Dodaj do ulubionych

Do twierdzących że polska słuzba zdrowia...

01.04.08, 14:44
...osiągnęła dno.

wiadomosci.onet.pl/1719333,69,item.html
Obserwuj wątek
    • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 01.04.08, 15:00
      zawsze to pocieszające,że u innych jest gorzej.
      • szach0 Dla prawdziwego Polaka? Pocieszenie? 01.04.08, 15:04
        Chyba, ze masz na myśli wyborców Tuska i PO.
        Ci każdym gestem i słowem udowadniają twoją tezę.
        Na Aquanecie też - od 7 lat!


        Oni się ciesza, że # masz gorzej. Pytają pogardliwie emerytów:

        - "A co to mądrość zdobywa się z wiekiem?"

        Rozumiesz o czym ja Ci tutaj piszę?
        Rozumiesz?

        • wikul Re: Dla prawdziwego Polaka? Pocieszenie? 01.04.08, 15:46
          szach0 napisał:

          > Chyba, ze masz na myśli wyborców Tuska i PO.
          > Ci każdym gestem i słowem udowadniają twoją tezę.
          > Na Aquanecie też - od 7 lat!
          >
          > Oni się ciesza, że # masz gorzej. Pytają pogardliwie emerytów:
          >
          > - "A co to mądrość zdobywa się z wiekiem?"
          >
          > Rozumiesz o czym ja Ci tutaj piszę?
          > Rozumiesz?


          O czym ty bredzisz. Dyskutujesz z własnymi urojeniami opisujac je po
          wolsku. Nie wiem czy ktoś tu to rozumie.
        • snajper55 Re: Dla prawdziwego Polaka? Pocieszenie? 02.04.08, 18:53
          szach0 napisał:

          > Oni się ciesza, że # masz gorzej. Pytają pogardliwie emerytów:
          >
          > - "A co to mądrość zdobywa się z wiekiem?"

          Czytając Hasza czy słuchając Bendera trudno nie zadać takiego pytania.

          S.
      • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 01.04.08, 15:42
        ariadna-enta napisała:

        > zawsze to pocieszające,że u innych jest gorzej.


        Co tak smutno i pesymistycznie, koleżanko ? Wiecej usmiechu, dzisiaj
        1.04.2008. Smutki i biadolenie zostawmy hasz0om.
        • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 01.04.08, 16:30
          wikul napisał:

          > ariadna-enta napisała:
          >
          > > zawsze to pocieszające,że u innych jest gorzej.
          >
          >
          > Co tak smutno i pesymistycznie, koleżanko ? Wiecej usmiechu, dzisiaj
          > 1.04.2008. Smutki i biadolenie zostawmy hasz0om.

          A dla mnie to najfajniejszy dzień w roku. Waśnie dziś, ale dawno, dawno temu się
          urodziłam big_grin tralalala smile i to nie Prima Aprilis, bo się szczypię i jestem
          naprawdę big_grin Proszę tort ...

          skidi.eu.interia.pl/tort2.JPG
          owca_czarna
          • pushbush Wesolych urodzin owca 01.04.08, 17:29
            i pamietajmy, ze czas to wartosc wzgledna. Niektore murzynskie
            plemiona potrafia go zatrzymac.
            • pushbush Polska sluzba zdrowia byla lepsza od USA and GB 01.04.08, 17:39
              Wydaje sie wam nieprawdopodobne? Ale tak bylo i moge wam to
              powiedziec z podwojnej perspektywy MD a takze pacjenta.
              A bylo tak dzieki polskim lekarzom , ktorzy pracowali po 80 godzin
              tygodniowo za pol darmo. No, ale ta epoka sie powoli konczy.
            • owca_czarna Re: Wesolych urodzin owca 02.04.08, 00:16
              pushbush napisał:

              > i pamietajmy, ze czas to wartosc wzgledna. Niektore murzynskie
              > plemiona potrafia go zatrzymac.

