mizka23
29.10.07, 18:38
czy to prawda, że w czasie karmienia dziecko wypija cały stres matki
i jest potem pobudzone, agresywne i mało spi i nie je??? przecież
stresu nie da się uniknąć, owszem można się sterać go minimalizować,
ale różnie bywa w życiu. ja mam dużo stresów, ale bezpośrednio
podczas karmienia starm się o nich nie mysleć i być wyluzowana. ale
mimo to moje dziecko(ma 19mies) nie chce jeść innych stałych
pokarmów, mało śpi, ma problemy z zasypianiem, i bywa niespokojny.
czy to możliwe że to moja wina, że to z karmieniem przechodzi na
dziecko? czy jeśli tak to przesać karmić? czy co? prosze o opinie.