kasitza 28.06.07, 14:31 pietrek! Roman tyczka! kobieta na pasach! Alles Gute! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aguszak Re: a czemu nikt nie spiewa hapi berzdej!!!! 28.06.07, 14:35 chyba w tym roku mieliśmy nie życzyć sobie nawzajem ale, jak juz wątek jest, to życzę wszystkoegi najlepszego, dużo humoru z rana i wiele sił jeszcze wieczorem )) Odpowiedz Link
kasitza widze, ze przegapilam rozporzadzenie ministra. 28.06.07, 14:38 ale czemu sie stara tradycja popsula? trzeba cholubic zwyczaje dobre, a wyzbywac sie zlych. Odpowiedz Link
aguszak Re: widze, ze przegapilam rozporzadzenie ministra 28.06.07, 15:38 też jestem tego zdania, ale jak nie ma Browanxa, to nie ma komu pilnować kalendarza Odpowiedz Link