aaugustw
23.09.08, 09:50
Benjamin Franklin powiedzial:
"Wino dostarcza czlowiekowi madrosci, piwo wolnosci, a woda
bakterii".
W wyniku niezliczonej ilosci badan uczeni udowodnili, iz wypijajac 1
litr wody dziennie, wchlaniamy rocznie 1 kg escherichia coli â
bakterii znajdowanej w fekaliach. Innymi slowy, pijac wode spozywamy
rocznie kilogram gówna. Natomiast pijac piwo i wino (tequille, rum,
whisky, wódke lub inny napój wyskokowy) NIE ponosimy tego ryzyka,
poniewaz alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania
poprzez gotowanie, warzenie, filtrowanie, destylacje lub / oraz
fermentacje.
Pamietaj: Woda = gó....
Wino, wódka, piwo = Zdrowie.
Dlatego znacznie lepiej jest pic wódke i plesc glupstwa, niz pic
wode i byc zasrancem.
Nie musicie dziekowac mi za te cenna informacje - Wybór nalezy do
Ciebie!
A... ;-))