Dodaj do ulubionych

a czemu nikt nie spiewa hapi berzdej!!!!

28.06.07, 14:31
pietrek!
Roman tyczka!
kobieta na pasach!

Alles Gute!
Obserwuj wątek
    • aguszak Re: a czemu nikt nie spiewa hapi berzdej!!!! 28.06.07, 14:35
      chyba w tym roku mieliśmy nie życzyć sobie nawzajem wink
      ale, jak juz wątek jest, to życzę wszystkoegi najlepszego, dużo humoru z rana i
      wiele sił jeszcze wieczorem smile))
      • kasitza widze, ze przegapilam rozporzadzenie ministra. 28.06.07, 14:38
        ale czemu sie stara tradycja popsula? trzeba cholubic zwyczaje dobre, a
        wyzbywac sie zlych.
        • aguszak Re: widze, ze przegapilam rozporzadzenie ministra 28.06.07, 15:38
          też jestem tego zdania, ale jak nie ma Browanxa, to nie ma komu pilnować
          kalendarza wink
    • dzikoozka Tak tak pamiętajcie jutro :))) 28.06.07, 15:51
      kończe ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka