Dodaj do ulubionych

3 tygodnie po zabiegu

04.06.07, 09:53
i efekt marny. miałam robione całe nogi plus bikini. na łydkach jakby coś
przerzedziło ale na udach i bikini jest tak jak było. czy to jest normalne?
czy mam iść z reklamacją?
Obserwuj wątek
    • kornel47 Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 13:02
      czy był to pierwszy zabieg? Jeśli tak, to nie ma co oczekiwać cudów, musisz
      wziąć całą serię. U niektórych będzie to 3, 4 razy a u innych osób jeszcze
      więcej. Niestety nikt nie zagwarantuje tobie, ze i po tylu zabiegach
      pozbędziesz się wszystkich włosów. Ja własnie do tego w ten sposób podchodzę i
      wiem, że laser nie jest lekiem na całe zło. Jedna osoba będzie bardzo
      zadowolona, druga mniej a trzecia wcale. Najlepiej gdyby było urządzenie, które
      usuwa włosy na stałe za jednym zamachem, bezboleśnie i tanio. Jak na razie nie
      ma takiej metody, jest laser, są fazy wzrostu włosa, pilnowanie terminów i
      konsekwencja. Osobiście jestem po 3 serii i porównując "przed" i "po" jestem
      usatysfakcjonowana.
      • seseczka Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 14:26
        tak to był pierwszy zabieg. spodziewałam się duzó lepszego efektu. jeżeli to ma
        być "wszystko" po pierwszym razie to właściwie jest jak było.
        • woypa Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 19:09
          Witam,

          Jaki laser?
          Jeśli nogi i bikini były robione razem- jak długo trwał zabieg?

          Pozdrawiam
          Wojtek
          • seseczka Re: 3 tygodnie po zabiegu 05.06.07, 20:16
            laser LHE (podaje linka do gabinetu www.luxona.com.pl/in.htm ).

            Nogi i bikini były robione razem i zabieg trwał niecałe 2 godziny.
            • woypa Re: 3 tygodnie po zabiegu 06.06.07, 11:29
              ... no to wszytsko jasne.... IPL

              To ja od dwóch i pół roku edukuję na forum na jaki laser iść na depilację (a
              forumowiczki ewentualnie gdzie), a Pani idzie na takie "cuś".

              Prosze poszukać dobrego gabinetu z dobrym sprzętem a jest duże
              prawdopodobieństwo, że będzie Pani zadowolona.


              PS
              Kurcze kupuje sobie taki gabinet sprzet kilka razy tańszy od LightSheera zabieg
              robi kilka razy szybciej... a koszt zabiegu porównywalny. Gdzie tu
              sprawiedliwość?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka