Dodaj do ulubionych

Poszukiwani Polacy w okolicach Waterford (Irlandia

02.01.02, 12:47
Pisze do Was bo szukam kontaktu z Polakami mieszkajacymi w Irlandii w
Waterford lub okolicach. Jezeli sami tam mieszkacie lub znacie kogos
kto tam mieszka i chcialby sie spotkac z innymi (sam mieszkam w
Tramore 12km od Waterford) to prosze o odzew. Chetnie wymienie kilka
slow po polsku z rodakami. Sam jestem tu od miesiaca i jeszcze nie
spotkalem ani jednego Polaka.
Pozdrawiam w Nowym Roku
Obserwuj wątek
    • Gość: mariusz Re: Poszukiwani Polacy w okolicach Waterford (Irlandia IP: *.*.*.* 03.01.02, 11:04
      czesc rodaku!
      mieszkam w midleton, pracuje w cork. w irlandii jestem od ok. 1 roku. to
      prawda, nie ma tu zbyt wielu polakow.
      jesli masz ochote na ginesa daj znac.
      pozdrawiam,
      mariusz (mariusz_wrona@sultanofbrunei.com)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka