Dodaj do ulubionych

oraz stwierdzono że na Arkę NOEGO załapał się też:

17.10.05, 18:44
oraz dla niego ale na szczęście się nie rozmnożyli, bo żyli długo i
szczęśliwie.
Obserwuj wątek
    • aard Arka bez świadomości? 18.10.05, 16:19
      jak można było w takiej sytuacji porzucić kolegę?!
    • paralysz raz dwa trzy 18.10.05, 16:20
      huany
      • aard adminkurwa! 18.10.05, 16:55
        Co to za usuwanie, hę?
        • aard kurwa, niech mnie drzwi ścisną 18.10.05, 16:58
          jeśli to jezd zgodne z zasadmi administracjie RU (never ever usuwać
          współadmina!)
          • drzwi.sciskajace.aarda Ścisk [Ścisk!] 18.10.05, 17:02
            • aard Dziękuję /nt 18.10.05, 17:07

              • agresywny-tapicer cicho, 18.10.05, 17:30
                sza!
                • aard dobra /okej 18.10.05, 18:23

        • szprota tonie ja! [akto?!] 03.09.06, 15:41

          • aard a nie wiem 09.09.06, 16:17
            bo nie pamiętam
            • szprota dlatego lubię stare wątki 09.09.06, 17:12
              nikt nie pamięta, o co w nich chodziło i się okazują bardzo surrealne.
              • aard taka po latach 10.09.06, 12:37
                zemsta Świataka :)
                • szprota po latach odkopano bunkier ze Światakiem 10.09.06, 12:46
                  i znakomicie zachowanym Bogusławem Wołoszańskim.
                  • aard w wojsku 10.09.06, 12:51
                    trzeba mieć dobre maniery.
                    • szprota by wystarczyło 10.09.06, 12:53
                      nawozy bojowe.
    • pawel-strzalka Re: oraz stwierdzono że na Arkę NOEGO załapał się 18.10.05, 22:47
      zero kierunkowy, Krystyna Czubówna też sie załapała?
      • aard a nie wiem 24.10.05, 12:28
        w Gali poczytam.
        • huann a nie wiem 24.10.05, 12:32
          w gaelic twrch trwyth
          • szprota garlicku! czosneczku! 11.09.07, 00:22
            Mam już szósty level i męża młodszego o 10 lat. To tyle na dzisiaj o mnie.
            • keltoi Zaadoptujecie mnie? [bz] 12.09.07, 14:34

              • szprota przeca jużeśmy! [nt] 12.09.07, 18:23

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka