Gość: anna
IP: 217.153.26.*
27.01.04, 16:51
Czy ktoś z Was wie, co oznacza oznaczenie mąki, np. typ 650, 450, 1300 itp.
Zauważyłam, że mąki ciemne mają wyższy typ. Czy jest to zawartość czegoś tam,
czy może stopień zmielenia ziarna, a może coś innego?
I jeszcze coś: co to znaczy mąka twarda - jest to może też związane z jej
typem?
Oświećcie mnie w tym względzie :-)))
Dzięki,
Anna