Dodaj do ulubionych

szukam wzoru na "golfik-szaliczek"

07.12.05, 19:27
chcę zrobić na drutach golfik zamiast szaliczka gdzie mogę znalieść wzór?
Obserwuj wątek
    • margaret26 Re: szukam wzoru na "golfik-szaliczek" 08.12.05, 08:40
      Witaj - jestem tu nowa i właśnie przeczytałam Twoją prośbę.
      Niedawno robiłam taki golfik-szaliczek dla mojej córeczki -
      podaję ci adresy stron - na pierwszej rozmiar uniwersalny:

      www.needlebeetle.com/free/nw.htm
      www.elegant-stitches.com/index.cfm?ProdID=683

      • ania_r_s Re: szukam wzoru na "golfik-szaliczek" 12.12.05, 08:01
        Czy Ktoś ma może opis po polsku na taki albo podobny golfik???
        • tutunia Re: szukam wzoru na "golfik-szaliczek" 13.12.05, 18:41
          Witam! Właśnie zrobiłam taki (no prawie) dla męża. Teściowi się spodobał i
          robię teraz dla niego.
          • ania_r_s Re: szukam wzoru na "golfik-szaliczek" 14.12.05, 08:41
            Mogłabyś podrzucić opis???
    • jo_lasi Re: szukam wzoru na "golfik-szaliczek" 24.01.06, 16:58
      Zrobiłam i podaję wkładka golfowa (damska)
      Nabrać 108 o. przerobić prosto ściągaczem pojedynczym 14 cm (golf wywijany)
      Rozdzielić robotę na 4 części po 26 o. i miejsca te zaznaczyć nitką innego
      koloru. Dwie części skrajne mają po 27 o + po 1 o.brzegowym. Przerabiać
      dżersejem - oczka prawe, dodając po obu stronach oczka zaznaczonego nitką po 1
      o. - co drugi rząd. W częściach skrajnych dodawać również po 1 o., lecz poza
      oczkiem brzegowym, które prowadzić prosto. Po wykonaniu ok 14-15 cm (na
      wysokość) przerobic jeszcze 7 rzędów ściągaczem pojedynczym, nie dodając
      jużwięcej oczek i zakończyć robotę. Zeszyć golfik i lekko sprasować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka