ulfa 20.05.07, 09:47 pytam, bo czeka mnie teraz zakup nowych ubrań dla synka (ma 14 miesięcy) i nie wiem czy jest sens jeszcze kupować body czy zostać przy samych bluzkach i koszulkach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdamroziuk Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:10 Gdzieś do 9-10 miesiąca. Odpowiedz Link Zgłoś
anna7173 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:30 Witaj! Body jest bardzo wygodne kiedy dziecko nosi jeszcze pieluszkę. Mój synek przestał nosić pieluszkę w wieku ok 2,5 lat i wtedy też zamieniliśmy body na majteczki i koszulkę. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krysiao1 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 27.05.07, 22:15 mój maluch ma 18 miesięcy i od czasu do czasu ubieramy body ponieważ dzidzia odkryła, że można wyjąć siusiaczka z pieluszki w efekcie czego mieliśmy obsikany brzuszek i koszulki Odpowiedz Link Zgłoś
kasiasagol Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:39 ja mojemu synkowi zakladalam body do rozmiaru 86.Fakt body to bardzo wygodna rzecz,ale idzie lato i maluszkowi moze byc za cieplkao w bodach i koszulce jednoczesnie.Body zamienilam na podkoszulke i jestem zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
balbi1 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 10:43 do 2 latek . letem zaczełam używac koszuli , żeby pampersa nie przyciskać i zeby w pupę było chlodniej Odpowiedz Link Zgłoś
anettabartczak Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 11:27 Body jest bardzo wygodne. Moj synek ma 14 miesięcy i ubieram go w body juz od kilku miesięcy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 12:02 Do odpieluchowania. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaigiiemilki Re: moje zaraz skoncza 2lata 20.05.07, 12:11 i czasem jeszcze zakladam im bodya do spania latem na pewno założę body z krotkim; wlasnie do spania zakladalam najczesciej body zeby sie nie wykasywały Odpowiedz Link Zgłoś
aloiw1985 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 14:34 Nie rezygnuj z body zbyt wczesnie - to najwygodniejsza rzecz pod sloncem, a kiesy zgoraca zamien body na rampersy i wszyscy beda szczesliwi. Odpowiedz Link Zgłoś
gika_gkc Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 19:08 mój nosił body tak długo jak nosił pieluchę nie wydaje mi się, żebyś już nie zakładała dziecku pieluchy więc jeśli lubisz body to spokojnie mozesz jeszcze kupować Odpowiedz Link Zgłoś
salvita Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:27 mamy 20 m-cy i do dzis nosimy bodziaki i mysle ze jeszcze w nich troche pochodzimy teraz jak jest goraco kupuje ladniejsze body z nadrukiem na przodzie wiec wygladaja jak koszulki. zakladam bodziaka, na to spodenki krotkie, sandalki i maly gotowy na dwor Odpowiedz Link Zgłoś
gusia210 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:29 mój też jeszcze nosi a skończy za miesiąc dwa latka. Odpowiedz Link Zgłoś
mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:32 a mój synek ma 3,5 roku i jeszcze zimą nosił body chociaż pieluchy już półtora roku nie nosi.Nie okrywały mu się plecy,a koszulka wiecznie wyłazi choćby nie wiem jaka długa była Odpowiedz Link Zgłoś
mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:34 mapi9 napisała: > a mój synek ma 3,5 roku i jeszcze zimą nosił body chociaż pieluchy już półtora > roku nie nosi.Nie okrywały mu się plecy,a koszulka wiecznie wyłazi choćby nie > wiem jaka długa była miało być nie odkrywały Odpowiedz Link Zgłoś
justyna.bia Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 13:42 moje bliźniaki też mają kolorowe body z nadrukami i noszą je jako koszulki. Mają po 21 m-cy i jeszcze sobie przez zimę nawet ponosimy Odpowiedz Link Zgłoś
novembre Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 20:58 Do kiedy tylko znalazlam na niego rozmiar. bardzo wygodna sprawa, plecy nie sa gole i pieluszka sie dobrze trzyma. nov. Odpowiedz Link Zgłoś
baasia27 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:11 julka ma 21 miesięcy,ale już chyba niedługo pożegnamy body, bo chcemy się też pozbyć pieluch,a one trochę nam utrudniają naukę(chodzi o rozpinanie) Odpowiedz Link Zgłoś
beatazet Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:09 Witam. Magda ma 22 miesiace, mamy kilka sztuk body z rekawem, ale szykujemy się do pozbycia pieluch i juz nowych b0ody nie kupuję. Odpowiedz Link Zgłoś
kanna Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:24 Ja generalnie wybierałam ubranka, które synek potrafi sam rozpiąć, jak chciał sikać. Wiec body odpadło koło 22 mies, razem ze spodenkami na szelki - spodenki powróciły, jak synej miał tak ze 3 i pół, body juz nie pozd. Amoa Odpowiedz Link Zgłoś
gitara13 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 20:44 Mala ma 2 latka i nadal nosi, bo jeszcze uzywa pieluchy. jak przestanie- zamieniam na koszulke, zeby bylo jej chlodniej. Ale zima czuje, ze znow poweroca stare, dobre body, bo plecy zaslaniaja lepiej niz koszulka aleksandra Odpowiedz Link Zgłoś
marzen1978 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 21:55 Ja swoje dzieci w body ubierałam od urodzenia. Olka do 2 lat,a Tymek ma teraz 20 m-cy i jeszcze ubieram. Odpowiedz Link Zgłoś
lisabette Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 20.05.07, 23:33 Moja też ma 14 m-cy i nie zamierzam się szybko rozstawać z bodziaczkami. Na lato z krótkim rękawem służą jako koszulki, bardzo lubię na ramiączkach pod coś.To chyba najwygodniejsza część garderoby dziecka ))) Odpowiedz Link Zgłoś
asia06 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 02:00 Mała ma 2 latka i dalej nosi bodziaki. W upały zakładam koszulki, ale jak nie jest gorąco to gania w bodziakach. Bodziaki w lecie bez niczego dodatkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
bomba001 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 08:36 oj, body jest super)) na zime etc, mala spi w body, chodzi pod domu jak cieplo tez. ale na zewnatrz jak cieplo ubranka "dorosle" koszulki spodnie etc. ale wynalazek najlepszy Odpowiedz Link Zgłoś
sadaga Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 12:32 Mój synek ma roczek i jak na razie nie mam zamiaru rezygnować z bodziaków. Świetnie sprawdzają się jako koszulki(kupuję coccodrillo, są śliczne). Co prawda w takie upały jak dzisiaj to mały ma zamiast body koszulkę, krótkie spodenki, sandały i czapeczkę. Ale w chłodniejsze dni jak dla mnie body są niezastąpione, plecki ma zawsze przykryte. Pozdrawiam. Aga Odpowiedz Link Zgłoś
truscaveczka Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 12:37 Nadal zakładam - do zabawy w upalny dzień w domu - biega w samym bodziaku na szelkach Poza tym wydaje mi się sensowne zrezygnowanie z body przy odpieluchowaniu Dla łatwiejszego dostępu do sikawek obu płci Odpowiedz Link Zgłoś
asia0212 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 13:54 Body to super wygodna sprawa.Zakrywają plecki,podtrzymują pampers.Córka nosi je cały czas ma 17 miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
ulfa Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 14:20 Mały cały czas biega w body, tylko teraz idą upały i tak się zastanawiam czy w body nie jest za gorąco. Przecież ono jest nieprzewiewne, przylega do ciała. A wygody nie kwestionuję. Przynajmniej pielucha jest na swoim miejscu Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
endzi11 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 14:42 Moja ma 22 miesiące i narazie jeszcze body nosi bo faktycznie to bardzo wygodna część garderoby ale chyba już nowych nie będę kupować bo przy nauce nocniczkowania nie będą sie sprawdzac. Odpowiedz Link Zgłoś
mapi9 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 21.05.07, 19:58 mój synek przy nauce nocnikowania też nosił body.Sam sobie odpinał ja je potem zapinałam.Jak siadał na nocnik to zawsze przypominałam mu że koszulka do góry,potem sam już pamiętał. Odpowiedz Link Zgłoś
luna333 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 27.05.07, 22:25 body ubierałam w sezonie jesienno zimowym lub wczesno wionsennym czyli wtedy gdy wiał chodny wiatr i mogło zawiać nerki itp - jeśli na dworzu były upały to niezależnie czy miał 10 m-cy czy 20 ubierałam mu koszulki i spodenki- bo jakoś głupawo mi wyglądał chodzący maluch w samym bodziaku a bodziak plus spodenki a pod spodem pieluszka to jak na moje wymagania za dużo dla pupki Odpowiedz Link Zgłoś
apolonina13 Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 28.05.07, 08:26 córa ma 18mcy-bodziaków prawie nie używam bo jest jej za ciepło w nocy spoi w pampersie tylko a na dworze koszulka i spodenki lub sukienka Odpowiedz Link Zgłoś
igulinda Re: do kiedy ubierałyście dzieci w body? 28.05.07, 09:30 póki było chłodno używałam do teraz(Staś ma prawie 2 lata). W dzień w takie upały nie zakładam, ale na noc ubvieram właśnie w body, bo w plecy i brzuch ciepło a w rączki i nóżki chłodniej. Odpowiedz Link Zgłoś