mrug Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 23.08.05, 18:35 Uff... Ostatnie mi odmówiło posłuszeństwa... Odpowiedz Link Zgłoś
sineira Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 23.08.05, 18:50 Nie twierdzę, że mi się ten styl podoba. Przeciwnie, bardzo mi się nie podoba, a dyskoteki, tipsiary i ABS-y od zawsze omijałam szerokim łukiem. Ale... To jest dyskoteka, nie dom modlitwy. Rozebrane panienki, kuse ciuszki i odsłoniete ciała są tam jak najbardziej na miejscu. Ludzie na zdjęciach po prostu dobrze się bawią. Mają prawo. Ich wybór. A jak się bawią, to robią głupie miny, wyginają się i pocą. Prawda, niektóre zdjęcia wywołują niesmak, jednak czy nie za ostre te kpiny? Czy foremki to chodzące ideały, zawsze dostojne i pełne godności? Oj, nie wydaje mi się... Odpowiedz Link Zgłoś
dziejas Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 19.09.05, 16:27 sluszna uwaga. obrazki te moga dziwic chyba tylko kogos kto nie byl na dyskotece. ludzie jak ludzie... zamiast krytyki polecam niektorym lusterka. Odpowiedz Link Zgłoś