eva_05
03.08.05, 20:56
dziewczyny szukam opinii o edynburgu..jak wam sie tam mieszka, jakie to
miasto, jak z praca dla nas???jak z opieka dla malenstwa?czy jestescie
zadowlone?...wszytkie opinie beda dla mnie wazne gdyz prawdopodobnie tam
zamieszakm...cały czas mielismy zamiar mieszkac w londynie, a teraz jak
zostało dwa tygodnie do wylotu moj narzeczony oznajmił ze dosatnie prace w
edynburgu i prawdopodobnie tam sie przeniesiemy..
dlatego bardzo prosze o naipsanie kilku słów
pozdrawiam
eva