Poborzańska 33, pamiętacie ten budynek ?? zmienił się, nowa
przychodnia już działa. Przeniesieni specjaliści z remiszewskiej,
dzięcięcy i młodzieżowi. RTG nowy pierwszorzędny

Co z tego, dziś miliśmy wizytę u lekarza ortopedy miało być wraz ze
zdjęciem (rtg robiliśmy jakieś 2 tygodnie temu, miał być u lekarza
już), a tu niespodzianka. RTG nie ma i mało tego trzeba za niego
ZAPŁACIĆ. Wewnętrznym zarządzniem dyrektora przychodni. OOO panie
dyrektorze nieładnie, od każdego pan bierze ?? Sprawę popchnę dalej,
wyżej. Skandal, żebym chciał płacić tobym poszedł prywatnie.
Dość.