Dodaj do ulubionych

opinia o edynburgu-szukam info

03.08.05, 20:56
dziewczyny szukam opinii o edynburgu..jak wam sie tam mieszka, jakie to
miasto, jak z praca dla nas???jak z opieka dla malenstwa?czy jestescie
zadowlone?...wszytkie opinie beda dla mnie wazne gdyz prawdopodobnie tam
zamieszakm...cały czas mielismy zamiar mieszkac w londynie, a teraz jak
zostało dwa tygodnie do wylotu moj narzeczony oznajmił ze dosatnie prace w
edynburgu i prawdopodobnie tam sie przeniesiemy..
dlatego bardzo prosze o naipsanie kilku słów

pozdrawiam
eva
Obserwuj wątek
    • mgna Re: opinia o edynburgu-szukam info 04.08.05, 19:20
      Tutaj troszeczke turystycznie na temat tego miasta:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=591&w=22660330
      Uwazam ze oprocz zimnej pogody. Edinburgh jest bardzo przyjemnym miastem do
      zamieszkania. Jest to bardzo ladne miasto z przeswietna atmosfera. O prace w
      Szkocji podobno nie jest tak ciezko, ale jak zawsze to zalezy w jakim kierunku
      chcesz pracowac, jakie wyksztalcenie masz...W Szkocji jest duzy insurance firm
      jak Scottish Mutual Assurance, Scottish Widows...to ze w Szkocji jest duzo
      insurance firm ma cos dotyczacego ze w Szkocji (historycznie) mieli tax relief
      for insurance companies under Scottish law...

      Tu mozesz poszukac prace:
      www.jobinscotland.com/edinburgh.htm
      • emi54 Re: opinia o edynburgu-szukam info 04.08.05, 22:38
        www.szkocja.net

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka