tobi00000
13.11.07, 09:59
Mamusie, czy to możliwe żeby najpierw wyszły czwórki? Dziś u mojego
4 miesięcznego synka zauważyłam coś białego na dziąsełku. Jest to
twarde i wygląda jak wychodzący ząbek. Ale jest dość daleko właśnie
tak jakby to była czwórka. Nie jest to pleśniawka ani nic innego
jest twarde i prześwituje przez skórkę. Synek jest od kilku dni
bardzo marudny, nie spi, wszystko bardzo gryzie i ma rozpulchnione
dziąsełka. Martwię sie czy to normalne że najpierw wychodzą mu
dalsze ząbki. Z regóły najpierw dolne jedynki.
Powiedzcie czy spotkałyście sie z czymś takim. Jeśli tak to czy
dalsze ząbkowanie było ok.