myalgan
16.12.06, 16:40
Wzielam te sterydy.
Po 3 dniach mialo byc lepiej.Bylo.
Umylam wszystkie okna w domu, tak wspaniale dzialaja.I dzis rano wstaje (no w
nocy2;00)A to znowu bole kolan stawow i miesni.Wiedzialam ze tak
bedzie.Zawsze pierwsze dni po zastosowaniu nowego leku sa wspaniale.Potem
znowu wszystko wraca.Tym razem jest tak samo.
Moze przesadzilam z tymi oknami?
pracowalam powoli ale bez bolu,no i ciesze sie bo to pierwszy raz tak fajnie
i bez jekow zrobilam tyle dobrej roboty.Moze przeciazylam miesnie i przejdzie
znowu.Poczekam.I tak mialam pare dni luzu od bolu.Pozdrawiam.