Dodaj do ulubionych

Słoneczny Brzeg Hotel Zaria

05.03.08, 18:40
Witam. Czy może ktoś z Was był w tym hotelu. Ogólnie bardzo mało
jest o nim napisane, wszędzie właściwie ten sam tekst, że jest w
centrum itp. Chciałabym poznać opinię na temat tego hotelu osoby,
która w była. Jakie są pokoje, czy śniadania są smaczne, w jakim
stanie są łazienki.
Obserwuj wątek
    • Gość: kate Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.sycomp.pl 25.03.08, 19:53
      Witaj tez jade do tego hotelu w sierpniu, ale udało mi sie znalesc kilka opinii
      o tym hotelu. A oto jego link: www.travelzone.pl/hotele/bulgaria/zaria.html
      • izabellinda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 26.03.08, 01:21
        Bardzo dziękuję za tego linka. Szperając w internecie nie natknęłam
        się na tą stronkę. No cóż opinie różne ale jak dla mnie
        najważniejsze jest by hotel był blisko centrum, bo tam się najwięcej
        dzieje :) Ja też wyjeżdżam z kumpelą do Zarii w sierpniu od 6 do 21
        z Katowic. Będzie fajnie :P POzdrawiam
        • Gość: kate Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.sycomp.pl 24.05.08, 18:03
          No to wygląda na to że spotkamy sie tam na miejscu w hotelu, bo ja tam bede już
          19 rano i też lece z Katowic :D. Cóż za zbieg okoliczności.
        • Gość: FRIQ Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 12:17
          czesc wam cieszymy sie bardzo ze sie zobaczymy bo my tez w tym terminie
          wyjezdzamy tylko ze z tychów jade z laska,dozobaczyska
          • Gość: ewcia Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.08, 19:24
            no to się widzimy, ja jadę tam 31 lipca do 15 sierpnia:)
            • onlymonika Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 23.07.08, 22:00
              Nie chce Was dołować ale z całego hotelu fajny jest tylko
              barman.Reszta obsługi porażka.Wszyscy którzy byli teraz do 20 lipca
              piszą skargę w swoim biurze podróży.Dobrze ,że mielismy fajną ekipę
              i jest wszedzie blisko bo można sie było załamać.
              • izabellinda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 23.07.08, 23:42
                Do onlymonika i reszty osób które wróciły z Zarii:
                - czy rezydentka jest w Słonecznytm Brzegu i czy jest kompetentna
                (gdzieś czytałam, że rezydentka mieszka w Ravdzie i jak coś się
                załatwia to tam trzeba jechać),
                - jakiem samolotem lecieliście z Katowic,
                - będziecie się domagać zwrotu części kosztów,
                - czy śniadania były do przełknięcia???

                Ja i moja koleżanka jesteśmy m łode i dużo przeżyłyśmy, więc i do
                Zarii jedziemy pełne optymizmu.
                Z góry dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, że pogoda choć w
                jakiejś części zrekompensowała wrażenia dotyczące hotelu :)
                • onlymonika Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 24.07.08, 19:11
                  tak rezydentka jest w Ravdzie.Jej główna odpowiedz na wszystkie
                  pytania jest taka: powiem tak...powiem tak...powiem tak....po czym
                  nic nie mówi.Dziś dzwoniłam razem ze znajomymi do biura EASY TOUR
                  czy tam Damptour bo z tego biura jechalismy(chociaż znajomi których
                  tam zapoznalismy jechali z innych biur mieli to samo)i dowiedziałam
                  się ,że mozemy napisac skargę.Więc jutro piszemy i
                  wysyłamy.Zapłaciłam za dwoje dzieci w wieku 5 i 7 lat całość bo tak
                  mi kazano,ponoć nie wpuścili by ich na jadalnie(na jadalnie na
                  której kucharki farbują sobie włosy po południu) a otrzymywali pół
                  porcji obiadokolacji.W pierwszy dzien nie dostalismy nic bo nikt nic
                  nie wiedział ,że mamy to opłacone:(Śniadania monotematyczne.Cały
                  czas to samo :pocięte pomidory,ogórki,boczek,mortadela,margaryna i
                  owoce.Ja akurat jem mało rano także mi było obojętne ale inni
                  narzekali nic z nabiału oprócz jajek i tego słonego sera.Ale można
                  brać do oporu.Najlepszy z obługi jest barman super gość-młody
                  chłopak.Wszyscy go lubili no i pogoda i plaża rewelacja.Aha i basen
                  przy hotelu A i to,że wszedzie jest blisko:)Jakby nie hotel i
                  obsługa to udane wakacje.W końcu kto jeździ żeby siedzieć w
                  hotelu.AAA i my jechalismy autokarem ale nie napiszę nic bo też
                  chciałabym to wyciąć z pamięci:)Jak macie pytania piszcie:)
                  • Gość: ewunia Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.playy.pl 24.07.08, 19:49
                    kurcze zmartwilas mnie troche :/ ja jade juz w sobote do zarii, tez z easy tour.
                    a powiedz mi jak ogolnie warunki w hotelu ? jest czysto ? czy w kazdym pokoju
                    jest balkon ? slyszalam rowniez ze basen nie jest zbyt ciekawy, a Tobie jak sie
                    podobal ? Napisz prosze jak minela podroz bo ja tez jade autokarem i jeszcze
                    jakies rady jak masz :) Co zabrac, gdzie jechac, gdzie sie stolowac bo mam tylko
                    sniadania. Dziekuje :) i pozdrawiam !!
                    • onlymonika Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 25.07.08, 22:38
                      -no nie jest najczyściej ale ujdzie
                      -ja miałam balkon tzn taką "ambonkę" zaraz nad wejściem,jedni
                      znajomi balkon super na basen a inni fatalne okno na ten daszek
                      niebieski:)ja miałam pokój 309 i 307 nawet spoko 404 też.
                      -widziałam lepsze baseny ale nie jest najgorszy:)
                      -najlepsze jedzenie jest u gościa za płotem taki mały siwy pan
                      bardzo dobre i tanie,duzo ludzi tam jada.
                      -autokar no cóż ja wiem ,że juz zawsze samolotem.weź sobie poduszkę
                      małą i kocyk bo w nocy zimno i jakąś muzę do słuchania
                      Dacie radę:)pozdrawiam i zyczę udanych wakacji
                  • izabellinda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 25.07.08, 22:24
                    Bardzo Cię proszę o informację czy w pokoju są czajniki elektryczne
                    i suszarki.
                    I życzę CI onlymonika żeby oddali Ci część kosztów, i radzę
                    następnym razem wybiieraj wycieczki gdzie dzieci do 12 lat gratis :)
                    • onlymonika Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 25.07.08, 22:31
                      W pokoju nie ma czajników ani suszarek:(Skargę juz dziś
                      napisałam.pozdrawiam.życzę pogody i udanych wakacji:)
                      • Gość: ewunia Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.playy.pl 25.07.08, 23:13
                        A czy w pokojach sa reczniki ? I czy pokoje sa sprzatane ? Napisz jeszcze czy
                        bylas moze na jakiejs wycieczce :) A to rezydenka przydziela pokoje ? To ja
                        trzeba prosic o pokoj z balkonem ?
                        Pozdrawiam i dziekuje bardzo za odpowiedz !
                      • mala-2406 Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 06.08.08, 17:51
                        To fakt ze biuro nie miało prawa policzyć ci za dzieci całej sumy, widocznie tam gdzie kupowałaś nie potrafią liczyć, sama pracowałam w biurze podróży także swoje wiem. Z reguły jest tak że dziecko do lat 2 tzw infant nic nie płaci a dziec do lat 12 zawsze mają jakąś zniżkę to jest po prostu uzależnione od warunków biura. Czasem też dobrze przed wykipieniem dobrze przeczytać warunki uczestnictwa i bardzo szczegółowo zapoznać się z ofertą, szczególnie jeśli kupuje sie nie w formie last minut. A osoba która sprzedawała wczasy, chyba porostu się nie zna.
                    • Gość: ja Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 21:31
                      nie ma czajników a suszarki do ubrań to zależy...
                      • Gość: gość Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.skawsoft.com.pl 01.08.08, 14:17
                        pokoje nie sa takie złe,łazienki gorsze ale moga byc,sniadania
                        niedobre codziennie to samo.Okolica super poprostu zaj......zaraz za
                        hotelem dobre tanie obiady.
                        • Gość: gość Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.skawsoft.com.pl 01.08.08, 14:20
                          pokoje codziennie sprzatane pościel wymieniana,
                          • izabellinda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 01.08.08, 15:44
                            A ja za 6 dni lecę i już się nie mogę doczekać. W zeszłym roku byłam
                            w Sunny Beach 2 razy, tyle że autokarem. Wtedy mieszkałam w Kokiche
                            (niestety bez klimatyzacji). Nie liczę na luksusy, a hotel
                            wybierałam z myślą o lokalizacji i o tym, że można lecieć samolotem.
