Dodaj do ulubionych

w sprawie MATEMBLEWA i listy

19.12.04, 22:37
Zamieszczony byl post pt modlitwa i kazda sama sie wpisywała !!! nikogo nie
kasowalam ani nie dopisywałam bo skad mam wiedziec jaka kto ma wiare ???
lista istniała od dawna......
Pomodliłam sie za Wszystkie z nas za te ktore maja problemy z plodnoscia aby
szybko zaznały szczescia, za te ktore sa na poczatku drogi 2w1 aby doczekaly
w zdrowiu do 40 tyg i za szczesliwe rozwiazanie szczesliwych juz "ciezarówek"
za ich męzów aby pomagały im w złych i dobrych dniach i jak to mowilam przed
firorka MATKI BOSKI to łzy mi ciurkiem leciały...............
Obserwuj wątek
    • magdulka26 Re: w sprawie MATEMBLEWA i listy 20.12.04, 09:58
      Gagatku jesteś kochana ,wiem że Twoja modlitwa zostanie wysłuchana.Matka
      Najświętsza nikomu nie odmawia pomocy .Trzeba jej tylko zaufać i głęboko
      wierzyć w nią........
    • gagat100 lista byla od 5.XII okolo 15.XII przestalyscie.... 20.12.04, 10:10
      ........sie wpisywac wiec uznalam ze moge juz z nia jechac!!!!
      Nie moja wina ze jej nie widzialayscie i ze sie na nia nie wpisalyscie!!!!
    • amelka1974 Re: w sprawie MATEMBLEWA i listy 20.12.04, 12:00
      Serdeczne dzieki za wszystko.
      • szymma Re: w sprawie MATEMBLEWA i listy 20.12.04, 18:16
        Ja również dziękuję, to miłe z Twojej strony smile myślę, że nikt nie powinien mieć
        o nic żalu...
    • gosia.testy Re: w sprawie MATEMBLEWA i listy 20.12.04, 18:34
      Gagat! Przestań! Przecież dodałaś na koncu "i inne". Ważna była twoja intencja,
      to, ze modliłaś sie za starające sie z tego forum. Co Matce Boskiej po
      kilkunastu nikach? smile Liczy sie twoja modlitwa za nas! Dziekujemy ci Gagatku!
      A ja i tak chcę sie wybrać tam osobiście i pomodlić! O reszcie też nie zapomnę
      wspomnieć smile
    • beciaf Re: w sprawie MATEMBLEWA i listy 20.12.04, 19:17
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19585&w=18738287&a=18750037
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka