Dodaj do ulubionych

do kiedy ubierałyście dzieci w body?

20.05.07, 09:47
pytam, bo czeka mnie teraz zakup nowych ubrań dla synka (ma 14 miesięcy) i
nie wiem czy jest sens jeszcze kupować body czy zostać przy samych bluzkach i
koszulkach?
Obserwuj wątek
    • magdamroziuk Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:10
      Gdzieś do 9-10 miesiąca.
      • anna7173 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:30
        Witaj! Body jest bardzo wygodne kiedy dziecko nosi jeszcze pieluszkę.
        Mój synek przestał nosić pieluszkę w wieku ok 2,5 lat i wtedy też zamieniliśmy
        body na majteczki i koszulkę.
        Pozdrawiam
      • krysiao1 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 27.05.07, 22:15
        mój maluch ma 18 miesięcy i od czasu do czasu ubieramy body ponieważ dzidzia
        odkryła, że można wyjąć siusiaczka z pieluszki w efekcie czego mieliśmy
        obsikany brzuszek i koszulki
    • kasiasagol Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:39
      ja mojemu synkowi zakladalam body do rozmiaru 86.Fakt body to bardzo wygodna
      rzecz,ale idzie lato i maluszkowi moze byc za cieplkao w bodach i koszulce
      jednoczesnie.Body zamienilam na podkoszulke i jestem zadowolona
      • balbi1 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:43
        do 2 latek . letem zaczełam używac koszuli , żeby pampersa nie przyciskać i
        zeby w pupę było chlodniej smile
    • ulfa Dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi :) 20.05.07, 11:03

    • anettabartczak Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 11:27
      Body jest bardzo wygodne. Moj synek ma 14 miesięcy i ubieram go w body juz od
      kilku miesięcy.
      pozdrawiam
    • mika_p Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 12:02
      Do odpieluchowania.
    • mamaigiiemilki Re: moje zaraz skoncza 2lata 20.05.07, 12:11
      i czasem jeszcze zakladam im bodysmilea do spania latem na pewno założę body z
      krotkim; wlasnie do spania zakladalam najczesciej body zeby sie nie wykasywałysmile
    • aloiw1985 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 14:34
      Nie rezygnuj z body zbyt wczesnie - to najwygodniejsza rzecz pod sloncem, a
      kiesy zgoraca zamien body na rampersy i wszyscy beda szczesliwi.
    • gika_gkc Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 19:08
      mój nosił body tak długo jak nosił pieluchę
      nie wydaje mi się, żebyś już nie zakładała dziecku pieluchy więc jeśli lubisz
      body to spokojnie mozesz jeszcze kupować
    • salvita Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:27
      mamy 20 m-cy i do dzis nosimy bodziaki i mysle ze jeszcze w nich troche
      pochodzimy
      teraz jak jest goraco kupuje ladniejsze body z nadrukiem na przodzie wiec
      wygladaja jak koszulki.
      zakladam bodziaka, na to spodenki krotkie, sandalki i maly gotowy na dwor
      • gusia210 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:29
        mój też jeszcze nosi a skończy za miesiąc dwa latka.
        • mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:32
          a mój synek ma 3,5 roku i jeszcze zimą nosił body chociaż pieluchy już półtora
          roku nie nosi.Nie okrywały mu się plecy,a koszulka wiecznie wyłazi choćby nie
          wiem jaka długa była
          • mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:34
            mapi9 napisała:

            > a mój synek ma 3,5 roku i jeszcze zimą nosił body chociaż pieluchy już
            półtora
            > roku nie nosi.Nie okrywały mu się plecy,a koszulka wiecznie wyłazi choćby nie
            > wiem jaka długa była
            miało być nie odkrywały
      • justyna.bia Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 13:42
        moje bliźniaki też mają kolorowe body z nadrukami i noszą je jako koszulki.
        Mają po 21 m-cy i jeszcze sobie przez zimę nawet ponosimy
    • novembre Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:58
      Do kiedy tylko znalazlam na niego rozmiar. bardzo wygodna sprawa, plecy nie sa
      gole i pieluszka sie dobrze trzyma.smile
      nov.
      • baasia27 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:11
        julka ma 21 miesięcy,ale już chyba niedługo pożegnamy body, bo chcemy się też
        pozbyć pieluch,a one trochę nam utrudniają naukę(chodzi o rozpinanie)
    • beatazet Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:09
      Witam.
      Magda ma 22 miesiace, mamy kilka sztuk body z rekawem, ale szykujemy się do
      pozbycia pieluch i juz nowych b0ody nie kupuję.
    • kanna Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:24
      Ja generalnie wybierałam ubranka, które synek potrafi sam rozpiąć, jak chciał
      sikać. Wiec body odpadło koło 22 mies, razem ze spodenkami na szelki - spodenki
      powróciły, jak synej miał tak ze 3 i pół, body juz nie wink

