stanislaw1954 12.04.08, 09:28 Czuje się tu troche jak w psychiatryku. Czy jest tu jeszcze ktoś z kim można normalnie pogadać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stancio_i_toncio Re: Wszystko co bym nie napisał ,to źle.... 12.04.08, 09:33 normalnie, to na forum radia maryja, ale forum niekonczone i niedopoczete. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Wszystko co bym nie napisał ,to źle.... 12.04.08, 12:07 normalnie czyli jak? na twoich zasadach? a wziąłeś pod uwagę, że możesz być odosobniony we własnych kryteriach tego, co jest normalne? Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: Wszystko co bym nie napisał ,to źle.... 12.04.08, 12:18 aurelia_aurita napisała: > normalnie czyli jak? na twoich zasadach? > a wziąłeś pod uwagę, że możesz być odosobniony we własnych kryteriach tego, co > jest normalne? Normalnie to znaczy bez odwracania kota do góry nogami; jasno i zrozumiale; bez udziwnień i niedorzeczności. Ot co.... Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 12:23 stancio_i_toncio napisał: > pycha przemawiajaca przez stasia I znowu komuś cos nie pasi....ech ciężko naprawde z Wami sie rozmawia. Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:01 >Czuje się tu troche jak w psychiatryku. Czy jest tu jeszcze ktoś z >kim można normalnie pogadać? Stanisławie, przyznaj, że sam nie jesteś bez winy, bo sugerowanie forumowiczom, że są od ciebie głupsi i bardziej psychiczni, to trochę dziwny sposób nawiązania konwersacji. Ja też nie mam wysokich notowań na tym forum, bo średnio zachwycam się jękami a optuję za aktywną walką z chorobą, ale też nie oczekuję miłych gestów ze strony osób, którym mówię niewygodną prawdę. Wydaje mi się, że z nastawieniem, jakie masz obecnie przeżyjesz na tym forum jeszcze wiele rozczarowań. Jest tutaj sporo fajnych ludzi od których można się czegoś nauczyć, ale oszołomów też nie brakuje, więc tylko spokój może nas uratować. Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:13 Wydaje mi się, że z nastawieniem, jakie masz obecnie przeżyjesz na tym forum jeszcze wiele rozczarowań. Dobrze to ujęłaś ,ze Ci sie wydaje.A odnośnie rozczarowań to mi też raczeń nie grozi bo wręcz pozorom jestem otwarty na zdanie innych ludzi.Fakt ,że często obstaje przy swoim stanowisku wynika z mojego charakteru i troche juz zaawansowanego wieku.O niczym to jednak do końca nie świadczy bo jak widzisz ciągle mam ochote na rozmowę z ludzmi. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:23 facet jest po prostu nerwowy i pyskujący.dla mnie za niski próg. Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:32 facet jest po prostu nerwowy i pyskujący.dla mnie za niski próg I kto tu mówi o grzechu pychy???? Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:41 suchyxxx2 napisał: > facet jest po prostu nerwowy i pyskujący.dla mnie za niski próg. Zgadza się, Stanisław jest od ciebie dużo mądrzejszy, więc nawet z drabiną do tego progu nie doskoczysz, dlatego słusznie rezygnujesz już na wstępie. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:51 Zgadza się, Stanisław jest od ciebie dużo mądrzejszy, więc nawet z drabiną do tego progu nie doskoczysz, dlatego słusznie rezygnujesz już na wstępie. czytaj ze zrozumieniem i wali mi co mi powiesz bo mam przyjaciol wystarczajacych stąd Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:22 suchyxxx2 napisał: > czytaj ze zrozumieniem i wali mi co mi powiesz bo mam przyjaciol wystarczajacych stąd Suchy wesoły Romku, jak polecasz czytanie ze zrozumieniem, to postaraj się pisać zgodnie z logiką. A ci przyjaciele o których wspominasz, to myślą za ciebie? A co to znaczy "wystarczających stąd"? A może lepiej się nie wysilaj z odpowiedziami, bo chyba jednak nie dorastam do twojego poziomu i nie zrozumiem. Tak będzie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:29 brawo abasia widzę że masz się pod kogo podczepić jak chorągiewka.było tak cicho a jak przylazł stosiek to postanowiłaś zaistnieć.kolejna która cierpi na psychozę? Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:33 Posłuchaj "Suchy" weź już i nie czepiaj sie jak pies psiego ogona i wyjdź z moich wątków. Nie masz honoru za grosz czy co??? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:34 mam honor ale jak ktoś mi nadepnie 1wszy to budzą się we mnie zwierzęce instynkty Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:42 suchyxxx2 napisał: > mam honor ale jak ktoś mi nadepnie 1wszy to budzą się we mnie zwierzęce instynk > ty No tak juz lepiej ; nareszcie widzisz jaki jesteś naprawdę...ale pamietaj to można zmienić tylko musisz dużo nad tym popracować.Mam nadzieje że Ci sie to kiedyś uda i opłaci. Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:50 Suchy jest "honorny" chłopak, tak szanuje swój honor, że wcale go nie używa. Mózgu też zresztą specjalnie nie nadużywa, nawet pisząc rzadko myśli. Usprawiedliwia go tylko to, że nie można go brać na poważnie i ci, co go, choć trochę znają mają tego świadomość, więc wielkiej szkody nie robi. Najlepszy sposób na niego to ignor i tak właśnie zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:53 Suchy jest "honorny" chłopak, tak szanuje swój honor, że wcale go nie używa. Mózgu też zresztą specjalnie nie nadużywa, nawet pisząc rzadko myśli. Usprawiedliwia go tylko to, że nie można go brać na poważnie i ci, co go, choć trochę znają mają tego świadomość, więc wielkiej szkody nie robi. Najlepszy sposób na niego to ignor i tak właśnie zrobię. lubisz obgadywać innych ale rozchodzi się o staśka a nie o mnie;p nie próbuj mnie wyciągać na wyżyny koleżanko;p Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:58 > lubisz obgadywać innych ale rozchodzi się o staśka a nie o mnie;p nie próbuj > mnie wyciągać na wyżyny koleżanko;p No tak typowy przykład obracania kota do góry nogami....oj suchy ; suchy...daj juz dupie siana. Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:53 abasia471 napisała: > Suchy jest "honorny" chłopak, tak szanuje swój honor, że wcale go > nie używa. Mózgu też zresztą specjalnie nie nadużywa, nawet pisząc > rzadko myśli. Usprawiedliwia go tylko to, że nie można go brać na > poważnie. No tak i wszystko jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:53 no tak ale to was nie lubią na tym forum nie mnie;p Odpowiedz Link Zgłoś
stanislaw1954 Re: grzech nr 1 12.04.08, 15:59 suchyxxx2 napisał: > no tak ale to was nie lubią na tym forum nie mnie;p Ciekawe jak można nie lubieć siebie ...hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: grzech nr 1 12.04.08, 16:50 stanislaw1954 napisał: > suchyxxx2 napisał: > > > no tak ale to was nie lubią na tym forum nie mnie;p > > > Ciekawe jak można nie lubieć siebie ...hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
nienill Re: grzech nr 1 12.04.08, 14:40 biedna cierpietnica niosaca dobra nowine Odpowiedz Link Zgłoś
maggie233 Re: dziwne znaczy ciekawe 09.05.08, 17:38 A wiecie ,dziwne może być czasem bardzo ciekawe, bo kto interesuje się tym co zwyczajne,dokładniutkie, z kancikiem? Rzadko kto!!! Odpowiedz Link Zgłoś
carla.bruni Re: Wszystko co bym nie napisał ,to źle.... 02.11.08, 15:59 stanislaw1954 napisał: > Czuje się tu troche jak w psychiatryku. Czy jest tu jeszcze ktoś z > kim można normalnie pogadać? momi swojej depresji to jestem troche wesola i nie smece az tak, wiec jesli chcesz to mozemy pogaac. ps. nie zakladalam tu skrzynki pocztowej. pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś