mejson.e5
26.04.04, 00:06
W narodowym teście na prawo jazdy statystyczny użytkownik BMW był na końcu
stawki (za mercedesem) a użytkownicy skody zajęli drugie miejsce.
No i co wy na to frustraci-skodofobiarze?
Nie blacha zdobi człowieka...
Nie jeżdżę skodą ale bardzo mi się podoba ten wynik.
Pozdrawiam,