Dodaj do ulubionych

co moge jeszcze zrobic?

05.04.06, 09:36
jestem zalamana,
nie wiem, co jeszcze moge zrobic, zeby pomoc Natalce,
juz zaczynam sie bac, ze nigdy nie bedzie zdrowa.......

Natalka od sierpnia chodzi do logopedy, od 2 m-cy uczestniczy w programie
wczesnej interwencji (w kazdym tygodniu logopeda, psycholog, muzykoterapia,
grupowe zajecia psychoruchowe), od 2 tygodni chodzi na jeszcze jedne zajecia
grupowe z psychologiem, juz w inne poradni,

od prawie 4 miesiecy jest na depakinie, w piatek dostanie ostatni zastrzyk
Celebrolizyny (seria 20 zastrzykow).

i zadej poprawy, mialam nadzieje, ze terapia i zastrzyki odniosa jakis skutek
a tu nic, pojawily sie w tym czasie 2 nowe slowa, ktore pewnie i tak by sie
pojawily bez tych wszystkich rzeczy,
czuje sie jak wyrodna matka, ktora ciaga dziecko po jakis szpitalach na coraz
bardziej szczegolowe badania, faszeruje je jakimis swinmstwami i ciaga przez
cale miasto na zajecia (godzina drogi do osrodka),
moze ja cos zaniedbalam?
moze czegos nie wiem?
moze cegos nie dopilnowalam?
czuje sie strasznie, tym bardziej ze zameczam dziecko jakimis terapiami,
ktore nie daja zadnych wynikow.......
powiedzcie mi jak mam jej pomoc? co moge jeszcze zrobic?
czy znacie moze jakiegos lekarza, ktory bedzie mogl pomoc Natalce?

pozdr.
A.
Obserwuj wątek
    • 123j1 Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 09:49
      to chyba kobitko trzeba cie pocieszyc .ja jestem na poczatku jakich kolwiek
      terapi i farmakologicznie nie leczylam jeszcze synka .glowa do gory tak mi
      ludzie mowia terapia nie zaszkodzi ale trzeba zdrowo do tego podchodzic i myslec
      pozytwnie . efekty beda slyszalam ze dziecko po 3 latach terapi okazywalo
      jakiekolwiek efekty .ja sama sie tak zawzielam ze ja sama duzo przez 4 miesiace
      z synkiem cwiczenia mam efekty.jak jestes z wawy to moze powymieniamiy sie
      doswiadczeniami i namiarami na przychodnie.
      • andaef Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 15:48
        dzisiaj mam gorszy dzien, czekam na wyniki badan metabolicznych, mieli dzwonic,
        nie dzwonia......
        jutro wyniki testu psychologicznego, z minutowej rozmowy z psychologiem wiem,
        ze cos jest ni tak, jutro dowiem sie dopiero co,
        do tego uswiadomilam soebie, ze juz w piatek ostatni zastrzyk a efekty
        zerowe.....
        zaluje, ze dalam jej te zastrzyki, wymeczylam tylko dziecko, nie wspominajac,
        ze kase na nie moglam wydac na cos innego, co byc moze by jej pomoglo...
        do tego te wszystkie cwiczenia w domu, ona prawie w ogole sie nie bawi tak jak
        inne dzieci, bo poprostu nie ma na to czasu - ciagle cwiczenia, z mama, z tata,
        z ciocia :)
        Jestem z Wroclawia, przeszlismy juz chyba wszystkich najlepszych lekarzy,
        czekamy jeszcze na 2 wizyty i zaczynamy szukac pomocy poza Wroclawiem...
    • agatt Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 19:26
      I ja mam dziś gorszy dzień, więc się wybrałam na wagary z synkiem do zoo.
      Polecam.
      W poszukiwaniu specjalistów radzę omijać Warszawę szerokim łukiem. Pozdrawiam
      • magdalen1 Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 19:57
        Dlaczego wielkim łukiem????????
        • q_211 Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 22:21
          Ja też miewam takie dni jak ty mam już tego wszystkiego dość,od neurologa do
          psychologa,logopeda tylko nic sie nie dzieje jak nie mówił tak jest dalej.
          Byłam już u trzech logopedów każdy daje ćwiczenia do domu ponieważ moje dziecko
          jest nadpobudliwe i nie chce pracować wykonywać poleceń kiedy inni tego chcą,co
          mam zrobić czekać nie mogę bo muszę wiedzieć mieć świadomość że zrobiłam
          wszystko co można.
          Pozdrawiam wszystkie mamy które mają problemy z dziećmi i życzę Im i sobie dużo
          cierpliwośći
        • agatt Re: co moge jeszcze zrobic? 05.04.06, 22:24
          Każdy ma jakieś złe doświadczenia dlatego tak sobie marudze. Czy jesteś
          zadowolona z logopedy, o którego mnie pytałaś?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka