Dodaj do ulubionych

Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyczaje

12.03.08, 20:58
Poborzańska 33, pamiętacie ten budynek ?? zmienił się, nowa
przychodnia już działa. Przeniesieni specjaliści z remiszewskiej,
dzięcięcy i młodzieżowi. RTG nowy pierwszorzędny smile
Co z tego, dziś miliśmy wizytę u lekarza ortopedy miało być wraz ze
zdjęciem (rtg robiliśmy jakieś 2 tygodnie temu, miał być u lekarza
już), a tu niespodzianka. RTG nie ma i mało tego trzeba za niego
ZAPŁACIĆ. Wewnętrznym zarządzniem dyrektora przychodni. OOO panie
dyrektorze nieładnie, od każdego pan bierze ?? Sprawę popchnę dalej,
wyżej. Skandal, żebym chciał płacić tobym poszedł prywatnie.
Dość.
Obserwuj wątek
    • monika.zal Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 13.03.08, 09:41
      jak to rtg płatny? w panstwowej przychodni ze skierowaniem od lekarza rodzinnego
      lub pediatry?
    • rene8 Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 13.03.08, 10:15
      Nie chce mi się wierzyć. Kiedyś się spotkałam z sytuacją,ze miałam
      skierowanie od prywatnego lekarza i nie chcieli mi w państwowej
      przychodni tego uznać. Wywalczyłam bo było na "cito"
    • radulamen Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 13.03.08, 11:23
      Niemożliwe!!! Płatny RTG??? Ze skierowaniem??? Ktoś chyba na głowę
      upadł z dobrobytu w tej przychodni...
      • magoo_king Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 18.03.08, 05:11
        płatne okazało się drukowanie dużego zdjęcia, zdjęcie na płytce jest
        free smile XXI wiek jednak smile
        • loren-n Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 10.04.08, 12:16
          utrapienie z ta mowa przychodnia ,nowy ladny gmach a wentylator
          halasuje na cala okolice ,zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • sibeliuss Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 10.04.08, 14:23
            loren-n napisała:

            > utrapienie z ta mowa przychodnia ,nowy ladny gmach a wentylator
            > halasuje na cala okolice ,zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            --
            Poza marudzeniem - zrobiłaś coś w tym kierunku?
            • loren-n Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 10.04.08, 15:58
              ja osobiscie nie ale wiem ,ze mieszkancy z mojego bloku szykuja sie
              na rozmowe z dyrekcja bo tez maja dosc.....

              sibeliusss az tak ci przeszkadza ze sobie pomarudze w tym temacie?
              no trudno ale bede marudzic jak mi sie zachce!
              • sibeliuss Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 10.04.08, 16:18
                Chyba normalne jest, że jak Ci coś przeszkadza to podejmujesz
                wszelkie działania, żeby uciążliwość wyeliminować. Mam wrażenie, że
                nic nie zrobiłaś, nawet tam nie zadzwoniłaś - ot, pomarudziłaś sobie
                jak 3/4 naszych rodaków, bo przecież nie ma gorszej tragedii niż
                brak powodów do narzekania.
                Współczuję.
                Jak Ci sie zachce to możesz nawet na znak buntu posiedzieć przed
                kompem saute, ale kogo to obchodzi?
                • szymciolo1 Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 10.04.08, 23:38
                  Ale sibelliusa to nawet 202 cieszy smile)))))))))))
                  • sibeliuss Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 11.04.08, 08:56
                    szymciolo1 napisał:

                    > Ale sibelliusa to nawet 202 cieszy smile)))))))))))
                    --
                    Darmowa taksówka.
                    A co do przychodni, w swojej dawnej na Rembielińskiej dawno nie
                    byłem.
          • magoo_king Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 12.04.08, 13:29
            nie słyszę go choć też mieszkam blisko. mało tego dziś wracająć z
            pracy ok 4 rano nawet stanąłm i wsłuchałem się koło samej
            przychodni - nie słychać !!! Może Ty mieszkasz w tym bloku zaraz
            koło przychodni, nad lub pod tym kimś co sobie w domu klimę
            zamontował i to właśnie ten wentylator tak Ci hałasuje ??
            • kilovolt Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 12.04.08, 19:58
              Zaraz, ale o tej godzinie przychodnia nie pracuje, zatem bez sensu
              byłoby aby ten wentylator wtedy chodził.
              • magoo_king Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 13.04.08, 17:15
                w innym wątku napisał loren :
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16112&w=78130358
                • kilovolt Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 13.04.08, 19:32
                  Jeżeli to hałasuje w nocy to raczej nie z przychodni, źródło hałasu
                  musi zatem być inne.
                  • loren-n Re: Nowa przychodnia - nowa jakość ?? - nowe zwyc 15.04.08, 19:10
                    ten dzwiek jest na bank z przychodni-juz to sprawdzilam nie ma
                    pomylki ,faktycznie od frontu tam gdzie wejscie nie slychac ale na
                    tylach przychodni jak sie skreci kolo kiosku na boisko to od
                    razu slychac- tak wiec mago _king jakbys chcial posluchac to n
                    boisko zapraszam smile))))to urzadzenie jest zamontowane na dachu nad
                    dawnym wejsciem do magla(przy kiosku)i wlasnie ten dzwiek niesie
                    sie w srone blokow przy Bartniczej ,slychac go rowniez na
                    skrzyzowaniu przy Barku z zapiekankami a nawet spod apteki przy
                    Wyszogrodzkiej
                    i tez uwazam ,ze przynajmniej w nocy moglo by to cholerstwo
                    zamilknac...kilovolt niestety ale w nocy dziala


                    zamierzam jutro zadzwonic do przychodni ,juz mam w kieszeni kurtki
                    karteczke i dlugopis i jak wyjde na wieczorny spacer z psem to sobie
                    zanotuje numer
                    oj sybeliuss ale ty jestes gorsza maruda niz ja he,he! smile)))) albo
                    raczej amiertelnie powazny....pisze sobie w dwoch watkach
                    dotyczacych przychodni a cio ,nie moge? smile))))



    • monika.zal czy ktos wie... 08.05.08, 20:37
      czy ktos wie czy ta oplata za zdjecie rtg jest "legalna"????? tym bardziej ze plytka jest za free a w gabinecie komputer nie działa ----tak sie ostatnio dowiedziałam...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka