Dodaj do ulubionych

czy jest taki ktoś?

29.11.06, 18:23
Zakładam wątek konkurencyjny, żeby zbadać, stosunek wpisów, do wątku pt. kto
spał z Nadziejką - taki mniej więcej chyba był...
Pytanie w tym wątku brzmi: kto nie spał z Nadziejką?
Odpowiadam od razu, że JA nie spałem.
Moga się tutaj wpisywać dziewczyny też, miłość i nienawiść oddziela cienka
granica ;). Niekoniecznie, ten kto nie spał z Nadziejką, odbierany będzie,
jako Jej - Nadziejki "nienawidzący".
Obserwuj wątek
    • rm1202 Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:25
      i ja jestem :)
    • proces7 Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:27
      Jak nadziejka się spręży, to może być tak, że nikt tu się nie wpisze. Ja poczekam.
      • hania-z Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:36
        A na co chcesz czekać procesie:] ja oświadczam , że nie spałam nie sypiam i nie
        będę sypiać z Nadją , nie wiem czy dobrze robię bo zainteresowanie
        konkurencyjnym wątkiem wskazuje , że to szalenie atrakcyjna kobieta , hm :)
    • czatowykaleka Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:28
      ja tez nie spałem,ale mam juz u nadziejki obiecany seks,co mnie strasznie
      ucieszyło...
      • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:29
        Dobra, zamykamy ten wątek. Reszta spała.
        • vivalabeer Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:31
          Zamykamy dopiero o 22:>
          Przypomnę: nie spałem z Nadziejką:>
          • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:34
            vivalabeer napisał:

            > Przypomnę: nie spałem z Nadziejką:>

            Jeszcze nie, ale jesteśmy już na dobrej drodze, żeby poker wpisał się w
            wątku "Kto spał z nadziejką" ;)
            • vivalabeer Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:35
              Nadziejko, znienawidzisz mnie, ale głupoty to robię po pijaku, a nie upijam się
              aż tak, raczej:P.
              • proces7 Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:38
                Masz rację poker, sądzę, że żaden facet nie zrobiłby tego z nią mając poniżej
                1.7 promila alkoholu we krwi.
                • hania-z Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:42
                  Procesie sugerujesz , że powyżej 1.7 promila alkoholu we krwi nabrałbyś
                  odwagi?:D...pytanie:] czy możliwości technicznych by wystarczyło:]
                • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 18:44
                  Poker, proces, ja wiem, że na podniesienie Waszego libido, to pomaga już tylko
                  alkohol, ale cały czat, to nie musi o tym wiedzieć.
                  • vivalabeer Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:18
                    Widzę, że niektórzy, wszystko jak leci alkoholem leczą. I wypraszam sobie, ja
                    nie mam wspólnego libido z Procesem. Ba! Mamy też różne "fanki".
                    • yetq Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:32
                      Zaraz, zaraz, przecież nadziejka chrapie, więc kto by z nią "wyspał"?:D
                    • alinka64 Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:37
                      Beherowka podobno jest dobra na WSZYSTKO ... ;))
    • kawa3603 Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 19:59
      Nie spałam z Nadziejką i wiem, że mi to nie grozi ;).
    • wanda_rybka Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 20:18
      Też nie spałam z nadziejką i mam nadzieję,że Nadi to zrozumie i wybaczy;)
      • lejdik Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 20:25
        Osobiście nie spałam z nadziejką, ale znam kogoś kto chciałby sie z Nią
        przespać, a ten ktoś zna kogośc kto juz z nadziejką sypiał... To tak właściwie
        w którym wątku powinnam się wpisać?:>
        • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 20:38
          Lady, nie pogrążaj mnie, bardzo Cię proszę ;)
    • valmont79 Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 21:58
      Nadziejkę odbieram pozytywnie :) i nie spałem z nią :)
    • magdajeden Re: czy jest taki ktoś? 29.11.06, 23:56
      ja nie spałam z nadziejką.


      i chyba nie ma w tym nic dziwnego

      ale sie wpisałam, tak dla przypomnienia swego istnienia raczej niz dla wpisu
      jako takiego
      • rozowa_landrynka7 Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 00:05
        Ja nie spałam z nadziejką..natomiast spałam z..<faja
        • woow2306 Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 10:23
          z nadziejką? Hm... nie! z nadziejką nie spałam <L@M_od_askorta>
          • askort Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 15:46
            No bo i po co, jakby mnie tu nie bylo:> <oszminkowany_golden_american_woowki>:D
    • askort Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:04
      A o jakie "spanie" chodzi? Czy o
      1. spanie snem sprawiedliwego, pochrapujac sobie niewinnie
      2. sex
      a. realny
      b. wirtualny
      c. telefoniczny
      d. listowny
      e. alfabetem Morse´a
      f. przy pomocy znakow dymnych
      g. naparzajac na bebenku lub innym instrumencie
      3. zasypianie przy czytaniu jednego z jej watkow, co technicznie tez by mozna
      bylo pod spanie z Nadziejka podciagnac ?
      • vivalabeer Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:11
        Askorcie...pozostawiam to Twojej wyobraźni. ;)
        • askort Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 13:25
          No jesli tak zdecydowanie wyszedles, to nie pozostaje mi nic innego, jak rownie
          zdecydowanie wylozyc si z tak i nie;)
    • hrabiaszarm Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 11:10
      Nie pamiętam. Cóż, starość nie radość.
      • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 14:24
        Askort, a Ty to chyba pomyliłeś wątki :>
        Ten drugi jest dla Ciebie ;)
        • askort Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 15:34
          Nie pisz tak, bo sobie jeszcze cos pomysla/by Nadi <ruski_l&m>
          • nadziejkaa Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 15:39
            Dobra. Bardzo dziękuję wszystkim za wpisanie się w tym wątku.
            Tym samym, zostaliście automatycznie dopisani do mojej listy potencjalnych
            kochanków i kochanic <a, też zajaram tymi L&M od askorta>
    • justysbytomianka Re: czy jest taki ktoś? 30.11.06, 16:05
      jesli stosunki wirtualne nie liczą się to oswiadczam, nie spałam z Nadzią:))
    • colop1 Re: czy jest taki ktoś? 01.12.06, 18:34
      Trochę mi wstyd, że ja, jako założyciel "drugiego" wątku, muszę się wpisywać w
      tym. Ale skoro Nadja ma do listy dopisywać ... potencjalnych ... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka