17.05.12, 12:14
Powiedzcie czy jak papryka już owocuje,a oprócz tego ma kwiatki to ja mam te kwiatki obrywać?Niektóre krzaczki mają po 2-3 owoce +11 kwiatów.
Obserwuj wątek
    • lellapolella Re: Papryka 17.05.12, 14:40
      Hes, co Ty za potwory wyhodowałaś?!Jakby rosły już w gruncie, to nic bym nie obrywała ale jeśli są wciąż w doniczkach to nie mam pojęcia...
      • yoma Re: Papryka 17.05.12, 14:43
        Ja też nie, a do gruntu to one pewnie pójdą lada chwila...
      • hesperia1 Re: Papryka 17.05.12, 15:12
        W sobotę do gruntu idą,bo przez te gady kaktusy stoją na szafie.Dwie tylko wędrują do doniczek, pomidorowa i ostra,to na wypadek gdyby dojrzeć nie zdążyły na działce.Nie wiem co wyhodowałam bo to pierwszy raz;)One wcale nie są duże,Krzaczki maja jakieś 20 cm(ten największy).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka