aleksandra1373
04.11.04, 12:53
Jestem załamana, 3 lata starań, badania i się okazało ze PCT jest ujemny i
nic z tego nie będzie Zostało mi TYLKO in vitro (przynajmniej tak sadzi moja
ginka)a na nie mnie nie stac!!!Po co wiec dalej zyc i meczyc sie....jak
wszedzie dookola kobiety albo z brzuszkiem albo z wozkiem a na mnia padl
wyrok!!!Jestem załamana i zrozpaczona nie wiem co ze soba poczac i co bedzie
dalej...