Dodaj do ulubionych

"Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla nas :)

14.02.07, 10:46
Dziewczyny, wlasnie rozmawialam z Dyrektorem firmy Zarys i dzis lub jutro bede
miala odpowiedz.

jest tylko taka malutka prosba.... az mi glupio, ale jak wiecie wesolo to u
mnie nie jest... zrzuccie mi sie na rachunek telefoniczny, bo az sie boje jak
przyjdzie, tak chociaz po zlotoweczce, dobra? bo zbankrutuje na amenwink a te
rozmowy zamiejscowe same wiecie....

Sciskam Was i trzymajcie kciuki za decyzje Dyrekcji Zarysu, ktora niniejszym
serdecznie pozdrawiam.

Wasza Marta
Obserwuj wątek
    • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 10:54
      Mam taka wielka prosbe: wygrzebcie rachunki i napiszcie mi tytaj ile i za ile
      plastrow cica-care kupilyscie.
      Zrobimy tym samym podliczenie obrotow, jakie robimy dla firmy Zarys, a od tego
      bedzie zalezec rabat jaki nam przyznaja.
      Tylko szybciutkosmile
      • mzuzi Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 11:06
        rachunków nie wygrzebię, ale mniej więcej mogę odtworzyć kwoty:
        plastry 6x12 kupowałam po ok. 198 zł chyba, ze trzy sztuki,
        potem 12x15 po ok. 270-280 zł, dwa lub trzy razy.
        Kupowałam w Olsztynie w aptece na Żołnierskiej (Pod Wierzbą???).
        • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 11:15
          moje zakupy w zarysie:
          20.03.2006. f-ra 11679/spr/03/06/DW plaster cica-care 12 x 15, cena: 210,51
          20.04.2006. f-ra 15967/spr/04/06/DW plaster cica-care 12 x 15, cena: 233,90
          11.09.2006. f-ra 35536/spr/09/06/DW elastpore 10 x 10m, cena: 14,98
          09.10.2006. f-ra 39324/spr/10/06/DW plaster cica-care 12 x 15, cena: 233,90
          17,10.2006. f-ra 40528/spr/10/06/DW elastpore 10 x 10m, cena: 14,98
      • agnes_julia Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 12:25
        Kupiłam jeden w aptece mały 6 na 12 zapłaciłam po znizce 120 zł.
        Marto czy wiesz w jakiej cenie bez rabatu maja plastry i czy wogóle mają?(12 na
        15cm).
        Pozdrawiam
    • agnes_julia Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 12:27
      A mogłabyś podać jeszcze numer swojego konta?
      • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 14.02.07, 12:55
        Nie pytalam sie o cene ani o dostepnosc, ostatnio kupowalam za 233 ten duzy.
        Jak tylko bede cos wiedziec, odrazu dam znac, obiecuje.


        Serdecznie dziekuje za zrozumienie: 89 1910 1123 2401 3301 2111 0001
        Marta Kobusińska
        • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 15.02.07, 16:00
          Dziewczyny... przeciez wiecej z Was kupuje te plastry, prosze wpisujcie sie.
          • emilape Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 15.02.07, 16:37
            kupowałam w styczniu, płaciłam za 12x15 213zl z dostawą, rachunku już nie mam.
            • ewaradosz Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 15.02.07, 18:38
              Kupywałam 2 razy po 2 największe (4* po około 213 zł) Ostatnio w grudniu
              • tess74 Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 15.02.07, 21:21
                Kupowałam dwa razy w Zarysie- 16.08.06 2 plastry w rozmiarze 6 na 12 za 296,60
                łącznie oraz 31.05.06 1 plaster o wymiarach 6 na 12 za 148,30 oraz 1 plaster 12
                na 15 za 233,90.
                • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 16.02.07, 16:56
                  Rabat juz ustalony smile HURAAAAA!!!!!! Naprawde spory smile

                  Co do szczegółów zapraszam na gg: 966910 lub dzwoncie na 501 562 859


                  A kto mnie pochwali....... doceni....? wink hihihihi
                  • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 19.02.07, 21:31
                    Cennik dla forumowych dzieci znajdziecie w tym wątku:

                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35623&w=57643458
                    • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 19.02.07, 22:03
                      Emilce z calego serca dziekuje za pomoc w oplaceniu rachunku za te miedzymiastowe.
                      • katarzyna_oles Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 23.02.07, 18:56
                        Ostatnio nie było mnie na forum w związku z narodzinami Frania i nie wiem, czy
                        to jeszcze aktualne...My kupowaliśmy w grudniu 2 plastry 10 na 15 - ceny nie
                        pamiętam. Marta bardzo dziękuję Ci w imieniu mojej córci! Zawalczyłaś o nasze
                        dzieciaki i za to jesteś WIELKA!
                        Do rachunku z miłą chęcią dołączę się smile
    • katarzyna_oles Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 23.02.07, 19:26
      Bardzo dziękuję dyrektorowi firmy Zarys za wspaniałą cenę! Wkrótce będziemy
      kupować plastry i jest to dla nas wspaniała wiadomość.
      Jeszcze raz wielkie dzięki dla Marty!
      • makoba Re: "Zarys" - dystrybutor cica-care - rabat dla n 23.02.07, 20:07
        na podziekowania dla zarysu zalozylam oddzielny watek:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35623&w=57646720

        Gosiu, dziekuje za dolozenie sie do rachunku, Kasienki, Tobie rowniez z calego
        serca wielkie podziekowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka