dorka1001
19.04.04, 12:21
Od rana trzese sie od glowy az po czubki palcow,13-sty dzien brania doxepiny
i takie samopoczucie?, chwilami sama nie wiem czy jeszcze kiedys poczuje sie
dobrze nie swietnie ale dobrze?.Sprobuje wziasc Xanax moze wyciszy mnie choc
na chwile,ten wewnetrzny niepokoj jest niedowytrzymania!Dzis poniedzialek i
tradycyjnie pojawia sie dol,lek przed calym tygodniem co zlego sie tym razem
w mym zyciu wydarzy z ktorej tym razem strony dostane obuchem po lbie?Dzis
znow refleksja i zwatpienie czy aby jestem dobrze zdiagnozowana i leczona?
ale przeciez dwoch roznych lekarzy nie moglo sie pomylic,musze w to uwierzyc!