      pozd. Amoa
      • gitara13 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 20:44
        Mala ma 2 latka i nadal nosi, bo jeszcze uzywa pieluchy. jak przestanie-
        zamieniam na koszulke, zeby bylo jej chlodniej. Ale zima czuje, ze znow poweroca
        stare, dobre body, bo plecy zaslaniaja lepiej niz koszulka smile

        aleksandra
    • marzen1978 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:55
      Ja swoje dzieci w body ubierałam od urodzenia. Olka do 2 lat,a Tymek ma teraz
      20 m-cy i jeszcze ubieram.
    • lisabette Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 23:33
      Moja też ma 14 m-cy i nie zamierzam się szybko rozstawać z bodziaczkami. Na
      lato z krótkim rękawem służą jako koszulki, bardzo lubię na ramiączkach pod
      coś.To chyba najwygodniejsza część garderoby dziecka wink)))
    • asia06 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 02:00
      Mała ma 2 latka i dalej nosi bodziaki. W upały zakładam koszulki, ale jak nie
      jest gorąco to gania w bodziakach. Bodziaki w lecie bez niczego dodatkowego.
    • bomba001 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 08:36
      oj, body jest supersmile)) na zime etc, mala spi w body, chodzi pod domu jak
      cieplo tez. ale na zewnatrz jak cieplo ubranka "dorosle" koszulki spodnie etc.
      ale wynalazek najlepszy
      • sadaga Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 12:32
        Mój synek ma roczek i jak na razie nie mam zamiaru rezygnować z bodziaków.
        Świetnie sprawdzają się jako koszulki(kupuję coccodrillo, są śliczne). Co
        prawda w takie upały jak dzisiaj to mały ma zamiast body koszulkę, krótkie
        spodenki, sandały i czapeczkę. Ale w chłodniejsze dni jak dla mnie body są
        niezastąpione, plecki ma zawsze przykryte. Pozdrawiam. Aga
    • truscaveczka Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 12:37
      Nadal zakładam - do zabawy w upalny dzień w domu - biega w samym bodziaku na
      szelkach smile Poza tym wydaje mi się sensowne zrezygnowanie z body przy
      odpieluchowaniu smile Dla łatwiejszego dostępu do sikawek obu płci big_grin
    • asia0212 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 13:54
      Body to super wygodna sprawa.Zakrywają plecki,podtrzymują pampers.Córka nosi je
      cały czas ma 17 miesięcy.
    • ulfa Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 14:20
      Mały cały czas biega w body, tylko teraz idą upały i tak się zastanawiam czy w
      body nie jest za gorąco. Przecież ono jest nieprzewiewne, przylega do ciała. A
      wygody nie kwestionuję. Przynajmniej pielucha jest na swoim miejscu smile
      Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi
      • endzi11 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 14:42
        Moja ma 22 miesiące i narazie jeszcze body nosi bo faktycznie to bardzo wygodna
        część garderoby ale chyba już nowych nie będę kupować bo przy nauce
        nocniczkowania nie będą sie sprawdzac.
        • mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 19:58
          mój synek przy nauce nocnikowania też nosił body.Sam sobie odpinał ja je potem
          zapinałam.Jak siadał na nocnik to zawsze przypominałam mu że koszulka do
          góry,potem sam już pamiętał.
          • luna333 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 27.05.07, 22:25
            body ubierałam w sezonie jesienno zimowym lub wczesno wionsennym czyli wtedy gdy wiał chodny wiatr i mogło zawiać nerki itp - jeśli na dworzu były upały to niezależnie czy miał 10 m-cy czy 20 ubierałam mu koszulki i spodenki- bo jakoś głupawo mi wyglądał chodzący maluch w samym bodziaku a bodziak plus spodenki a pod spodem pieluszka to jak na moje wymagania za dużo dla pupki smile
            • apolonina13 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 28.05.07, 08:26
              córa ma 18mcy-bodziaków prawie nie używam bo jest jej za ciepłosmile
              w nocy spoi w pampersie tylko a na dworze koszulka i spodenki lub sukienkasmile
    • igulinda Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 28.05.07, 09:30
      póki było chłodno używałam do teraz(Staś ma prawie 2 lata). W dzień w takie
      upały nie zakładam, ale na noc ubvieram właśnie w body, bo w plecy i brzuch
      ciepło a w rączki i nóżki chłodniej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka