zolviu
17.12.06, 20:03
mysle ze wiekszosc z Was jezdzi na tydzien (6 dni jazdy)
jestem ciekawy ile wydajecie na tego typu wyjazd?
mi wychodzi zawsze w granicach 1500 zł na osobę ( +/- 200 zł)
biore pod uwage dojazd samochodem (3,4 osoby / paliwo, autostrady),
apartament, karnet na 6 dni, ubezpieczenie, żarcie w wiekszości z polski.
bez szalenstw, wyjazd typowo narciarski.
czy wychodzi Wam podobnie? wiem ze moze wyjsc duzo wiecej (hotel, jezdzenie
na miejscu), rozrywki.
w sumie interesuje mnie czy mozna to zrobic taniej. chodzi mi o wyjazd w
wysokim sezonie. macie jakies "patenty"? ;)
pzdr
zolv