Dodaj do ulubionych

jak poprawic wyglad biustu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.07, 14:21
czy ktorejś z Was udało się w jakikolwiek sposób poprafić wwygląd piersi.
ćwiczenia jakies specyfiki??
Obserwuj wątek
    • m_lena102 Re: jak poprawic wyglad biustu 06.01.07, 17:14
      Mi sie udało poprawić wygląd biustu , ale na efekty czekałam kilka miesięcy.
      Moj biust straciła jędrność przez ciągłe stosowanie diet , naprzemienne tycie i
      chudnięcie.Byłam wtedy nastolatką i nie myslałam o konsekwencjach takich diet.

      Co mi pomogło:
      regularne stosowanie, 2x dziennie kremów przeznaczonych do pielęgnacji
      biustu.Przetesowałam chyba wszystkie dostępne w sklepach i zauważyłam ,że cena
      wcale nie idzie w parze ze skutecznością . Moim ostatnim odkryciem jest b.tani
      (kilkanaście zł) krem Evelline.
      -masowanie kostkami lodu (dobre są naprzemienne prysznice, ale to jest ponad
      moje siły)
      -regularne pływanie (3x w tyg. po 30 minut)
      -ćwiczenia siłowe rozwijające mięśnie klatki piersiowej (niezbyt często , ja
      ćwiczyłam raz w tygodniu)
      • Gość: ulka Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.07, 13:48
        dzieki a powiedz co to za krem jakiś ujędrniający ogólnie czy akurat własnie do
        biustu. ja raczej na basen sie nie wybiore ale może poćwicze z ciężarkami...
        • Gość: m_lena102 Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.07, 11:48
          to jest dokładnie serum ujędrnijąco modelujące do biustu - eveline(w rózowym
          opakowaniu)
          dobrze jednak by było ,żebyś jednocześnie ćwiczyła z ciężarkami, sam krem może
          być nieskuteczny.
          powodzenia
    • Gość: innocente Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.aster.pl 07.01.07, 19:11
      Mi bardzo pomogło regularne chodzenie na zajęcia magic bar. Wyciskanie na
      mięśnie klatki piersiowej - to jest to!
    • gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 11:03
      trudno powiedziec czy sie poprawil czy nie, ale ja kazdy prysznic koncze zimna
      woda. zataczam takie osemki, tylko dwie bo zabieg ten nie nalezy do
      najprzyjemniejszych na swiecie, ale zawsze to lepsze niz nic ;) po kapieli,
      wklepuje krem przeznaczony do twarzy (podobno balsamy za bardzo obciazaja
      piersi!, a kremu stricte do pielegnacji biustu boje sie zaczac uzywac, gdyz jak
      juz sie zacznie to trzeba kontynuowac do konca zycia, a ja mam dopiero 25 lat).
      bardzo chcialabym je podniesc.. wiem wiem cwiczenia to koniecznosc, ale
      ostatnio rozleniwilam sie jak diabli;/ ehh, ale - zeby nie bylo.. mysle o tym
      i nastawiam sie psychcznie co to ten magic bar tak w ogole?
      podzielcie sie jeszcze swoimi uwagami na ten temat,ok? to dobre pytanie!
      przeciez kazdej z nas zalezy na pieknym biuscie!
      pozdr
    • Gość: A. Re: jak poprawic wyglad biustu IP: 86.73.43.* 09.01.07, 15:30
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=315422&v=2&s=0
      • gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 16:19
        hyh, nie wiem jak moje przedmowczynie, ale problem wlasnie w tym, ze ja mam
        duzy biust - C+. tylko, ze po dietach i malej ilosci sportu jest on tak sobie
        jedrny, wcale niesterczacy i bez stanika nigdzie sie nie rusze. a bardzo bym
        tego chciala. w szczegolnosci w intymnych sytuacjach chcialabym moc sie
        poszczycic cudnym biustem.mmmmm
        • jogger Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 16:35
          Ten zestaw ćwiczeń wprawdzie dotyczy optycznego powiększenia małego biustu, ale
          i duży skorzysta, bo to mięśnie trzymają go w odpowiedniej pozycji :-)
          • Gość: zyggg Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.acn.waw.pl 10.01.07, 21:15
            za przeproszeniem czy mięśnie biustu ćwiczycie obwiązkowo w biustonoszu, czy bez
            bo mi W... niewygodnie a bez to strasznie dynda i denerwuje (nie mowie tu o
            plywaniu :)
            • gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 11.01.07, 00:02
              bez to ja tylko spie ;/
              • nataliako1 Re: jak poprawic wyglad biustu 11.01.07, 17:22
                no ja czasem robie wyjatki ale głównie jednak chodzę fitness w staniku jakimś
                sportowym.
          • jogger Re: jak poprawic wyglad biustu 11.01.07, 16:35
            jogger napisał:

            > Ten zestaw ćwiczeń wprawdzie dotyczy optycznego powiększenia małego biustu,
            ale
            >
            > i duży skorzysta, bo to mięśnie trzymają go w odpowiedniej pozycji :-)
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=315422&a=359634
            • Gość: heidi84 Czy warto zainwestować w coś takiego? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 16.02.07, 14:32
              Nie bardzo mam możliwość chodzenia na siownię i zastanawiam się, jak w domowych
              warunkach wcielić w życie zaproponowane przez Joggera ćwiczenia. Czy
              takie "urządzenie" może się przydać?:
              www.tvmarket.pl/index.asp?pid=15460&tn=productview
              Warto zainwestować w coś takiego? Czy odpuścić sobie?
              Dziękuję za pomoc i pozdrawiam:)
              • jogger Re: Czy warto zainwestować w coś takiego? 16.02.07, 16:46
                Raczej jako uzupełnienie, czy zamiennik rozpiętek. Wyciskania z dużym
                relatywnie obciążeniem nie zastąpi, więc na ujędrnienie OK, na zwiększenie
                obwodu - nie.
                • Gość: heidi84 Re: Czy warto zainwestować w coś takiego? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 16.02.07, 17:17
                  Jogger, a masz może jakąś radę dla kogoś, kto chce ćwiczyć w domu? Jak w
                  domowych warunkach zapewnić sobie to "relatywnie duże obciążenie"?:)Bo zapau
                  mam tyle, że góry moglabym przenosić. Tylko skąd te góry wziąć?:) Pozdrawiam
                  serdecznie:)
    • gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 18.01.07, 12:09
      Wow, dziewczeta spojrzcie co ja znalazlam!!! :D genialne, niczego wiecej nie
      potrzeba-cwiczenia, masaze, itp. krok po kroku. mam nadzieje ze ktorejs sie
      przyda. ja powoli zapoznaje sie.. oswajam.. lada dzien przyjdzie moment cwiczen
      moze. ehh, kto wie, kto wie..?

      oto link do pozadanego forum!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=28460922&a=28460922
      pozdr
    • magdalaena1977 Re: jak poprawic wyglad biustu 16.02.07, 22:54
      Kup dobry stanik - taki żeby obwód nie był za luźny a miseczka za mała.

      Wbrew pozorom taka inwestycja wpływa nie tylko na wygląd piersi w staniku, ale
      też na ich naturalny wygląd - upychane w za małej miseczce będą się
      zniekształcać, rozpłaszczać, wylewać pod pachę ...


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka