Dodaj do ulubionych

do mamiam?

16.05.06, 22:26
sorry za zaśmicanie forum...Ja piję ze względu na lęki-doszła agorafobia-
teraz depresja-ale pięknie się czuję pijąc,tylko ile można?
Obserwuj wątek
      • enzo157 Re: do mamiam? 16.05.06, 23:00
        jak przerwać "błędne koło"?-psychoterapia-byłem na 3-miesięcznej,podobno
        najskuteczniejszej-poznawczo-behawioralnej-potem pseudoanalityczna u
        Aichelbengera-uczył głównie oddychać przeponą-potem nawrót i co robić?
            • tarja30 Re: do mamiam? 17.05.06, 00:13
              enzo157 napisał:

> tarja30 napisała:
              >
              > > leczyc
              > > co leczyć,nerwicę,agorafobię,depresję,czy...Bo tak się to u mnie rozwinęł
              > o,od
              > czego zacząć?
              > >

tez mam lęki (agorafobie),nerwice...silna depresje mialam kilka lat temu lecze
              sie seroxatem.wierz mi mozna zyc normalnie
                        • enzo157 Re: do mamiam? 17.05.06, 00:57
                          congratulations!-a co z wyjazdem gdzieś poza miasto,poza Polskę,lub
                          dopingowaniem ukochanej drużyny na stadionie pełnym ludzi,lub koncert?
                          • tarja30 Re: do mamiam? 17.05.06, 01:00
                            poki co w niedziele bylam na komunii a potem na przyjeciu w restauracji

wierz mi ze mozna...
                            moj najdluzszy okres nie wychodzenia z domu to 3 lata
                            teraz od listopada 2005 spedzilam pol roku w lozku
                            lęki i napady paniki zawladnely mna tak bardzo..
                            a teraz?wychodze od niedawna ale wychodze:)
                            • enzo157 Re: do mamiam? 17.05.06, 01:19
                              myślisz,że to seroxat pomógł?-w tym pytaniu nie ma krzty ironii,wierz mi,mi też
                              pomógł ten lek,bardzo,zacząłem w miarę normalnie żyć,psychoterapia-zrozumiałem
                              co jest żródłem "konflitktu wewnętrznego"-co z tego?-analizowałem
                              dogłebnie,stosowałem zabawy w rodzaju "treningu relaksacyjnego",itp,itd-nic nie
                              dało,myślę,że jestem przypadkiem niereformowalnym...tzn.nie poddającym się
                              psychoterapii i innym magicznym pajacowaniom.Leki pomagają...Może są stworzone
                              tylko dla nieszczęśliwców?
    • miriam11 Re: do mamiam? 17.05.06, 08:08
      enzo157 napisał:

> sorry za zaśmicanie forum...Ja piję ze względu na lęki-doszła agorafobia-
      > teraz depresja-ale pięknie się czuję pijąc,tylko ile można?

Ale wiesz co, to jest cholera złudne poczucie piękna :-(
      Można długo, tylko że to jest zjazd - alko nakręca lęki, przynajmniej u mnie. I
      wcale Ci nie moralizuję, jakby co po prostu piszę co wiem z własnego
      doświadczenia bo sama piję.
        • miriam11 Re: do mamiam? 20.05.06, 07:40
          enzo157 napisał:

> co leczyć wpierw?

Alkoholizm. Moim zdaniem. No chyba że umiesz nie pić w trakcie brania
          psychotropów (ja nie umiem), to wtedy najpierw psyche, potem jak się pozbierasz
          do pionu, to pijactwo, bo wtedy łatwiej.
          Ja w czerwcu idę na pierwszą wizytę u terapeuty w poradni odwykowej, boję się co
          mi powie...
            • luba9 ważne pytanie-przyznawać się czy nie? 20.05.06, 19:30
              zależy komu i z jakich powodów, problemy znikają kiedy sprawa jest tak
              ewidentna że nawet ślepy, głuchy (w tym wypadku również pozbawiony powonienia)
              i reszty zmysłów jest w stanie odczuć że z tobą jest coś nie tak, ale jeśli
              jeszcze ma się resztki jakiej takiej kontroli nad sobą zaczynają się dylematy.
              Zdecydowanie łatwiej jest uporać się ze swoimi problemami w towarzystwie
              przychylnej i bliskiej osoby
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka