klaryma
31.05.06, 12:18
Moja 10-latka przeczytała i bardzo jej się podobało. Tak samo druga
cześć "Sposób na braci", w zapowiedziach czeka jeszcze z 5 tytułów. Książki
opowiadają o przygodach dwóch dziewczynek - jedna ma mamę, druga tatę i ci
rodzice sie zakochali, wkrótce zostaną małzeństwem a dziewczynki "siostrami".
Obie mają jeszcze własne rodzństwo. Książki opowiadaja o zwykłych codziennych
sprawach, kłopotach rodzinnych, ale dodatkowo dziewczynki są...
czarodziejkami.Ja tylko przeglądałam te ksiażki (córka dostala je od babci),
język wydaje mi się nieco toporny, ale córce się podoba i juz planuje zakup
tych kolejnych tomów. Takie 10-latki to chyba najbardziej lubia jak coś
stanowi "serię". Nie udało mi się niestety znaleźć zadnego linka, moze komus
innemu się uda?