gagat100
19.12.04, 22:37
Zamieszczony byl post pt modlitwa i kazda sama sie wpisywała !!! nikogo nie
kasowalam ani nie dopisywałam bo skad mam wiedziec jaka kto ma wiare ???
lista istniała od dawna......
Pomodliłam sie za Wszystkie z nas za te ktore maja problemy z plodnoscia aby
szybko zaznały szczescia, za te ktore sa na poczatku drogi 2w1 aby doczekaly
w zdrowiu do 40 tyg i za szczesliwe rozwiazanie szczesliwych juz "ciezarówek"
za ich męzów aby pomagały im w złych i dobrych dniach i jak to mowilam przed
firorka MATKI BOSKI to łzy mi ciurkiem leciały...............