izabellinda
05.03.08, 18:40
Witam. Czy może ktoś z Was był w tym hotelu. Ogólnie bardzo mało
jest o nim napisane, wszędzie właściwie ten sam tekst, że jest w
centrum itp. Chciałabym poznać opinię na temat tego hotelu osoby,
która w była. Jakie są pokoje, czy śniadania są smaczne, w jakim
stanie są łazienki.