seseczka 04.06.07, 09:53 i efekt marny. miałam robione całe nogi plus bikini. na łydkach jakby coś przerzedziło ale na udach i bikini jest tak jak było. czy to jest normalne? czy mam iść z reklamacją? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kornel47 Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 13:02 czy był to pierwszy zabieg? Jeśli tak, to nie ma co oczekiwać cudów, musisz wziąć całą serię. U niektórych będzie to 3, 4 razy a u innych osób jeszcze więcej. Niestety nikt nie zagwarantuje tobie, ze i po tylu zabiegach pozbędziesz się wszystkich włosów. Ja własnie do tego w ten sposób podchodzę i wiem, że laser nie jest lekiem na całe zło. Jedna osoba będzie bardzo zadowolona, druga mniej a trzecia wcale. Najlepiej gdyby było urządzenie, które usuwa włosy na stałe za jednym zamachem, bezboleśnie i tanio. Jak na razie nie ma takiej metody, jest laser, są fazy wzrostu włosa, pilnowanie terminów i konsekwencja. Osobiście jestem po 3 serii i porównując "przed" i "po" jestem usatysfakcjonowana. Odpowiedz Link
seseczka Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 14:26 tak to był pierwszy zabieg. spodziewałam się duzó lepszego efektu. jeżeli to ma być "wszystko" po pierwszym razie to właściwie jest jak było. Odpowiedz Link
woypa Re: 3 tygodnie po zabiegu 04.06.07, 19:09 Witam, Jaki laser? Jeśli nogi i bikini były robione razem- jak długo trwał zabieg? Pozdrawiam Wojtek Odpowiedz Link
seseczka Re: 3 tygodnie po zabiegu 05.06.07, 20:16 laser LHE (podaje linka do gabinetu www.luxona.com.pl/in.htm ). Nogi i bikini były robione razem i zabieg trwał niecałe 2 godziny. Odpowiedz Link
woypa Re: 3 tygodnie po zabiegu 06.06.07, 11:29 ... no to wszytsko jasne.... IPL To ja od dwóch i pół roku edukuję na forum na jaki laser iść na depilację (a forumowiczki ewentualnie gdzie), a Pani idzie na takie "cuś". Prosze poszukać dobrego gabinetu z dobrym sprzętem a jest duże prawdopodobieństwo, że będzie Pani zadowolona. PS Kurcze kupuje sobie taki gabinet sprzet kilka razy tańszy od LightSheera zabieg robi kilka razy szybciej... a koszt zabiegu porównywalny. Gdzie tu sprawiedliwość? Odpowiedz Link