Dodaj do ulubionych

Baby Design Sprint - czy warto kupić?

10.08.07, 19:47
Witam. Mam zamiar kupić wózek firmy Baby Design model Sprint i
chciałabym sie o nim dowiedzieć jak najwięcej.
Do jego kupna przekonują mnie duże kółka, szerokie siedzisko oraz to
że jest lekki (8,5 kg).
Jakie ten wózeczek ma zalety a jakie wady?
Czy któraś z Was wozi swoja pociechę w takim wózeczku i czy jest z
niego zdowolona?
Jak na razie znalazłam niewiele opinii na jego temat.
Dodam że moja córcia ma 8 miesięcy:)


Obserwuj wątek
    • niuska231 Re: Baby Design Sprint - czy warto kupić? 20.08.07, 15:10
      ja mam sprinta synek ma 8 miesiecy i jest bardzo z nieo zadowolony polcam!
      • sandra20071 Re: Baby Design Sprint - czy warto kupić? 20.08.07, 15:30
        Witam, ja też zastanawiałam się nad kupnem tego wózka na szczęście mimo gorących
        zapewnień Pani w sklepie, że wózek nadaje się na trudny teren nie zdecydowałam
        się na zakup i dobrze, bo niestety zdarza się, że odpadają w nim kółka. Moja
        koleżanka jeździ wyłącznie po chodnikach, a już reklamowała kółka, które dalej
        odpadają. Dzwoniłam do producenta, który potwierdził, że wózek ten nie nadaje
        się na trudny teren, więc częste wyprawy do lasu odpadają. Pozdrawiam.
        • arioso1 Re: Baby Design Sprint - czy warto kupić? 20.08.07, 16:04
          tak na trudny teren odpada ten wózek i waży 11kg a nie 8i pól
          wysylalam go i ważylam w domu i na poczcie go ważyli kola się
          strzępią a z tapicerki wychodzi czasem watolina polecam zooty
          swallow. graco ultima plus, coneco trafik cena niższa niż baby
          designe
    • mam.dwa.skarby Re: Baby Design Sprint - czy warto kupić? 26.10.07, 15:24
      mam ten wózek od lutego. generalnie jestem zadowolona. jest lekki , zwrotny i
      mały ma w nim dużo miejsca.
      jedynie buda nie spełnia swojego zadania - my i tak jej nie używamy (mamy parasol) .
      no i niestety dziś wózek już drugi raz wylądował w serwisie : tak jak pisała
      koleżanka wcześniej - odpadają w nim koła ;(
      gdyby nie te koła to wózio byłby super.
      Pani w sklepie mówiła że ciągle ssą reklamacje na te koła w tym modelu.
      więc raczej go nie kupuj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka