Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mogę

      • mrug Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 23.08.05, 18:35
        Uff...
        Ostatnie mi odmówiło posłuszeństwa...
      • sineira Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 23.08.05, 18:50
        Nie twierdzę, że mi się ten styl podoba. Przeciwnie, bardzo mi się nie podoba,
        a dyskoteki, tipsiary i ABS-y od zawsze omijałam szerokim łukiem. Ale... To
        jest dyskoteka, nie dom modlitwy. Rozebrane panienki, kuse ciuszki i odsłoniete
        ciała są tam jak najbardziej na miejscu. Ludzie na zdjęciach po prostu dobrze
        się bawią. Mają prawo. Ich wybór. A jak się bawią, to robią głupie miny,
        wyginają się i pocą. Prawda, niektóre zdjęcia wywołują niesmak, jednak czy nie
        za ostre te kpiny? Czy foremki to chodzące ideały, zawsze dostojne i pełne
        godności? Oj, nie wydaje mi się...
        • dziejas Re: wybaczczcie mi ten wątek ale na prawdę nie mo 19.09.05, 16:27
          sluszna uwaga. obrazki te moga dziwic chyba tylko kogos kto nie byl na
          dyskotece. ludzie jak ludzie... zamiast krytyki polecam niektorym lusterka.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka