vivalabeer
29.11.06, 18:23
Zakładam wątek konkurencyjny, żeby zbadać, stosunek wpisów, do wątku pt. kto
spał z Nadziejką - taki mniej więcej chyba był...
Pytanie w tym wątku brzmi: kto nie spał z Nadziejką?
Odpowiadam od razu, że JA nie spałem.
Moga się tutaj wpisywać dziewczyny też, miłość i nienawiść oddziela cienka
granica ;). Niekoniecznie, ten kto nie spał z Nadziejką, odbierany będzie,
jako Jej - Nadziejki "nienawidzący".