19.04.04, 12:21
Od rana trzese sie od glowy az po czubki palcow,13-sty dzien brania doxepiny
i takie samopoczucie?, chwilami sama nie wiem czy jeszcze kiedys poczuje sie
dobrze nie swietnie ale dobrze?.Sprobuje wziasc Xanax moze wyciszy mnie choc
na chwile,ten wewnetrzny niepokoj jest niedowytrzymania!Dzis poniedzialek i
tradycyjnie pojawia sie dol,lek przed calym tygodniem co zlego sie tym razem
w mym zyciu wydarzy z ktorej tym razem strony dostane obuchem po lbie?Dzis
znow refleksja i zwatpienie czy aby jestem dobrze zdiagnozowana i leczona?
ale przeciez dwoch roznych lekarzy nie moglo sie pomylic,musze w to uwierzyc!
Obserwuj wątek
    • dorka1001 Re: Fatalnie 19.04.04, 12:51
      Lecze moja nerwice od przeszlo poltora roku, oprocz lekow chodze na
      psychoterapie mialam w tym okresie kilka dobrych chwil ale tylko kilka,reszta
      do dni pelne cierpienia,bolow,rozwalonej somatyki, powatpiewam czy mozna z tego
      wyjsc tak do konca mysle ze zostane juz wiecznie chora, smutna,nieszczesliwa
      baba!A przedemna wyjazd za granice, nowe zycie, nowe obowiazki, czy ja sie
      nadaje na taka zmiane czy ona mnie jeszcze bardziej nie powali? sama nie wiem
      zreszta odkad choruje to wielu rzeczy nie wiem,wszystkiego sie boje poprostu
      zycie mnie przerasta!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka