Dodaj do ulubionych

Gazprom zwiększy dostawy gazu dla PGNiG do 10,3...

04.11.09, 14:44
Ciekawe, jak wypchna z tego lukratywnego interesu Guzowatego i ile to bedzie
kosztowac (czasu, nerwow i pieniedzy)?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc z USA Gazprom zwiększy dostawy gazu dla PGNiG do 10,3... IP: *.bltmmd.east.verizon.net 11.11.09, 21:42
      Ciekawe dlaczegi nikt nie pisze o gazie z łupków bitumicznych, ktory dzięki
      nowej metodzie wydobycia już obniżył cene gazu w USA, ogromnie zwiększył
      szacowane zasoby i eksperci przewidują to samo w Europie, bo ogromne zasoby
      tego gazu zalegają w Polsce, Szwecji, Niemczech. Podpisana umowa z Gazpromem
      gwarantuje, że Polska zamiast własnego taniego gazu, będzie musiała kupować
      zwiększone ilosci po zawyżonej cenie od Gazpromu. To znakomity przykład
      ignoracji decydentów. Można się tylko pocieszać, że Niemcy stracą jeszcze
      więcej na Nordstream.
      Dla zainteresowanych tym tematem polecam info:
      www.groundreport.com/Business/Shale-Gas-Will-Tip-The-Scale/2909556
      • billy.the.kid Re: Gazprom zwiększy dostawy gazu dla PGNiG do 10 11.11.09, 22:08
        pewnie-polska łupkami stoi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka