lidek0 12.05.04, 22:04 Czy jest szansa, żeby na nasze pytania odpowiadała inna pani doktor? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziel_ona Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 12.05.04, 22:50 Ja bym raczej spytała czy jest szansa, żeby na nasze pytania odpowiadała jakaś pani doktor Odpowiedz Link Zgłoś
lilka.k Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 10:09 Co za niewdzięczoność z Waszej strony!!!! A myślicie,że pani doktor to siedzi 24 h na dobę i klepię w klawiaturę? Chyba jeszcze ma swoje pacjentki,pomyślałyście o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 10:25 może po prostu jeden lekarz na tak obleganym forum to za mało. bo na takiej np. weterynarii widać, jak pan doktor Pietroń poważnie traktuje pytania zdenerwowanych właścicieli (czyli istnienie wątków eksperckich ma sens) ale faktycznie, pytań jest o wiele mniej niż tutaj (i ekspert ma szansę pomagać) Odpowiedz Link Zgłoś
fenka To tu jest jaki admin?? 13.05.04, 10:37 Bo sądząc po panującym bałaganie, to nie. Misiana - zgadzam się z Tobą - JEDEN LEKARZ TO ZA MAŁO. Ale o możliwości skorzystania z wyszukiwarki to już szkoda strzępić języka... Odpowiedz Link Zgłoś
anuteczek Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 15.05.04, 11:21 O jakiej niewdzięczności Ty piszesz ??? Ja nie wymagam, żeby pani doktor siedziała 24h, ale żeby przestała olewać trudne tematy związane z poronieniem i się najpierw dokształciła, bo poziom jej odpowiedzi bywa żenujący pozdrawiam andzia Odpowiedz Link Zgłoś
madziulek8 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 21.05.04, 12:32 PANIENKI,A MOZE POPROSTU WYBIERZCIE SIE NORMALNIE DO LEKARZA CO?? Ja rozumiem ze na forum jest lepiej bo nie trzeba zaplacic.Pani Doktor jednak ma tez inne rzeczy do robienia w zyciu nie tylko odpowiadanie na wasze pytania-jak jestescie niezadowolone to idzcie na wizyte wtedy lekarz na pewno poswieci wam swoj czas. Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 10:35 na forum Weterynaria wcale nie jest tak świetnie. Na odpowiedź też się długo czeka, nie narzekajcie. Tutaj wiele odpowiedzi można znaleźć używając wyszukiwarki, dziewczyny też są świetnie zorientowane i potrafią doradzić. Nikt jeszcze nikogo na odległość nie wyleczył. I tak prawie każda rada pani doktor kończy się stwierdzeniem, że trzeba udać się do lekarza. Wam naprawdę wystarczą porady wirtualnego lekarza? Bo ja choć cenię wiedzę pani doktor, to mi sama rada nie wystarczy. Chcę by mnie lekarza zbadał i wtedy się wypowiedział. Wiem jak drogie jest w naszym kraju leczenie, bo nie korzystam z tzw. darmowej służby zdrowia, ale potrafię ocenić kiedy mam do tego lekarza pójść, a kiedy mogę jeszcze zaczekać i skorzystać z porad Forumowiczek. Jeśli pojawi się tu na tym Forum ktoś do pomocy, to bardzo dobrze, a jeśli nie, to myślę, że tez nic sie nie stanie. Same sobie chętniej pomagajmy, to od razu będzie lepszy efekt. Odpowiedz Link Zgłoś
justy1 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 10:57 lidek0 napisała: > Czy jest szansa, żeby na nasze pytania odpowiadała inna pani doktor? Zgłoś swoje uwagi na "Forum o forum". Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 20:56 Co jakiś czas pojawiają się wątki z pretensjami do p. doktor, ale ten twój to już szczyt bezczelności! Odpowiedz Link Zgłoś
sirilla Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 13.05.04, 22:24 Uważam,że większym problemem są osoby korzystające z tego forum. Nie chcę nikogo obrażać, ale zobaczcie, ile tu jest wątków dziennie, przy czym większość tematów ciągle się powtarza. Czasami zamiast narzekać na brak odpowiedzi ze strony p. doktor czy innych forumowiczek wystarczyłoby przejrzeć posty wstecz, czy skorzystać z wyszukiwarki. Owszem, p. doktor odpowiada rzadko, ale tematy się powtarzają, więc (moim zdaniem) można znaleźć odpowiedź na własne pytanie we wcześniejszych wątkach. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 14.05.04, 09:14 sirilla napisała: > Uważam,że większym problemem są osoby korzystające z tego forum. Nie chcę > nikogo obrażać, ale zobaczcie, ile tu jest wątków dziennie, przy czym większość > > tematów ciągle się powtarza. Czasami zamiast narzekać na brak odpowiedzi ze > strony p. doktor czy innych forumowiczek wystarczyłoby przejrzeć posty wstecz, > czy skorzystać z wyszukiwarki. Owszem, p. doktor odpowiada rzadko, ale tematy > się powtarzają, więc (moim zdaniem) można znaleźć odpowiedź na własne pytanie > we wcześniejszych wątkach. ja rozumiem lidek, jej nie chodzi o ilosc watkow i o to, ze niektore zostaja bez odpowiedzi. to chodzi o jakosc udzielanych porad. chcecie sie przekonac, ze mozna robic to zetelnie? odwiedzcie forum na portalu nasz bocian, poczytajacie watki na forum niplodnosc, gdzie dolaczyl do nas pewien lekarz.... Odpowiedz Link Zgłoś
mala-moo Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 14.05.04, 09:48 Rozumiem ze Pani doktor ma swoje pacjentki ale na tym forum odpowiedziala chyba na niezbyt wiele pytan i problemow wydaje mi sie ze jakis porad mozna udzielic chocby w przeciągu 2 godzin pracy przy komputerze a ilu z nam ulatwiloby to zycie pozdro agat Odpowiedz Link Zgłoś
tekla12 dlaczego lidek0 krytykuje wszystkich 14.05.04, 11:48 To pytanie zadano na innym forum. Lidku, wczoraj narozrabiałaś na forum oddam/przyjmę dzisiaj wpadłaś tutaj. Napij się wody i może daj sobie spokój z tym krytykanctwem. Nie chcę się wypowiadać na temat fachowości porad tutaj udzielanych ale myślę, że wiele kobiet, szczególnie tych, które mają utrudniony dostęp do przyzwoitego lekarza (z powodu braku pieniędzy czy miejsca zamieszkania) ceni sobie opinie pani Doktor. Mam nadzieję, że twoja wprawa w korespondowaniu z adminem (to przecież nie jest pierwszy przypadek, chyba się nie mylę?) przyda się kiedyś, ale w przypadkach bardziej uzasadnionych. A darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Odpowiedz Link Zgłoś
lilka.k Re: dlaczego lidek0 krytykuje wszystkich 14.05.04, 13:58 Otóż to, chcesz mieć porady? idzź d lekarza, zapłać za wizytę 100 zł i może wtedy się dowiesz co chesz wiedzieć... Odpowiedz Link Zgłoś
anuteczek Re: dlaczego lidek0 krytykuje wszystkich 15.05.04, 11:28 Dlatego, że lidek sporo przeszła i wie, że udzielenie fachowej porady nie jest trudne. Zajrzyjcie może na jej forum dla 'starających się' lub na 'poronienie' - zobaczycie, jak wygląda prawdziwe fachowe forum - takie na którym nie olewa się problemów i stara się znaleźć odpowiedż na trudne pytania andzia Odpowiedz Link Zgłoś
magdzie Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 14.05.04, 15:12 przede wszystkim> forum nie zastapi lekarza ginekologa, dermatologa etc. warto sie przejsc, aby prawidlowo ocenic sytuacje potrzebna jest realna wizyta ( choc nie zawsze), a moze chcialybyscie aby na forum byla mozliwosc relacji prosto z netmeetinga albo innych video chatow? ja nie mam az takich wymagan od internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
aniael Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 14.05.04, 22:24 magdzie napisała: > przede wszystkim> forum nie zastapi lekarza ginekologa, dermatologa etc. war > to > sie przejsc, aby prawidlowo ocenic sytuacje potrzebna jest realna wizyta ( choc > > nie zawsze), a moze chcialybyscie aby na forum byla mozliwosc relacji prosto z > netmeetinga albo innych video chatow? > ja nie mam az takich wymagan od internetu. No świetnie - to w takim układzie po co wogóle to forum istnieje? Przecież są pytania, które nie wymagają wizyty u lekarza, ja jak dotąd zadałam dwa takie pytania, na jedno dostałam odpowiedź, na drugie jeszcze nie i nie wiem czy wogóle dostanę, bo widzę, że p. doktor już była i nie odpowiedziała. Przez wyszukiwarkę też nie zawsze się znajdzie odpowiedź - ja nie znalazłam. Z jakiegoś powodu to forum istnieje, nikt nie wymaga od eksperta siedzenia tutaj 24 godz na dobę, jak ktoś napisał powyżej, ale widzę, że odpowiedzi pojawiają się tu chyba raz na tydzień i to nie na wszystkie pytania. To moim zdaniem jednak za mało. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 15.05.04, 13:52 Nie rozumiecie chyba prosby lidek0 !!!! pani doktor chyba jest na emeryturce i nie czyta fachowych lektor aby mogla doradzic i pomoc to co ona czasami pisze pochodzi ze sredniowiecza jestem za aby zmienic lekarza albo aby bylo 2 i bedzie do wyboru!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 15.05.04, 15:17 kiedys napisalam do pani doktor post, w ktorym powiedzialam, ze dwa razy poronilam ciaze. napisalam wyniki badan itd, itp, naprodukowalam spory tekst a wiecie jaka odpowiedz otrzymalam od lekarza? "ojej! dwa poronienia! to duzo!" sorry, ale moje kolezanki w pracy bardziej dojzale i humanitarnie reagowaly.od lekarza nie oczekiwalam emocji ( a jesli juz to nie tak destrukcyjnych!)ale zwielzych informacji. tego w odpowiedzi w ogole nie bylo. zatem nie linczujcie lidek. napisala co myslala, ma do tego prawo! ps. poza tym jak czytam odpowiedzi pani doktor np. dotyczace niedomogi lutealnej albo za wysokiej prolaktyny, w ktorych radzi ona pic ziolka.... to krew mnie zalewa. po pierwsze bez badania ginekologicznego i hormonalnego ta pani nie moze stwierdzic ze to na pewno niedomga a po drugie na wysoka prolaktyne same ziolka nie podzialaja. nie jestesmy krolikami doswiadczalnymi zeby bez badan walic w nas rozne specyfiki.zajrzyjcie prosze na forum "nieplodnosc", spojrzcie jakich poradu udziela nam spontanicznie lekarz o nicku rafal_md! konkretnie i do wyczerpania tematu. ten czlowiek wie, ze jak ktos ma podejrzenie niedomogi lutealnej, to nalezy zrobic badania, bo niedomoga to moze byc tylko efekt innego schorzenia ( np hyperprolaktynemii), na ktore wspomniane przez pania doktor ziolka nic nie pomoga. Odpowiedz Link Zgłoś
stachenka Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 18.05.04, 14:18 Przepraszam bardzo, a gdzie jest to forum? Jakoś nie mogę znależć. Ślepa czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
maldives Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 15.05.04, 18:17 Mnie pani doktor powaliła w którymś z postów, gdzie stwierdziła że stosunek przerywany jest metodą antykoncepcyjną )) Odpowiedz Link Zgłoś
klara-klara Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 15.05.04, 18:57 Kiedyś również poradziłam sie Pani doktor, odpwiedź otrzymałam w miarę szybko, jednak minus tego był taki, że kiedy miałam dodatkowe pytanie to musiałąm zaczynać nowy wątek, gdyż do "odhaczonych" wątków chyba już nie zagląda. O wiele większym minusem była udzielona mi porada. Dwa dni później poradziłam sie swojego ginekologa (wcześniej to było niemożliwe) i jego odp. była diametralnie inna. Wydaje mi się, że nie można odp. udzielanych na tym forum brać zbyt poważnie, ale nie jest to wina Pani doktor, tylko tego, że w sprawach zdrowia zawsze potrzebny jest kontakt osobisty z lekarzem...Choc akurat moja sprawa tego nie wymagała...Dobrze jednak zrobiłam nie słuchając tejże porady, gdyż niepotrzebnie bym się truła postinorem. Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 co z adminem?? 15.05.04, 21:34 hallo lidek napisala pytanie!!! ja jestem ZA zmiana!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dwa-razy-mama Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 19.05.04, 23:58 Wiedząc, że P. doktor współpracuje z Federacją... nie ma sie co dziwić, że sugeruje postinor. Możeby na odmianę dać ginekolożkę związaną z Towarzystwem Odpoweidzialnego Rodzicielstwa?? Ja od P. doktor uzyskałam tak nieczytelne odpowiedzi, pełne literówek, że właściwie nic mi one nie dały. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_ada Trzeba zmienić lekarza na tym forum-kto za? 16.05.04, 17:40 jestem za zmianą lekarza !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wedrowiec2 Re: Trzeba zmienić lekarza na tym forum-kto za? 16.05.04, 18:27 Ja też. Na innych forach eksperckich osoby, które zobowiązały się do tej pracy wywiązują się z tego. Tutaj albo ekspert znika, albo udziela mętych odpowiedzi, albo pisze fragmenty wyrazów, z których trudno cokolwiek zrozumiec, albo ... 40+ Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 Re: Trzeba zmienić lekarza na tym forum-kto za? 16.05.04, 20:37 masz racje albo pisze "mysle ze" to albo wie albo nie wie!!!! jestem za zmiana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 Re: Trzeba zmienić lekarza na tym forum-kto za? 16.05.04, 20:38 moze trzeba zalozyc nowy watek np pod tytulek "kto jest za zmiana" moze admin zauwazy w koncu!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kalinosia Re: Trzeba zmienić lekarza na tym forum-kto za? 16.05.04, 21:06 No i niestety, z całym szacunkiem do P. Doktor, tez jestem za zmianą. Ostatnio Pani Monika była tu chyba ponad tydzień temu! .. Wątek dot. "pracy" Pani Moniki był tu powtarzany wiele razy i znakomita większość forumowiczek źle ocenia tę "pracę". Nie dość, że niezmiernie rzadko tu bywa, to odp są coraz bardziej zdawkowe.Pozdrawiam -agn. Odpowiedz Link Zgłoś
darlawroc Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 16.05.04, 22:23 bywam na tym forum , i przylaczam sie do opinii zmiany osoby odopowdajacej , a powodem mojego przylaczenia sie do tej listy jest to iz , kilka razy pislam do pani Doktor zapytania, lecz nigdy nie otzymalam nawet zdawkowej odpowiedzi, nie wiem czym kieruje sie przy wyborze listow na ktore odpowiada, ale kazdy piszac list do experta oczekuje , odpowiedzi chocby zdawkowej . Odpowiedz Link Zgłoś
marysiaur Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 16.05.04, 23:41 Oj tak, też jestem za. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinosia A kto jest Adminem tego forum?czy on/ona TU bywa? 17.05.04, 18:37 Nie no słuchajcie, Pani Doktor to już chyba z 10 dni Tu nie zaglądała! Paranoja, to ma byc forum eksperckie??? Chyba kpiny jakieś! Starałam się nie oskarżać Pani Moniki, starałam się ją zrozumieć,ale juz przestałam.Bo jak się człowiek czegoś świadomie podejmuje, to powinien się z tego obowiązku wywiązywać! Bardzo prosimy Pana lub Panią Admina o zmianę eksperta. Bardzo prosimy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
verka.w A moze po prostu ma urlop lub jest chora? 18.05.04, 13:40 Vitam!!! Nie pomyslalyscie o tym? Latwo jest kogos krytykowac jesli samemu nie jest sie w takiej sytuacji. Przychodzicie na forum i zadajecie pytanie, bardzo pilne, niedokladne (o tym juz Pani Monika kiedys pisala) na podstawie ktorego trudno jest postawic jednoznaczna diagnoze. Mnie sie wydaje ze Pani Monika moze doradzic zeby ewentualnie zapytac wlasnego lekarza o to czy tamto. Mam tu na mysli np. pytanie o tabletki antykoncepcyjne i tp. Wielu lekarzy, zwlaszcza przyjmujacych panstwowo, "olewa" swoje pacjetki, nic mi nie tlumaczac a one nawet nie wiedza o co maja pytac. A jesli tu dostana nawet niedokladna odpowiedz to przeciez juz jest punkt zaczepienia o co spytac swojego lekarza. Dodam jeszcze, ze wiele osob zachwalalo pania doktor jako bardzo dobrego ginekologa i osobiscie zaluje, ze do Warszawy mam tak daleko i nie moge wlasnie do tej lekarki chodzic na wizyty. Pozdrovionka - Verka Odpowiedz Link Zgłoś
marysiaur Re: A moze po prostu ma urlop lub jest chora? 18.05.04, 15:35 Przepraszam, ale wydaje mi się, że jeśli ekspert forum eksperckiego jest chory to chyba nic trudnego gdyby ktoś o tym zawiadomił osoby korzystające z forum. Oszczędziłoby im to nerwów i niepotrzebnych złudzeń. Tak w ogóle to można by chyba zlikwidować nazwę "eksperckie"- skoro ekspert jest niewydolny (może to kwestia finansowa? Zresztą mniejsza o przyczyny).Wtedy nie byłoby nieporozumień i wiedziałybyśmy, że możemy liczyć tylko na swoje wzajemne porady. Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: A moze po prostu ma urlop lub jest chora? 18.05.04, 16:02 marysiaur napisała: > Przepraszam, ale wydaje mi się, że jeśli ekspert forum eksperckiego jest chory > to chyba nic trudnego gdyby ktoś o tym zawiadomił osoby korzystające z forum. > Oszczędziłoby im to nerwów i niepotrzebnych złudzeń. Tak w ogóle to można by > chyba zlikwidować nazwę "eksperckie"- skoro ekspert jest niewydolny (może to > kwestia finansowa? Zresztą mniejsza o przyczyny).Wtedy nie byłoby nieporozumień > > i wiedziałybyśmy, że możemy liczyć tylko na swoje wzajemne porady. No jasne, za każdym razem kiedy jest chora albo ma urlop ma obowiązek powiadamiać o tym fakcie w/w niezadowolone panie, zeby się łaskawie nie denerwowały.To przecież jakaś paranoja! Odpowiedz Link Zgłoś
verka.w Re: A moze po prostu ma urlop lub jest chora? 20.05.04, 12:22 dokladnie sie z Toba zgadzam ariana1. Przychodza tu panny ktore oczekuja informacji natychmiast ale nie pomysla o tym, ze oczekiwanie na wizyte u ginekologa tez musza czekac, co wiecej, do lekarzy polecanych musza czekac niejednokrotnie nawet ze dwa miesiace. Zupelnie nie rozumie zakladania postu tego typu na tym forum. Jesli sie jednej z druga panna nie podoba to niech sobie znajda inne forum albo niech zaczna chodzic do lekarza ginekologa i za niego placic, wowczas beda na pewno bardziej zadowolone. Poza tym jak tak dalej pojdzie to pani doktor zrezygnuje z forum a nikt inny sie nie zgodzi na pisanie tutaj bo kto by chcial ciagle wysluchiwac krytyki? A wieadomo, ze polski rod taki ze zawsze bedzie narzekal, niezaleznie czy bedzie zle, dobrze czy cudownie. Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 dziwne jestescie 20.05.04, 22:58 widze ze jest 50/50 jak zwykle w takich sprawach moze macie blache pytania i wam sie podobaja odpowiedzi pani doktor ale mi nie!! prosilam pania doktor o przetlumaczenie wyniku po poronieniu bo byl napisany po lacinie i nawet tego nie potrafila , odpowiedziala mi pytajaco, drugi raz zadalam pytania o badania po poronieniu -jak jestescie ciekawe to znajdzcie nie bede sie wypowiadac na ten temat bo smutno mi sie robi Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: dziwne jestescie 21.05.04, 09:58 Widzę, że masz problem i przewracasz cały świat do góry nogami oskarżając innych. Może to Ty jesteś dziwna??? Bardzo Ci współczuję z powodu Twojego poronienia, ale uważam, że w takiej sprawie musi się wypowiedzieć lekarz, a nie lekarka z internetu. Czy Tobie taka rada by wystarczyła? Jak możesz liczyć, że tak poważny problem rozwiąże ktoś kto nie zna historii Twojej ciąży i Ciebie też nigdy nie widział? Wierzę, że może Ci być smutno, gdy o tym piszesz, ale ja (i inne dziewczyny pewnie też) nie rozumiem Twojego postępowania. Skoro miałaś jakiś wynik badania, którego nie rozumiesz to należy pytać lekarza. Musisz walczyć o siebie, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Skoro lekarz napisał coś po łacinie, to niech Ci wytłumaczy. To nie jest problem naszej ekspertki, to jest problem lekarza-pacjent, gdzie pacjent nie potrafi walczyć o swoje prawa. Mam wrażenie niestety, że nie tylko Ciebie to dotyczy, ale także innych. Poza tym widzę, że do Ciebie żadne argumenty nie trafiają. Jesteś zacietrzewiona i chcesz tylko jednego-zmiany eksperta. Mam nadzieję jednak, że to się nie stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
stachenka Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 18.05.04, 14:09 Też się przyłączam. Odpowiedz Link Zgłoś
martini_very_bianco Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 18.05.04, 20:39 o, pani doktor ma dla nas chwilkę. A może nastąpiła interwencja adminowa bo jakoś się zaptaszkowało 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatyczne forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760 Odpowiedz Link Zgłoś
kalinosia Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 18.05.04, 20:43 wow , rzeczywiście . No to szczęście mają te dziewczyny, co zadały pytania dziś i wczoraj, bo reszta pyt ze strony 2 i dalej już się pewnie nie doczeka odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
justy1 Re: Do admina -czy można zmienic lekarza na tym f 18.05.04, 21:06 a) tu nie ma admina. polecam "forum o forum" b) więcej jadu c) wsród ponad 17 tysięcy watków na tym forum można znaleść odpowiedzi praktycznie na każde pytanie (=wszystko już było, no prawie); a jak się nie uda, to najprawdopodobniej nie można rozwiązać problemu przez net. Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: Opamiętajcie się wreszcie!!! 20.05.04, 09:25 Czy Wy naprawdę myślicie, że inni lekarze rwą się do tego, by odpowiadać na Wasze pytania, które w dużej mierze się powtarzają bądź są nieprecyzyjne, bądź nie nadają się do tego typu konsultacji? Dziewczyny gdzie Wy żyjecie? Ja nie mam żadnych złudzeń, jak mi coś dolega to trzeba do lekarza pójść a nie wisieć na komputerze. Przecież same wiecie, że tyle już tu było różnych wątków, że na prawie każde pytanie była już odpowiedź. Tu Wam nikt nie udzieli szczegółowej porady, nikt za to nie weźmie takiej odpowiedzialności! Jak się coś złego dzieje, to jak w ogóle możecie myśleć o tym, że zapytacie jakąś wirtualną lekarkę zamiast udać się po normalną fachową pomoc? Uczepiłyście się tego określenia "eksperckie" i nie chcecie popuścić. Jak w ogóle możecie porównywać eksperta, który zajmuje się problemami włosów z tym Forum? Często piszecie, że tamten ekspert szybko odpowiada. I co z tego? Czy to jest jakaś super pilna sprawa? Czy można te fora w ogóle porównywać??? Opamiętajcie się i przestańcie wzywać na pomoc admina i nie wiadomo kogo jeszcze! Zasady przecież od początku nie były jasne, więc Pani Doktor może tu sobie bywać nawet raz w miesiącu. Nie rozumiem dlaczego jesteście wobec niej takie wymagające. Siedzicie przy komputerach niekiedy non stop i myślicie, że inni też nie mają co robić tylko siedzieć i odpisywać, bo kolejnej z Was nie chce się przeszukać Forum albo pójść do lekarza. A co robiłyście jak tego forum nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
kalinosia Re: Opamiętajcie się wreszcie!!! 20.05.04, 10:37 Proste! Bo jeśli ktoś się podejmuje jakiegoś zadania to się powinien z niego wywiązywać! Nikt Pani Doktor nie zmuszał do bycia ekspertem! Jeśli nei daje rady, niech zrezygnuje! To jest jak sama nazwa wskazuje FORUM EKSPERCKIE! Nikt nie wymaga, zeby Pani Doktor odpowiadała codziennie. Ale ostatnio pojawia się TU raz na 2 tyg i odpowiada na ok. 20 postów, te z 1-szej strony. Czyli znakomita większość z nas nie otrzymuje nigdy odpowiedzi. Oczywiście, wiadomo, że z problemem należy iść do lekarza w realu, ale czasem coś Cię niepokoi, chcesz zinterpretować wynik etc, a do lekarza idziesz np. za tydzień i właśnie po to jest nam potrzebna wtedy Pani Doktor, żeby chociażby nas uspokoić, czy powiedzieć, co to może oznaczać! Nikt nie wymaga przecież diagnozy, bo to by było głupie.Do tej pory też raczej broniłam Pani Doktor, ale ostatnio już mi się nie chce, bo jest coraz gorzej. To forum po prostu już nie jest eksperckie. Dziwne, że na innych forach (niekoniecznie na gazecie) lekarze, pomimo olbrzymich obowiązków, życia prywatnego, znajdują jednak czas na udzielanie odpowiedzi. Dlaczego? Bo podchodzą do swoich obowiązków poważnie,z sercem! Pozdrawiam -aga Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: Opamiętajcie się wreszcie!!! 20.05.04, 11:49 jakoś nie zauważyłam takiego poświęcenia na innych forach. Na forum weterynaryjnym od 8 kwietnia lekarz jeszcze nie zdążył odpowiedzieć... Dziewczyny na forum niepłodność interpretują wyniki badań niegorzej niż lekarze. Szukajmy pomocy wśród nas, a nie wyżywajmy się na lekarce czy adminie. Odpowiedz Link Zgłoś
mia33 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 11:55 fakt ja wyslalam tu kilka postów, ale na zaden odpowiedzi od pani ekspert nie dostalam za to czytelniczki forum czasem mi pomagaly jesli bardzo chcecie uzyskac szybka odp na nurtujace was problemy proponuje odwiedzic str. www.wpadka.pl tam ekspert- ginekolog odpowiada indywidulanie na maile i czas oczekiwania na odp nie przekracza 5 dni (ja wyslalam kilka i czekalam tylko 1 dzien ) Odpowiedz Link Zgłoś
gagat100 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 17:50 Nie tylko chodzi o czas odpowiedzi ale o tresc wypowiedzi pani doktor nie wypowiada sie tresciwie albo odpowiada pytaniem i nic nie mozna zrozumiec albo pisze "moze ja bym zrobila..." to albo zna odpowiedz albo gdyba... Pewnie ze z problemem powinno sie isc do specjalisty ale tu wiekszosc pytan dla spokojnosci pacjenta, wiec warto ....... zreszta nie bede sie powtarzac! Wkurza mnie to ze admin nie odpowiada, nikt nie prowadzi tego forum?? Odpowiedz Link Zgłoś
justy1 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 20:34 > pisze "moze ja bym zrobila..." to albo zna odpowiedz albo gdyba... chyba sobie żartujesz? jak można stawiać diagnozę i wypowiadać się z pewnością jeśli się nie zbadało/nie widziało nawet pacjentki? ostrożność w wypowiedziach świadczy o odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 20:49 justy1 napisała: > > pisze "moze ja bym zrobila..." to albo zna odpowiedz albo gdyba... > > chyba sobie żartujesz? jak można stawiać diagnozę i wypowiadać się z pewnością > jeśli się nie zbadało/nie widziało nawet pacjentki? ostrożność w wypowiedziach > świadczy o odpowiedzialności. To prawda.A poza tym jak się odpowiada na 20 ( co najmniej) różnych postów, to trudno wypisywać wyczerpujące i długie odpowiedzi.P. Monika odpowiada wtedy krótko i zwięźle. Zdecyduj się wreszcie o co ci chodzi? O to ,żeby p. doktor odpowiadała na większą liczbę postów czy raczej na mniejszą , ale wyczerpująco? Bo jak na razie to sama nie wiesz czego chcesz. W/w post skierowany jest do gagat. Odpowiedz Link Zgłoś
anuteczek Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 23:08 Ja podam konkretny przykład braku profesjonalizmu pani doktor Kilkakrotnie projawiał się tu wątek cytomegalii i toksoplazmozy. Odpowiedzi pani doktor są na poziomie wiedzy sprzed kilkunastu lat, mogłaby się dokształcić i przestać opowiadać bzdury... W końcu jest ginekologiem, a wyżej wymienione choroby są jednymi z głównych przyczyn poronień i to nie zawsze pierwszych pozdrawiam andzia Odpowiedz Link Zgłoś
justy1 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 23:34 skoro przykład miał być konkretny, to podaj link- niech forumowiczki same ocenią nie/kompetencję Odpowiedz Link Zgłoś
wedrowiec2 Re: alternatywa dla niezadowolonych 20.05.04, 23:49 Wprawdzie nie do mnie jest apel, ale odpowiem. Nie jestem histeryczką i zawsze staram się obiektywnie oceniać sytuację. Podaję link do mojej wypowiedzi na forum o forum. Tam są dalsze linki, juz do Forum Zdrowie Kobiety forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=12746390&a=12752458 Odpowiedz Link Zgłoś
aniael Re: alternatywa dla niezadowolonych 21.05.04, 01:05 A kto powiedział, że chodzi o DIAGNOZĘ? Jak już wcześniej pisałam, ja zadałam pytanie - chyba niezbyt trudne dla lekarza a nie wymagające wizyty - wystarczyła krótka odpowiedź. Przy pomocy wyszukiwarki nie znalazłam odpowiedzi. Po co to forum w takim razie istnieje??????? Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: alternatywa dla niezadowolonych 21.05.04, 10:06 Czasami mam wrażenie, że połowa osób tutaj nie potrafi korzystać ani z wyszukiwarki na foru, ani z googla. Nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy tak, bym czegoś nie mogła sama znaleźć, dla mnie wyszukiwarka google to nieskończone źródło informacji. Jest tam wszystko! Polecam. I przestańcie już pisać, że czegoś nie ma w internecie. Poza tym większość jest też nieusatysfakcjonowana poradami jakie udzielają Forumowiczki, choć często te porady są dokładnie takie jak porady pani doktor. Tego też nie rozumiem. Macie problem to idźcie do lekarza, a nie użalajcie się , że Wam nikt na posty nie odpowiada. Nie wiem skąd u Was takie socjalistyczne podejście do życia, że wszystko musi byc za darmo, po równo i dla każdego tak samo. Strasznie malkontenckie Forum nam się zrobiło!!! A Forum istnieje również po to, żebyśmy same sobie pomagały (np. wyszukując stare wątki i udzielając rad na temat nieśmiertelnej i ciągle tu wałkowanej grzybicy). Nawet wczoraj pojawił się wątek grzybiczny i już mi się niedobrze zrobiło, bo po raz setny ktoś komuś tłumaczył, że bez recepty nic skutecznego na grzybicę nie dostanie...Same sobie zobaczcie jaki tu jest bałagan, powtarzanie i wałkowanie ciągle tego samego. Ale racjonalne argumenty do Was nie trafiają, bo chcecie przecież zmiany eksperta, poza tym szukacie nie wiadomo po co jakiegoś admina i wolicie ogólny chaos niż dojście do porozumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
aniael Re: No to forum niepotrzebne:) 21.05.04, 12:57 No fakt, przeglądarka forum nic mi nie dała, ale za to podpowiedziałaś mi googla i za to Ci dziękuję Faktycznie znalazłam dość zadowalające informacje w necie, jakoś wcześniej nie przyszło mi do głowy, by poszukać informacji w ten sposób. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś