Dodaj do ulubionych

Thomas Brezina "Rywalki nierozłączki"

31.05.06, 12:18
Moja 10-latka przeczytała i bardzo jej się podobało. Tak samo druga
cześć "Sposób na braci", w zapowiedziach czeka jeszcze z 5 tytułów. Książki
opowiadają o przygodach dwóch dziewczynek - jedna ma mamę, druga tatę i ci
rodzice sie zakochali, wkrótce zostaną małzeństwem a dziewczynki "siostrami".
Obie mają jeszcze własne rodzństwo. Książki opowiadaja o zwykłych codziennych
sprawach, kłopotach rodzinnych, ale dodatkowo dziewczynki są...
czarodziejkami.Ja tylko przeglądałam te ksiażki (córka dostala je od babci),
język wydaje mi się nieco toporny, ale córce się podoba i juz planuje zakup
tych kolejnych tomów. Takie 10-latki to chyba najbardziej lubia jak coś
stanowi "serię". Nie udało mi się niestety znaleźć zadnego linka, moze komus
innemu się uda?
Obserwuj wątek
    • i2h2 Re: Thomas Brezina "Rywalki nierozłączki" 31.05.06, 12:41
      Udało mi się w Merlinie i chyba zacznę grać w totka (!), bo takich kryteriów
      wyszukiwania jeszcze nie stosowałam:
      Żadnych chłopaków
      • klaryma Dzięki, 31.05.06, 13:02
        tak mi sie wydawało, że na okładce było coś o "chłopakach", ale nie
        pomyslałam,że to moze być numer serii. Ależ tych ksiażeczek już jest sporo
        wydanych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka