korni2608
17.09.07, 18:10
Witam, mam problem z moją 3 tygodniową córeczką, ponieważ bardzo
krótko je z piesi zaledwie od 3 do 10 min i zasypia albo po prostu
wypuszcza pierś. Probuje Ją rozbudzić, głaszcze po policzku,
potrząsam delikatnie piersią ale ona i tak przestaje. Urodziła się
bardzo mała, 2480kg i być może jest to wynikiem małego żołądka, ale
wiem że w drugiej fazie karmienia jest w mleku więcej tłusczu a ja
obawiam się że Ona nie je do tego momentu. Stanowi to też problem,
gdyż jedząc bardzo krótko często domaga się jedzenia, nawet co
godzinę czy pół, co jest męczące bo krótko sypia. Bardzo proszę o
pomoc i rady! z góry dzięuje