Gość: ulka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.07, 14:21 czy ktorejś z Was udało się w jakikolwiek sposób poprafić wwygląd piersi. ćwiczenia jakies specyfiki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m_lena102 Re: jak poprawic wyglad biustu 06.01.07, 17:14 Mi sie udało poprawić wygląd biustu , ale na efekty czekałam kilka miesięcy. Moj biust straciła jędrność przez ciągłe stosowanie diet , naprzemienne tycie i chudnięcie.Byłam wtedy nastolatką i nie myslałam o konsekwencjach takich diet. Co mi pomogło: regularne stosowanie, 2x dziennie kremów przeznaczonych do pielęgnacji biustu.Przetesowałam chyba wszystkie dostępne w sklepach i zauważyłam ,że cena wcale nie idzie w parze ze skutecznością . Moim ostatnim odkryciem jest b.tani (kilkanaście zł) krem Evelline. -masowanie kostkami lodu (dobre są naprzemienne prysznice, ale to jest ponad moje siły) -regularne pływanie (3x w tyg. po 30 minut) -ćwiczenia siłowe rozwijające mięśnie klatki piersiowej (niezbyt często , ja ćwiczyłam raz w tygodniu) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulka Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.07, 13:48 dzieki a powiedz co to za krem jakiś ujędrniający ogólnie czy akurat własnie do biustu. ja raczej na basen sie nie wybiore ale może poćwicze z ciężarkami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_lena102 Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.07, 11:48 to jest dokładnie serum ujędrnijąco modelujące do biustu - eveline(w rózowym opakowaniu) dobrze jednak by było ,żebyś jednocześnie ćwiczyła z ciężarkami, sam krem może być nieskuteczny. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: innocente Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.aster.pl 07.01.07, 19:11 Mi bardzo pomogło regularne chodzenie na zajęcia magic bar. Wyciskanie na mięśnie klatki piersiowej - to jest to! Odpowiedz Link Zgłoś
gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 11:03 trudno powiedziec czy sie poprawil czy nie, ale ja kazdy prysznic koncze zimna woda. zataczam takie osemki, tylko dwie bo zabieg ten nie nalezy do najprzyjemniejszych na swiecie, ale zawsze to lepsze niz nic ;) po kapieli, wklepuje krem przeznaczony do twarzy (podobno balsamy za bardzo obciazaja piersi!, a kremu stricte do pielegnacji biustu boje sie zaczac uzywac, gdyz jak juz sie zacznie to trzeba kontynuowac do konca zycia, a ja mam dopiero 25 lat). bardzo chcialabym je podniesc.. wiem wiem cwiczenia to koniecznosc, ale ostatnio rozleniwilam sie jak diabli;/ ehh, ale - zeby nie bylo.. mysle o tym i nastawiam sie psychcznie co to ten magic bar tak w ogole? podzielcie sie jeszcze swoimi uwagami na ten temat,ok? to dobre pytanie! przeciez kazdej z nas zalezy na pieknym biuscie! pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: jak poprawic wyglad biustu IP: 86.73.43.* 09.01.07, 15:30 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=315422&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 16:19 hyh, nie wiem jak moje przedmowczynie, ale problem wlasnie w tym, ze ja mam duzy biust - C+. tylko, ze po dietach i malej ilosci sportu jest on tak sobie jedrny, wcale niesterczacy i bez stanika nigdzie sie nie rusze. a bardzo bym tego chciala. w szczegolnosci w intymnych sytuacjach chcialabym moc sie poszczycic cudnym biustem.mmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: jak poprawic wyglad biustu 09.01.07, 16:35 Ten zestaw ćwiczeń wprawdzie dotyczy optycznego powiększenia małego biustu, ale i duży skorzysta, bo to mięśnie trzymają go w odpowiedniej pozycji :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyggg Re: jak poprawic wyglad biustu IP: *.acn.waw.pl 10.01.07, 21:15 za przeproszeniem czy mięśnie biustu ćwiczycie obwiązkowo w biustonoszu, czy bez bo mi W... niewygodnie a bez to strasznie dynda i denerwuje (nie mowie tu o plywaniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataliako1 Re: jak poprawic wyglad biustu 11.01.07, 17:22 no ja czasem robie wyjatki ale głównie jednak chodzę fitness w staniku jakimś sportowym. Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: jak poprawic wyglad biustu 11.01.07, 16:35 jogger napisał: > Ten zestaw ćwiczeń wprawdzie dotyczy optycznego powiększenia małego biustu, ale > > i duży skorzysta, bo to mięśnie trzymają go w odpowiedniej pozycji :-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=315422&a=359634 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heidi84 Czy warto zainwestować w coś takiego? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 16.02.07, 14:32 Nie bardzo mam możliwość chodzenia na siownię i zastanawiam się, jak w domowych warunkach wcielić w życie zaproponowane przez Joggera ćwiczenia. Czy takie "urządzenie" może się przydać?: www.tvmarket.pl/index.asp?pid=15460&tn=productview Warto zainwestować w coś takiego? Czy odpuścić sobie? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: Czy warto zainwestować w coś takiego? 16.02.07, 16:46 Raczej jako uzupełnienie, czy zamiennik rozpiętek. Wyciskania z dużym relatywnie obciążeniem nie zastąpi, więc na ujędrnienie OK, na zwiększenie obwodu - nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heidi84 Re: Czy warto zainwestować w coś takiego? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 16.02.07, 17:17 Jogger, a masz może jakąś radę dla kogoś, kto chce ćwiczyć w domu? Jak w domowych warunkach zapewnić sobie to "relatywnie duże obciążenie"?:)Bo zapau mam tyle, że góry moglabym przenosić. Tylko skąd te góry wziąć?:) Pozdrawiam serdecznie:) Odpowiedz Link Zgłoś
gossie Re: jak poprawic wyglad biustu 18.01.07, 12:09 Wow, dziewczeta spojrzcie co ja znalazlam!!! :D genialne, niczego wiecej nie potrzeba-cwiczenia, masaze, itp. krok po kroku. mam nadzieje ze ktorejs sie przyda. ja powoli zapoznaje sie.. oswajam.. lada dzien przyjdzie moment cwiczen moze. ehh, kto wie, kto wie..? oto link do pozadanego forum! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=28460922&a=28460922 pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
magdalaena1977 Re: jak poprawic wyglad biustu 16.02.07, 22:54 Kup dobry stanik - taki żeby obwód nie był za luźny a miseczka za mała. Wbrew pozorom taka inwestycja wpływa nie tylko na wygląd piersi w staniku, ale też na ich naturalny wygląd - upychane w za małej miseczce będą się zniekształcać, rozpłaszczać, wylewać pod pachę ... Odpowiedz Link Zgłoś