                            Ale jak niektórzy piszą będą się zdarzały poważne uchybienia będę
                            reagować. Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów :)
          • Gość: poznan Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.08, 20:44
            witam ! Wybiera sie ktos do zari 10-24 wrzesnia jak tak prosze o
            kontakt nr gg 5516083
          • mala-2406 Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 06.08.08, 17:42
            no to wygląda na to że wszyscy sie spotkamy tam na miejscu. Ten kto jedzie
            autokarem to mi go troche szkoda.
          • Gość: bart Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.09, 22:40
            witam naczytalem sie tych komentarzy ale jestem nastawiony
            optymistycznie w hotelu mam zamiar tylko spac a większośc czasu
            spędzac na plaży i zwiedzaniu...ja sie wybieram 30.06.09 do 10.07.09
            pozdrawiam ...jade autokarem :(
        • Gość: votek Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.markom.krakow.pl 04.08.08, 01:30
          Witam ja tez bede od 7 w zarii Jade z Dziewczyna i jedziemy
          autokarem z Krakowa pozdrawiam
          • Gość: Jagoda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 13:36
            Mam pytanie co do 'taniosci' Bułgarii. Mowiono mi,ze piwo w barze
            hotelowym kosztuje na nasze 2zl,ze wyzywienie 4-osobowej rodziny
            koszuje 40zl dziennie i ogólnie jest bajecznie tanio. Czy to prawda?
            Jade do Zarii 19 wrzesnia i troche sie zmartwilam komentarzami
            • Gość: lena Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 19:45
              wlasnie dzis wrocilam o 1 w nocy, bylam z easy tour autkoarem tyle ze w ravdzie, w hotelu saga
              a propos cen: w ravdzie jest naprawde tanio, piwo np w knajpie (rzecz jasna nie w kazdej) kosztuje 1. 40 lewa
              nie chce martwic, ale poszlismy do slonecznego brzegu na jden dzien na wycieczke, zaplacilismy naprawde sporo: najtansze piwo kosztowalo 3 lewa, posilek (kurczak plus salatka) 15 lewa
              nie da sie ukryc- w przewodnikach pisza prawde: wszedzie jest taniej niz w slonecznym brzegu_ tyle ze z drugiej strony my nie szukalismy jakos specjalnie tanszych knajpek, wiec pewnie gdzies jakies tez sa
              co do pogody- super, sloneczko cale 9 dni
              zycze udanych wakacji
              • Gość: ewa Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.playy.pl 09.08.08, 00:23
                czyli byłyśmy na tej samej wycieczce bo ja też wróciłam dziś w nocy, byłam w
                słonecznym brzegu i tam też jest naprawde tanio! Tylko wystarczy wejsc w jakas
                boczna uliczke, piwo jest za 1 leva, a w niektorych barach za 0,80 leva !
                jedzenie w restauracji np. condor też bardzo tanie i dobre. Omlet np 5 leva,
                kurczak w sosie bialym z ryzem 8 leva, makrela z grilla 8 leva. Drinki od 3,5 do
                8 leva, od godz ok 19 w barach jest happy hour tzn. jesli sie kupi jednego
                drinka to dostaje sie drugiego. Plaze w Słonecznym Brzegu piekne, duzo gorsze sa
                w Ravdzie czy w Neseberze. Słoneczny Brzeg to naprawde piekny turystyczny kurort
                i w porownaniu do polskich miejscowosci nadmorskich - badzo tani !
            • Gość: opalona Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.08, 22:01
              witaj , byłam w Zarii w drugiej połowie lipca, mogę Ci poleci
              knajpkę naprzeciwko , taka niepozorną , smacznie robia kotlet
              hawajski - polecam.Jest równiez niedalego taki duży supermarket-
              ceny naprawdę niższe od sklepowych.Sam hotel nie jest zbyt czysty
              ale mam nadzieje że po naszej interwencji coś się tam zmieniło.
              Plaże super leżak oraz parasol płatny po 7 leva za sztukę , ale
              mozna również leżec na ręcznikach lub kocach. Pozdrawiam i życzę
              miłego wypoczynku!
              • Gość: Malutka Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 16:33
                My 28 wrzesnia lecimy z oskara wlasnie do Zarii, bardzo jestem ciekawa jakie
                wrazenia maja tegoroczni wczasowicze. Slyszalam tez ze ceny w slonecznym sa
                bardzo wysokie i ze przecietny turysta nie moze sobie pozwolic na luksusy. Czy
                to prawda? Bede wdzieczna za wszelkie info :)
    • Gość: bochun Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.net136.okay.pl 26.08.08, 18:01
      Witaj bylem z kolega w te wakacje w tym hotelu i w cale nie polecam
      sniadania sa do bani w lazience kafelki odpadaja niektore pokoje sa
      zapchlone zero organizacji na pomoc rezydentow nie mozna liczyc
      ogolnie jest tam strasznie h..owo. Pozdrawiam
      • izabellinda Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 28.08.08, 00:35
        Zaczęłam ten wątek, więc źle bym się czuła nie napisać nic na forum
        po przyjeździe.
        Do Warny dolecieliśmy samolotem linii Balcan Holidays z Katowic.
        Samolot bardzo przyzwoity, z telewizorami, obsługa profesjonalna i
        bardzo miła. Wprawdzie nie było cateringu, ale i sam lot był bardzo
        krótki. Wylecieliśmy o czasie.
        Z lotniska podróż do hotelu trwała dłużej niż sam lot. Jechaliśmy
        nieklimatyzowanym busem (z nawiewem). Mijaliśmy po drodze dwa
        wypadki, droga była wąska i kierowcy nie udawało się wyprzedzić
        tirów.
        Wkońcu podjechaliśmy pod hotel. Z zewnątrz wizualnie robił dobre
        wrażenie. Ciekawy architektonicznie. Dostaliśmy pokój na 4 piętrze.
        Sam pokój dość duży z dużym balkonem. Zamiast lodówki chłodziarka. W
        łazience brak suszarki. Kąpiąc się woda spływa z brodzika na
        podłogę.
        Basen-przypomina rozmiarem jakuzzi tyle, że z lodowatą wodą. Nie
        kąpałam się ani razu.
        Co do personelu. Barmana, o którym czytałam wcześniej nie było. Nie
        było wogóle baru. Restauracja została zamknięta na parę dni przed
        naszym przybyciem do hotelu. My starałyśmy się być miłe i robiłyśmy
        problemów, także recepcjonistki uśmiechały się do nas (nie
        rozmawialiśmy, niestety nie znają angielskiego). My na śniadaniu
        byłyśmy 4 razy i niestety zdażało się że o 9 30 nie było nic
        ciepłego do jedzenia. Obsługa z kuchni nie reagowała tylko
        pokazywała na zegarek. Kawę i herbatę piło się w plastikowych
        kubeczkach przystosowanych do zimnych napojów.
        Stan windy pozostawiał wiele do życzenia. Nie posiadała ona
        czujników i potrafiła przyciąć nogi, ręcę. Zacinała się, itd.
        Szefem hotelu jest Rusek. Która nie byłaby godzina w tzw. recepcji
        siedzi personel i pali papieros za papierosem. Czujniki dymu są, ale
        zasłonięte.


        Ogółem hotel nie zasługuje na 3 gwiazki. (Słyszałam nawet, że w
        którymś polskim katalogu miał 3,5 gwiazdki). Wspólnie z innymi
        osobami napisaliśmy reklamację. W następnym roku też chcę jechać do
        SB, jednak tym razem wybiorę Iberostar lub inny hotel, posiadający
        europejskie gwiazdki a nie bułgarskie.

        P.S. Polecam knajpkę Svan, tuż za płotem. Rodzinny biznes, bardzo
        mili ludzie, dobre jedzienie i przyzwoite ceny. Weźcie Polską Flagę
        i dajcie właścicielowi :)
        • onlymonika Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 02.09.08, 09:30
          Witam.My cały czas czekamy na odzew w sprawie reklamacji:)ponoć mają
          30 dni które własnie upłynęły....hmm ...ciekawe co z tego wyniknie
    • Gość: Agata Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.chello.pl 26.07.09, 14:42
      Właśnie wróciłam z Bułgari. Spaliśmy z Zari. Ogólnie hotel jest
      malutki - z zabójczo szybko zamykającą się windą:)) Pokój mieliśmy
      bardzo fajny - szeroki z balkonem ( na balkonie stół z krzesłami i
      suszarka na pranie) w pokoju była lodówka, klimatyzacja nie płatna,
      stół z 4 krzesłami i telewizor. Łazienka z prysznicem i ubikacją też
      w porządku choć już dawno nie remontowane - ale czyste. Sprzątaczki
      nie lubią zamiatać więc piasek jest na ziemi cały czas:( Ręczniki
      zmieniąją co 3 dni więc to jest ich plus. Jeśli chodzi o śniadania
      to są w formie bufetu - można wybrać coś dla siebie ( jajecznica,
      kiełbaski, owoce, warzywa itd) ogólnie śniadania smaczne. Niestety
      nie da się tego powiedziec o obiadach - są poprostu porażką:(( Jeśli
      tam jedziecie to zabierzcie magii, wegete, i czosnek granulowany:))
      Napewno pomoże - oni prawie nie przyprawiają jedzenia!! Obiady są
      nie zawsze ciepłe, Jeśli chodzi o basen to jest maleńki z bardzo
      zimną wodą ale za to leżaki i parasle koło niego nie są dodatkowo
      płatne:)) Ogólne wrażenie ok. Jeśłi chodzi o sam Słoneczny Brzeg to
      miejsce jest bardzo ładne , z cieplutkim morzem i w miarę czystą
      plażą - leżak na dzień kosztuje 7 leva - parasol też. Bułgarzy
      jednak nie są zbyt mili i ugodowi więc najlepiej na nich nie zwracać
      uwagi tylko wypoczywać:))
      • Gość: Stuff Happend Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.09, 19:12
        Wybiera się ktoś w tym roku do Zari ? Ja wyjeżdżam 1 września z Easy Tour:)
        • syla.live Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 2009 31.07.09, 11:05
          hey my wylatujemy również do Zari ale 1 sierpnia tj jutro:-) i też
          z easy tour, zobaczymy jak będzie ogolnie dużo tu komentarzy ale z
          tamtego roku kiedy nie byl wyremomtowany hotel;) pozatynm to jednak
          trzeba sie nastawic na zwykle 3* bułgarskie wiec cudow sie nie
          spodziewam byle w mmiare czysto, jest gdzie prysznic wziaść a
          najważniejsze że wszędzie blisko i na plaże i centrum a tam
          bedziemy spędzac cały czas a nie w hotelu proste:-) bedziemy leżeć
          do góry brzuchami i zbijać bąki hehe:p
          • Gość: Stuff Happend Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.09, 14:35
            Witam Syla. Bardzo bym Cie prosił żebyś napisała jak było w tym Hotelu po
            powrocie :) pozdrawiam.
            • syla.live Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria 2009 22.08.09, 21:09
              witam wszystkich :-) wrócilismy z bułgari wakacje wspominamy super!
              co do hotelu to nie mozna az tak narzekac fakt co do windy
              przygniatala ludzi ale nas to nie dotyczylo pokoj na 1 pietrze wiec
              szlo sie schodami:-) Obsługa hotelowa faktycznie na tyle osob jedna
              dziewczyna umiala po angielsku tak to sie nie dogadasz:p pokoje
              ogolnie ok w niektorych pokojach klima kapala na sciany hehe u nas
              nie mrozila taki maly szczegol ale dla mnie nie istotny tak bardzo.
              w pierszy dzien dostalismy menu i na cale dwa tyg pisalo sie co na
              obiad chcemy potem sie oczywiscie nie pamieta wiec kazdy obiad
              codziennie byo niespodzianka:-) i to na dodatek nie zbyt dobra
              hahha malo powiedziane wrecz ochydna i zimna - tak to jedyny
              najwiekszy minus tego hotelu! obiady BE! UWAGA!!!!!!!! warto
              wstawac na sniadanie to posilek gdzie mozna pojesc nie jest to
              wysnmienite codziennie to samo w sumie hehe ale jedyny posilek
              gdzie mozesz wyjsc z pelnym brzuszkiem :-) Warto wiedziec ze
              niedaleko hotelu jest marketn oraz hurt alkoholi. Co jeszcze.....
              hotel bardzo fajnie polozony wszedzie blisko i na plaze i centrum
              blisko sa przystanki autobusowe gdzie mozna podjechac np do
              neseber. Na basen najlepiej chodzic rano pozniej jest cien wiec
              resztan dnia na plazy a warto!!!! morze ciepluskie:) obok hotelu
              jest knajpka swan polecam "caca" po bulg to sa rybki b. dobre do
              piwka:) dobry maja tezn kurczek curry polecam! za hotelem jest tez
              pizzeria iris b.dobre pizze i zupa chiciken czyli rosol jest go
              duzo i dobre. Zycze udanych wakacji w pieknym slonecznym brzegu:)
    • Gość: piter_404 Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: 94.246.154.* 09.08.09, 02:17
      kto chce niech zagada, wszelkie informacje bez koloryzowania na
      temat hotelu zaria, okolicy, slonecznego brzegu i w ogole. gg:
      2477586
    • Gość: kasia Re: Słoneczny Brzeg Hotel Zaria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.15, 17:19
      I jak byłaPani wtym hotelu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka