benekb
02.01.02, 12:47
Pisze do Was bo szukam kontaktu z Polakami mieszkajacymi w Irlandii w
Waterford lub okolicach. Jezeli sami tam mieszkacie lub znacie kogos
kto tam mieszka i chcialby sie spotkac z innymi (sam mieszkam w
Tramore 12km od Waterford) to prosze o odzew. Chetnie wymienie kilka
slow po polsku z rodakami. Sam jestem tu od miesiaca i jeszcze nie
spotkalem ani jednego Polaka.
Pozdrawiam w Nowym Roku