubionych

oddam ciuchy

29.11.08, 14:48
Witam,

kiedyś na forum była "akcja" zbierania rzeczy dla rodzin
potrzebujących, znowu mam odzież do oddania, ale osoba, która
poprzednio prowadziła wątek niestety się nie odzywa:((

może ktoś potrzebuje damskich/dziewczęcych rzeczy (spodnie, bluzki)
roz. 38/40.

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • agnielcia Re: oddam ciuchy 29.11.08, 22:16
      była bym zainteresowana. Mój mail : jereminek@wp.pl.Pozdrawiam.
    • zawszewp.pl Re: oddam ciuchy 08.12.08, 18:59
      witam ja bym byla bardzo zainteresowana ciuchami
    • zawszewp.pl Re: oddam ciuchy 08.12.08, 19:40
      prosze napisac czy jeszcze aktualne i dac znac na mojego meila lenamcz@wp.pl
    • dorota84_24 Re: oddam ciuchy 11.12.08, 21:58
      no wlasnie!
      napewno sa tacy !ja np z checia bym wziela.ale mowie ludzie nie wiedza gdzie
      szukac ,gdzie dawac ogloszenia i wogle.ja tez kiedys dlam ogloszenie i nikt sie
      nie odzywal teraz to juz zadko wchodze na takie fora.
      • power4g Re: oddam ciuchy 15.01.09, 01:31
        www.allegro.pl/item529184462_spodnie.html
    • zoncia11 Re: oddam ciuchy 12.12.08, 20:47
      dziękuje za zainteresowanie,
      sprawa już nieaktualna.
      • power4g Re: oddam ciuchy 15.01.09, 01:32
        www.allegro.pl/item529184462_spodnie.html
        zapraszam
    • julita85 Re: oddam ciuchy 28.03.09, 22:16
      czy ogłoszenie jest nadal aktualne?? mój nr gg 12637012 proszę pisać
      nawet jeżeli będę niedostępna.pozdrawiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka