Gość: beatrix kiddo
IP: *.uni.opole.pl
10.09.07, 16:13
Witam.
Pracuję jako kelnerka w restauracji i jednym z moich obowiązków jest robienie
latte macchiato. Niestety prawie nigdy nie udało mi się jej dobrze wykonać.
Dobrze - czyli z trzema warstwami: mleko-kawa-pianka.
Czy mleko powinno być chłodniejsze od kawy (niby tak każą fizyczne prawidła) i
jak wlewać kawę: bezpośrednio z góry czy po ściance?
Dzięki za odpowiedź.