Dodaj do ulubionych

Zaczyna się robić jak w Moskwie

06.07.07, 18:20
Tam zanim zdecydujesz się przejść na drugą stronę ulicy, to spisujesz
testament i żegnasz się czule z rodziną:-/ Od kilku dni, byc może kumuluje
sie frustracja kierowców od tych korków i pogody, ale jako pieszy obserwuję
prawdziwy survival. Samochody z zielonej strzałki wjeżdżają w pieszych coraz
gwałtowniej, z impetem, no bo jak już może ruszyć, to rusza z kopyta, nie
patrząc na nic, a wręcz trąbiąc na pieszych! Przecież ja do k. nędzy jestem
na pasach i mam zielone! Odczekałam, odstałam swoje na deszczu nie po to,
żeby ladować na czyjejś masce. Wczoraj taki numer to nawet autko straży
miejskiej wykonało na mnie. Co się żesz dzieje? Trudne warunki dzicz z
kierowców robią? Wystarczy deszcz i korek, zeby wyszło bydło, które może się
naprawdę nieciekawie, również dla kierowcy skończyć. No fakt, nie zginie, ale
życie i tak spaprane. Moze warto o tym pomysleć, że jednak nie tylko pieszy w
zderzeniu ucierpi, co?
Tak, wiem, mam sobie kupić autko i po bólu. Otóż nie. I tak czasem trzeba
wysiąść i na tę drugą strone przejść.
Obserwuj wątek
    • weekenda Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie 06.07.07, 18:22
      idiotów, kretynów, debili, głupich nie sieją...

      sami sie rodzą...
      • lolek333 [...] 06.07.07, 18:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: na zimno Miasto polujacych na siebie uczestnikow ruchu IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.07.07, 10:52
      1. Kierowcy poluja na kierowcow, pieszych, rowerzystow, motocyklistow.

      2.Gdy kierowca staje sie jednym z nich, to jedyny wniosek jaki jest w stanie
      wyciagnac z tej sytuacji polega na tym, ze wie jak beda na NIEGO polowac.

      3.Gdy wroci za kolko zrobi to, co w pkcie 1.

      "Da capo al fine" mowia ludzie muzyki i maja racje.




    • minasz Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie 09.07.07, 10:58
      ludzie sa coraz bardziej zmeczeni to i popełniaja błedy
      • Gość: zuza Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 11:03
        Nie wiem jak do zmęczenia ma się fakt przejeżdżania po palcach lub piętach
        pieszym znajdującym się na pasach.
        Cham nawet wypoczęty pozostanie chamem!!!!
      • Gość: na zimno Ten blad polega na czesciowym lub calkowitym IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.07.07, 11:20
        odmozdzeniu, ktore wywolywane jest trzymaniem w dloniach przedmiotu
        zwanego kierownica.

        Powinni sie tym zajac lekarze specjalisci. Maja szanse na doktoraty,
        habilitacje i Noble. No chyba, ze juz wszyscy wyjechali za praca za granice.

        Dla zainteresowanych glebszym poznaniem problemu:

        www.psychiatria.pl/


    • adam81w Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie 09.07.07, 11:09
      nom kierowcy nie czekaja az przejdziesz czy przejedziesz na druga strone ulicy.
      wogole oni chyba uwazaja ze czlowiek czy rower w spotkaniu z autem to w zasadzie
      poduszka powietrzna.
    • pompompom Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie 09.07.07, 14:53
      Zapraszam do Chin. Tam to dopiero jest wolna amerykanka. Światła sobie, pasy
      sobie, a kierowcy i tak robią co chcą. Dodajcie do tego rowerzystów, riksze,
      które jeżdżą w poprzek i jazda bez trzymanki.
    • Gość: kierowniczka Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 11:29
      doskonale rozumiem problem przechodzenia przez pasy, jest kłopot. ale jaki jest
      kłopot w niektórych miejscach z przejechaniem przez pasy wiedzą tylko
      kierowcy.nieprzerwany strumień, np. przy arkadii jeśli się nie wepchniesz
      pomiędzy pieszych, to na przejazd musisz czekać do godziny 23, kiedy zamkną
      arkadię i wszyscy klienci już sobie pójdą, przy zodiaku to samo i w wielu innych
      miejscach. pieszy na pasach uważa że bez względu na wszystko pierwszeństwo mu
      się należy i samochód zatrzyma się w miejscu na każde jego żądanie (czytaj
      wtargnięcie). niestety nie zatrzyma się. miejcie piesi litość dla siebie i dla
      nas, my też czasami musimy przejechać przez pasy, zróbcie co jakiś czas choć
      chilową przerwę w przechodzeniu
    • mickey_mouse_click Re: Zaczyna się robić jak w Moskwie 12.07.07, 12:50
      Zeby sie tak nie spieszyc trzeba rezerwowac wiecej czasu na podroz, czyli
      wychodzic/wyjezdzac jakies pol godziny wczesniej. Smaczne sniadanko/obiadzik
      wczesniej by sie przydaly. :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka