22.03.07, 13:53
Czy jest pomocna w fobi społecznej?
Moje doświadczenia: alkohol, papierosy, seroxat- wszystko pomocne.
A jak to jest z marihuaną lub innymi narkotykami?
Obserwuj wątek
    • zoltanek Re: marihuana 22.03.07, 14:06
      wkręci Ci takie schizy, że będziesz się bał własnyh rodziców. oczywiście nie
      musi tak być, ale leczenie fobi społecznej marihuaną to jeden z najbardziej
      debilnych pomysłów, choć kilka lat temu to był również mój pomysł.
      skoro seroxat jest pomocny to po co szukasz alternatyw?
      inne narkotyki, to prawda, są pomocne doraźnie, ale po zaprzestaniu brania
      fobia społeczna wraca ze zdwojoną siłą, a wtedy już seroxat może nie być
      pomocny.
      • sajder86 Re: marihuana 22.03.07, 15:29
        dobra, dzięki za twoje zdanie. Na każdego każda substancja działa inaczej. Ktoś
        jeszcze chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?
        Szukam czegoś innego. Seroxat działa, ale jeszcze nie tak dobrze jakbym chciał.
        Dlatego mam nadzieję, że na świecie istnieje coś lepszego.
        • sajder86 Re: marihuana 22.03.07, 15:33
          mógłbym jeszcze godzinami powymieniać czego już próbowałem. Owszem były też
          narkotyki, były krople Bacha, była też jakaś dziwna substancja z apteki, nie
          pamiętam już dobrze co to było. Aczkolwiek było tego dużo, wszystkiego już nie
          pamiętam.
            • sajder86 Re: marihuana 22.03.07, 15:41
              w wieku dziecięcym byłem tylko nieśmiały. Później w wyniku przykrych
              doświadczeń środowiskowych nabrałem jeszcze większego dystansu do ludzi i to
              trwa nieprzerwalnie do dzisiaj. Gdybym tu nie pisał to bym wiedział, że tego
              zmienić się nie da.
          • sajder86 Re: marihuana 22.03.07, 15:37
            niewiem czy można go nazwać narkotykiem skoro jest legalny... ale mniejsza z
            tym. Można powiedzieć, że próbowałem do tej pory wszystkiego co legalne i do
            czego miałem w miare łatwy dostęp.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka