Dodaj do ulubionych

Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepijacym

23.09.08, 09:50
Benjamin Franklin powiedzial:
"Wino dostarcza czlowiekowi madrosci, piwo wolnosci, a woda
bakterii".

W wyniku niezliczonej ilosci badan uczeni udowodnili, iz wypijajac 1
litr wody dziennie, wchlaniamy rocznie 1 kg escherichia coli â
bakterii znajdowanej w fekaliach. Innymi slowy, pijac wode spozywamy
rocznie kilogram gówna. Natomiast pijac piwo i wino (tequille, rum,
whisky, wódke lub inny napój wyskokowy) NIE ponosimy tego ryzyka,
poniewaz alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania
poprzez gotowanie, warzenie, filtrowanie, destylacje lub / oraz
fermentacje.
Pamietaj: Woda = gó....
Wino, wódka, piwo = Zdrowie.

Dlatego znacznie lepiej jest pic wódke i plesc glupstwa, niz pic
wode i byc zasrancem.
Nie musicie dziekowac mi za te cenna informacje - Wybór nalezy do
Ciebie!
A... ;-))
Obserwuj wątek
    • ela_102 Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 23.09.08, 10:17
      ha ha ha ubawiłam się bo to jedna z iluzji mojej Mam
      Mawiała jeszcze też że piwo to nie alkohol tylko napój orzeżwiający.

      Ja tam wybieram uzdatnioną wodę, bo taka przecież też istnieje:-)
      dodam że wybieram dlatego iż pijąc alkohol czułam się jak prawdziwy
      zasraniec bo to nie w płynie rzecz lecz pojmowaniu siebie:-)
    • e4ska Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 23.09.08, 11:11
      Powoli wychodzisz na ludzi, Auguście.

      Gdyby tak do podłódzkich bajorek, zamykanych w sezonie z powodu Coli czy cóś,
      dodać mocnej gorzały (wystarczyłoby zbudować na brzegu porządną bimbrownię, nic
      trudnego, fajnie kapie), to plaga pijaństwa ustałaby, gdyż lepiej pływać
      bezpiecznie niż niebezpiecznie pić. Takoż lepiej nie mieć kaczej sraczki po
      rekreacyjnej kąpieli niż delirkę po rumie.

      Dla Szackiego dałabym jeszcze paru wielebnych, żeby rozmaczali w bajorze środki
      przeciw kwitnącym sinicom.

      Muszę wystąpić z inicjatywą do samorządu łódzkiego, niechby to przegłosowali w
      sejmiku. Może i nasza Kropka wystąpi do naszego Kropki - chyba czegoś się
      naumniała podczas moderacji tegoż FU.
      • aaugustw Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 23.09.08, 19:34
        e4ska napisała:
        > Powoli wychodzisz na ludzi, Auguście.
        > Gdyby tak do podłódzkich bajorek, zamykanych w sezonie z powodu
        Coli czy cóś, dodać mocnej gorzały (wystarczyłoby zbudować na brzegu
        porządną bimbrownię, nic trudnego, fajnie kapie), to plaga pijaństwa
        ustałaby, gdyż lepiej pływać bezpiecznie niż niebezpiecznie pić.
        Takoż lepiej nie mieć kaczej sraczki po rekreacyjnej kąpieli niż
        delirkę po rumie.
        > Dla Szackiego dałabym jeszcze paru wielebnych, żeby rozmaczali w
        bajorze środki przeciw kwitnącym sinicom.
        > Muszę wystąpić z inicjatywą do samorządu łódzkiego, niechby to
        przegłosowali w sejmiku. Może i nasza Kropka wystąpi do naszego
        Kropki - chyba czegoś się naumniała podczas moderacji tegoż FU.
        ____________________________________________.
        Eska, jezyk zyleta...! - Dobra jestes...! ;-))
        A...
        Ps. Komunisci to juz raz wyprobowali... - Szkoda ze na ludziach :-(
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 25.09.08, 10:24
      Spotkało się trzech Francuzów. Wino, szampan, koniak... Posiedzieli,
      pogadali, kulturalnie się pożegnali i rozeszli.

      Spotkało się trzech Rosjan. Wódka, samogon, spirytus... Posiedzieli,
      dali sobie raz po ryju, kulturalnie się pożegnali i rozeszli.

      Spotkało się trzech Arabów. Ostrzelali autobus, uprowadzili samolot
      i wysadzili się w powietrze...

      Oto, do czego doprowadza prohibicja.
      • janulodz Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 25.09.08, 11:38
        Spotkało się trzech pijaków trzeźwiejących na FU.
        Najpierw sobie kadzili, potem się pokłócili, na końcu rozstali i po gębach dali.

        A potem żałowali.

        I co było dali?

        oto do czego prowadzi abstynencja

        "Wytrzeźwiałem, żeby żyć", a nie - "żyję dla trzeźwienia"
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 26.09.08, 13:58
      Druga w nocy. Wchodzi pijany facet do domu, ledwo się trzyma na
      nogach. Patrzy przed siebie i widzi żonę:
      - Heniek, ile razy Ci mówiłam, że możesz wypić góra 2 piwa i o 22 w
      domu?!
      Na co pijany mąż:
      - No masz, znowu mi się pomyliło
      • oryginal23 Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 27.09.08, 00:27
        Tym razem nie mogę nic zarzucić wypowiedzi Augusta.
        23.
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 27.09.08, 11:08
      pewnie się narażę... ale co tam...

      Bóg mówi do Adama:
      - Stworzę dla Ciebie idealnego przyjaciela, będzie Cię podziwiał,
      kochał, będzie lojalny. Musisz mi dać tylko sześć żeber, pół
      wątroby, jedno oko, nerkę, pięć palców i jądro.
      Adam po namyśle odpowiada:
      - A co dostanę za jedno żebro?
      • aaugustw Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 30.09.08, 15:58
        tenjaras napisał:
        > pewnie się narażę... ale co tam...
        > Bóg mówi do Adama:
        > - Stworzę dla Ciebie idealnego przyjaciela, będzie Cię podziwiał,
        > kochał, będzie lojalny. Musisz mi dać tylko sześć żeber, pół
        > wątroby, jedno oko, nerkę, pięć palców i jądro...
        _______________________________________________.
        (pewnie sie tez jemu naraze... ale co tam, skoro takie skojarzenia
        mnie nachodza...!) :-(
        Ci dwaj to byliby tacy dwaj oryginaly (2)!
        Co dwie glowy, to nie jedna, powiedzialby wtedy jeden z tych dwoch
        polglowkow...!
        A... ;-))
        • tenjaras Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 30.09.08, 20:37
          no cusz...

          ja tam antysemitą nie jestem, ale pomyślałem, że skubaniec poskąpił
          i teraz mamy...
        • krowibobek Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 08.11.08, 22:38
          no to jak o nałogach to... naćpany gość dzwoni do drzwi i pakuje się do środka,
          kobieta krzyczy.. panie co pan przecież ja tu mieszkam !!! I trzasnęła drzwiami.
          Gostek oparł się o drzwi i przysnął , budzi się znowu dzwoni i pakuje się do
          mieszkania, kobieta otwiera i wrzeszczy ,panie co pan tu tarabani i pcha to ja
          tu mieszkam !!! I chlast mu drzwiami. Gostek znowu przysypia budzi się i dzwoni
          kobieta otwiera a ten na nią patrzy i mówi ; No nie ku... mać ,ja wszędzie
          dzwonie a pani wszędzie mieszka !!!
          • aaugustw Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 09.11.08, 15:43
            Zona do meza:
            Obiecales mi stac sie innym czlowiekiem!
            On na to:
            Stalem sie innym czlowiekiem, ale on tez pije...! :-((
            A... ;-))
            • krowibobek Re: Alko "ostrzega", alkoholizm kobiet 09.11.08, 16:04
              aaugustw napisał:

              > Zona do meza:
              > Obiecales mi stac sie innym czlowiekiem!
              > On na to:
              > Stalem sie innym czlowiekiem, ale on tez pije...! :-((
              > A... ;-))

              Dobre !!! Jaka piękna racjonalizacja hłe hłe
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", współuzależnienie 27.09.08, 11:09
      ciekaw jestem, która wersja trafniejsza

      Bóg mówi do Adama:
      - Stworzę dla Ciebie idealnego przyjaciela, będzie Cię podziwiał,
      kochał, będzie lojalny. Musisz mi dać tylko sześć żeber, pół
      wątroby, jedno oko, nerkę, pięć palców i jądro.
      Adam po namyśle odpowiada:
      - A co dostanę za jedno żebro?
    • tenjaras ankieta u ojca 30.09.08, 15:49
      ANKIETA DLA WNIOSKUJĄCEGO O SPOTKANIE Z MOJĄ UKOCHANĄ CÓRECZKĄ

      UWAGA: Wniosek bez odpowiednich załączników tj. wyciągu z konta
      bankowego rodziców, świadectw szkolnych oraz aktualnych badań
      lekarskich zostanie uznany za niekompletny!

      Imię:__________

      Drugie imię:__________

      Nazwisko:__________

      Data urodzenia:__________

      Adres zamieszkania:__________

      Miejscowość:__________

      Kod pocztowy:__________

      Ulica:__________

      Nr domu/nr mieszkania:__________

      Telefon domowy:__________

      Telefon komórkowy:__________

      E-mail:__________

      Wzrost:__________

      Waga:__________

      IQ:__________

      Pochodzenie społeczne:__________

      Prawo jazdy (nr i data wydania):__________

      Dowód osobisty (nr, organ wydający):__________

      Przynależność do organizacji:

      a)legalnych:__________

      b)nielegalnych:__________

      Czy Twoi rodzice to mężczyzna i kobieta? Jeżeli nie, wyjaśnij
      dlaczego?

      Ile lat po ślubie są twoi rodzice? Jeżeli mniej niż ty masz,
      wyjaśnij dlaczego?

      Czy posiadasz duży wygodny samochód np. typu Pick-Up?

      Czy siedzenia w twoim samochodzie się rozkładają?

      Czy na tyle swojego Pick-Up'a wozisz materac?

      Czy nosisz kolczyk?

      Czy nosisz kolczyk w innej części ciała niż ucho?

      Czy masz tatuaż?


      UWAGA! JEŻELI CHOCIAŻ NA 1 Z OSTATNICH 6 PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ -
      "TAK", TO MOŻESZ DALEJ NIE WYPEŁNIAĆ!!!

      Wyjaśnij w kilku zdaniach jak rozumiesz zwrot: "NIE DOTYKAJ MOJEJ
      CÓRKI!".

      W kilku zdaniach wyjaśnij jakie zalety ma dla ciebie ABSTYNENCJA?

      Czy chodzisz do kościoła? Jeżeli tak to jak często?

      Kiedy byłaby najlepsza okazja bym mógł spotkać się z twoimi
      rodzicami i proboszczem?

      UWAGA! W tej części ankiety twoim zadaniem jest dokończenie zdań.
      Odpowiadaj swobodnie i szczerze, ankieta jest poufna i nikomu nie
      zostanie udostępniona. (To znaczy nie powiem o tym nikomu i nigdy!)

      A. Jeśli miałbym być postrzelony, to ostatnim miejscem w które
      chciałbym zarobić kulkę jest:__________

      B. Jeżeli byłbym bity, to ostatnią kością którą chciałbym mieć
      połamaną jest:__________

      C. Kobiety miejsce jest w__________

      D. Liczę że nigdy nie spyta mnie Pan o:__________

      E. Kiedy spotykam dziewczynę, pierwszą rzeczą na którą zwracam uwagę
      jest:__________



      UWAGA! JEŚLI ODPOWIEDŹ NA PYTANIE "E" ZACZYNA SIĘ OD "P", "C"
      LUB "D", PRZERWIJ WYPEŁANIANIE I ODCZEP SIĘ OD MOJEJ CÓRKI!

      Co zamierzasz robić w przyszłości? Kim chcesz być? Gdzie pracować?



      OŚWIADCZENIE WNIOSKODAWCY.

      PRZYSIĘGAM ŻE WSZYSTKIE PODANE PRZEZE MNIE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE I
      JESTEM GOTÓW W KAŻDEJ CHWILI NA POWTÓRZENIE ODPOWIEDZI Z POWYŻSZEJ
      ANKIETY BĘDĄC PODŁĄCZONY DO WYKRYWACZA KŁAMSTW CZY TEŻ PRZYPIEKANY
      ROZGRZANYM DO CZERWONOŚCI POGRZEBACZEM LUB Z AKUMULATOREM NA
      JĄDRACH.

      _____________________

      [ podpis] (To znaczy twoje imię głupku!)



      Dziękuję bardzo za zainteresowanie spotkaniem z moją córką i za
      wypełnienie ankiety. Jeżeli zostaniesz zaakceptowany to odpowiedź
      otrzymasz na piśmie, jednak przetwarzanie danych z powyższej ankiety
      może potrwać od 4 do 6 lat. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie
      dzwoń, nie pisz ani w żaden inny sposób nie próbuj się kontaktować
      do tego czasu z moją córką. (Próba kontaktu może spowodować u ciebie
      poważnie obrażenia ciała!) Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone,
      zostaniesz o tym powiadomiony przez moich dwóch znajomych
      sportowców, którzy z powodu braku w pobliżu boiska do baseball'a
      chętnie z tobą potrenują ten piękny sport byś się nie nudził i z
      powodu zbyt dużej ilości wolnego czasu nie szukał kontaktu z moją
      córką poza moimi plecami. (Ograniczenie w możliwości poruszania się
      o własnych nogach będzie chyba najlepszym środkiem zapobiegawczym).

      Jeszcze raz dziękuję za, mam nadzieję, szczere wypełnienie ankiety.

      Pozdrawiam

      OJCIEC.
      • oryginal23 Re: ankieta u ojca 02.10.08, 10:29
        Mam córkę,ankieta się przyda.Mnie nie interesuje tylko kwestia
        kościoła,reszta jak najbardziej.
        Dziękuję za pomysł.
        23.
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 06.11.08, 17:30
      Pojechałojciec z trzema synami zboże kosić. Zajechali na pole,
      ojciec wyciągnął butelkę samogonu i nalał każdemu z synów, potem
      sobie. Jak wódka się skończyła, ojciec powiedział:
      - No, trzeba by teraz popracować.
      Na co najstarszy syn:
      - Tatuś, ty zawsze jak popijesz, to zaczynasz głupoty gadać...
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 06.11.08, 19:06
      - No masz, zjedz kotlecika za babcię.
      - ...
      - No proszę, pół ogóreczka za tatę.
      - ...
      - I jeszcze kawałek kiełbaski za mamę.
      - K...wa babciu! Ja już mam 30 lat, sam potrafię jeść!!!
      - Sam, sam...I nie klnij !!! Wiem, że masz 30 lat, ale strasznie
      mnie wk...a jak pijesz i nie zagryzasz!!!
      • aaugustw Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 06.11.08, 20:04
        "Wczoraj dalem penerowi 5 Euro, ale powiedzialem mu, zeby mi czasem
        nie kupowal za to wodki. A on na to: dlaczego mialby ci kupic z tego
        wodke...?"
        A...
        • aaugustw Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 06.11.08, 20:44
          Co jest lepsze: Alzheimer czy Parkinson?
          Alzheimer naturalnie! Lepiej zapomniec zaplacic piwo,
          jak je porozlewac...!
          A... ;-))
          • aaugustw Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 08.11.08, 22:18
            Srodek nocy. Przychodzi facet nawalony do domu, w pokoju bierze
            krzeslo, siada przed lozkiem swojej zony, ktora zbudzona mowi:
            "A co to ma znaczyc?". - A on na to: "Zanim sie tu rozpocznie caly
            ten teatr, chce siedziec w pierwszym rzedzie".
            Dobranoc: A... ;-))
    • tenjaras Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 12.11.08, 19:02
      Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić...
      Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek,
      wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka
      wódki stoi!
      - Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie.
      Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam
      jeszcze zapomniane pół paczki papierosów.
      - O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać!
      • aaugustw Re: Alko "ostrzega", czyli ku przestrodze niepija 12.11.08, 20:03
        Rozmawiaja dwaj alkoholicy w knajpie:
        - Kiedys przeczytalem pewien artykul o niesamowitej szkodliwosci
        picia alkoholu...
        "I co zrobiles...?"
        - Natychmiast zaprzestalem.
        "Skoro zaprzestales, to dlaczego tu siedzisz i pijesz...?"
        - Ja wtedy przestalem czytac, ale nie pic...!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka