Gość: kizia IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.01.03, 09:02 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: smok27 Re: HOTEL SULTAN BEACH TO FAJNY?WARTO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.03, 17:26 Bylam w tym hotelu w polowie stycznia - jak dla mnie byl bardzo OK, fajny pokoik (moze bez luksusow, ale przyzwoity), fajny basen w pieknym otoczeniu, jedzenie tez bardzo dobre-stoly szwedzkie z duzym wyborem, sympatyczni barmani- zwlaszcza w barze nad recepcja! :) Polecam ten hotel! PS - ale uwaga-czytalam na tym forum bardzo odmienne opinie, az sama bylam zdziwiona, ze jest opisywany ten sam hotel. Widocznie pokoje miedzy soba znacznie sie roznia. Odpowiedz Link Zgłoś
b.c1 Re: HOTEL SULTAN BEACH TO FAJNY?WARTO? 05.02.03, 17:58 sprawdz na forum turystycznym dla właścicieli i pracowników biur podróży na www.travelforum.pl . Poszukaj info w dziale Egipt - informacje o hotelach, Pozdrawiam, bc Odpowiedz Link Zgłoś