              Gdy Ania S. powiedziała ,że 1 kwietnia to dzień urodzin Judasza (pierwszy raz o
              tym słyszę!) to mój telefon zwariował, dzwonił na okrągło w sprawie konieczności
              zmiany daty urodzenia. I to zrobiła mi krajanka ;/

              Dziękuję za życzenie wesołe były ..
          • off_nick Dla Owcy tort 01.04.08, 18:05
            i życzeniawink

            www.riversongs.com/ecards/big_birthday.html

            owca_czarna >
            • owca_czarna Re: Dla Owcy tort 02.04.08, 00:02
              off_nick napisała:

              > i życzeniawink
              >
              > www.riversongs.com/ecards/big_birthday.html

              Stokrotne dzięki! Jaki superaśny ten tort big_grin
          • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 01.04.08, 18:47
            owca_czarna napisała:

            > wikul napisał:
            >
            > > ariadna-enta napisała:
            > >
            > > > zawsze to pocieszające,że u innych jest gorzej.
            > >
            > >
            > > Co tak smutno i pesymistycznie, koleżanko ? Wiecej usmiechu,
            dzisiaj
            > > 1.04.2008. Smutki i biadolenie zostawmy hasz0om.
            >
            > A dla mnie to najfajniejszy dzień w roku. Waśnie dziś, ale dawno,
            dawno temu si
            > ę
            > urodziłam big_grin tralalala smile i to nie Prima Aprilis, bo się szczypię
            i jestem
            > naprawdę big_grin Proszę tort ...
            >
            > skidi.eu.interia.pl/tort2.JPG
            > owca_czarna


            Mogę ci wysłać tort, ale jest tak figlarny ze bez przyzwolenia nie
            mam odwagi.
            • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 00:05
              wikul napisał:


              > > A dla mnie to najfajniejszy dzień w roku. Waśnie dziś, ale dawno,
              > dawno temu si
              > > ę
              > > urodziłam big_grin tralalala smile i to nie Prima Aprilis, bo się szczypię
              > i jestem
              > > naprawdę big_grin Proszę tort ...
              > >
              > > skidi.eu.interia.pl/tort2.JPG
              > > owca_czarna
              >
              >
              > Mogę ci wysłać tort, ale jest tak figlarny ze bez przyzwolenia nie
              > mam odwagi.

              Na skrzynkę gazetową owcy smile Ja chyba wiem, o które ciasto chodzi tongue_out o takie z
              pozycjami z Kamasutry big_grin
              • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 00:34
                owca_czarna napisała:

                > Na skrzynkę gazetową owcy smile Ja chyba wiem, o które ciasto
                chodzi tongue_out o takie z
                > pozycjami z Kamasutry big_grin


                Poszło !
                • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 00:56
                  wikul napisał:

                  > owca_czarna napisała:
                  >
                  > > Na skrzynkę gazetową owcy smile Ja chyba wiem, o które ciasto
                  > chodzi tongue_out o takie z
                  > > pozycjami z Kamasutry big_grin
                  >
                  >
                  > Poszło !


                  Hahaha Wikule, nie da się ukryć - taka jest właśnie sama słodycz życia. I to
                  jest święta prawda big_grinbig_grin
                  • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 16:02
                    owca_czarna napisała:

                    > Hahaha Wikule, nie da się ukryć - taka jest właśnie sama słodycz
                    życia. I to
                    > jest święta prawda big_grinbig_grin


                    A może małe szkolonko ?

                    www.per.ry.pl/fotki/wych_seks.jpg
                    • hasz0 Jak Ty niewiele rozumiesz...po wolsku 02.04.08, 16:12
                      Nie rozumiesz polskiego kotła w piekle?
                      Nikt kotła nie pilnuje ...sami sciagają się do
                      palącej smoły

                      spójrz na PO
                      • wikul Re: Jak Ty niewiele rozumiesz...po wolsku 02.04.08, 16:16
                        A kto wasz Wolacy zrozumie ? Cieszycie się że coś najlepiej
                        wynegocjowaliście by potem głosować przeciw.
                        • hasz0 a 20.XII 07 to pies? 02.04.08, 16:24
                          a to?
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=77685532&a=77770341
                          daruj nie chcę Cię komprom...
                          • wikul Re: a 20.XII 07 to pies ? 02.04.08, 17:58
                            ...nie, wydra. Coś na kształt świdra.
                    • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:36
                      wikul napisał:

                      > owca_czarna napisała:
                      >
                      > > Hahaha Wikule, nie da się ukryć - taka jest właśnie sama słodycz
                      > życia. I to
                      > > jest święta prawda big_grinbig_grin
                      >
                      >
                      > A może małe szkolonko ?
                      >
                      > www.per.ry.pl/fotki/wych_seks.jpg

                      Teoria to wąs, ale te 30 godzin treningu grupowego daje do myślenia big_grin

                      pozdr.

                      owca_czarna
                      • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:49
                        30 godzin treningu grupowego cieszyły sie ogromnym powodzeniem.)
                        • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:56
                          ariadna-enta napisała:

                          > 30 godzin treningu grupowego cieszyły sie ogromnym powodzeniem.)

                          I na pewno nie było absencji studentów. Obecność 100%. Wesoło mieli smile

                          owca_czarna
                          • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 20:00
                            przypomniał mi się film
                            "Sztuka kochania" Jacka Bromskiego.))
                            • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 20:12
                              ariadna-enta napisała:

                              > przypomniał mi się film
                              > "Sztuka kochania" Jacka Bromskiego.))

                              Podobał Ci się? Daaaaawno go oglądałam sad

                              owca_czarna
                              • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 20:20
                                podobał mi się średnio,ale tam tez coś było
                                z grupową terapią i dlatego mi się skojarzył.)
                                • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 20:56
                                  ariadna-enta napisała:

                                  > podobał mi się średnio,ale tam tez coś było
                                  > z grupową terapią i dlatego mi się skojarzył.)

                                  To musiałabym obejrzeć jeszcze raz , bo nie pamiętam ;/ Dawno oglądałam sad

                                  Ale co tam, ważne, że kandydatom na Podyplomowe Studium Wychowania Seksualnego
                                  obiecano 30 godzin treningu grupowego i na pewno spodobało im się to. big_grin Ale to
                                  dopiero kandydatom tak obiecywano ... czyli zwykły chwyt marketingowy szkoły,
                                  obiecanki cacanki big_grin

                                  owca_czarna
                                  • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 21:00
                                    już adepci się postarali o to,żeby to nie była czysta teoria.)
          • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 18:54
            owieczce najlepsze życzenia urodzinowe,samych naj, naj w zyciu
            sorry,że spóżnione,ale komputer biedaczek zasłabł i potrzebował
            operacji.
            przepłaciłaam i chory dostał się bez kolejki.))
            • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:03
              ariadna-enta napisała:

              > owieczce najlepsze życzenia urodzinowe,samych naj, naj w zyciu
              > sorry,że spóżnione,ale komputer biedaczek zasłabł i potrzebował
              > operacji.
              > przepłaciłaam i chory dostał się bez kolejki.))


              Zaraził się ?
              • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:20
                cokolwiek mu dolegało jest zdrowy.)
                • szach0 _________________lekarzom powinni płacić 02.04.08, 19:46
                  z FOZ nie za chorych ale za zdrowych.

                  Gdy zdrowy zachoruje - lekarz powinien mieć odpowiednio potrącane
                  zarobki

                  To samo z szefami spólek

                  i politykami

                  poseł po 7 klasach 13.000
                  lekarz lub ktoś po studiach 1300

                  Wy zaś chcecie by innym było gorzej
                  tak jak lekarze by zdrowi chorowali a
                  wyborcy by politycy ratowali ich przed nimi

                  a Unia ratowała polityków przed decyzjami i suwerennością

                  żal mi Was
                • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:48
                  ariadna-enta napisała:

                  > cokolwiek mu dolegało jest zdrowy.)



                  Nie chcę nic sugerować ale na forum są kreatury gotowe na wszystko.
                  • ariadna-enta Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:52
                    masz kogoś konkretnego na myśli wikul?.
            • owca_czarna Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 02.04.08, 19:51
              ariadna-enta napisała:

              > owieczce najlepsze życzenia urodzinowe,samych naj, naj w zyciu
              > sorry,że spóżnione,ale komputer biedaczek zasłabł i potrzebował
              > operacji.

              Bardzo dzięki big_grin

              > przepłaciłaam i chory dostał się bez kolejki.))


              Zdrowia w takim razie mu życzę i szybkiego łącza z netem, a przede wszystkim
              Aqua_netem big_grin i oczywiście ostrej klawiatury smile

              owca_czarna
    • dr.mabuse.jr Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 03.04.08, 01:39
      Nakłady na zdrowie w różnych krajach ... Herr Religa and Kopacz
      jest też „polski akcent” ...

      www.kurier.at/mmedia/2008.04.02/1207162211_4.jpg
      • wikul Re: Do twierdzących że polska słuzba zdrowia... 03.04.08, 16:41
        dr.mabuse.jr napisał:

        > Nakłady na zdrowie w różnych krajach ... Herr Religa and Kopacz
        > jest też „polski akcent” ...
        >
        > www.kurier.at/mmedia/2008.04.02/1207162211_4.jpg


        No i ... ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka