Dodaj do ulubionych

O "Angel Shot" …

11.07.22, 17:21

O "Angel Shot" dowiedziałem się całkiem niedawno od jednego z moich barmanów. To oni są czynnymi obserwatorami sytuacji barowych i zasugerowali, aby wprowadzić w naszym barze takie rozwiązanie. Sami przyznali, że "nieudane randki" nie są częstymi sytuacjami, ale jak już mają miejsce, to warto wiedzieć, jak można pomóc dziewczynie w potrzebie. Osobiście jestem zwolennikiem takich akcji, ponieważ będąc częstym gościem lokali gastronomicznych, widziałem niejedną sytuację wymagającą interwencji - mówił pan Maciej.
Obserwuj wątek
  • mala200333 Re: O "Angel Shot" … 11.07.22, 17:22
   Internautka o imieniu Aneta wrzuciła na Twittera zdjęcie kartki, która robi furorę w sieci. Do zaprezentowanej inicjatywy odnosi się wielu użytkowników wspomnianej platformy. Użytkownicy są zachwyceni.
   A o co tak naprawdę chodzi? Na niewielkim plakacie zamieszczono instrukcję dla kobiet będących w zagrożeniu. - Jeżeli podczas spotkania nie czujesz się bezpieczna lub potrzebujesz pomocy, poproś o drinka "Angel shot" - czytamy.
   Później wymieniono trzy opcje. Czysty "Angel shot" poskutkuje tym, że obsługa zamówi ci taksówkę. "Angel shot" z lodem to odprowadzenie do samochodu, a "Angel shot" z limonką oznaczać będzie wezwanie policji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka