Dodaj do ulubionych

Trele-morele czyli pogaduszki:)

25.02.07, 19:40
Takie o wszystkim i o niczymsmile
Na przykład opowiem Wam jakiego moja Olga dostała dziś motorka do ćwiczeń...
motorek ma prawie trzy lata i dotąd złośliwie "akompaniował " na flecie albo
wokalnie wink)))) gdy olga ćwiczyła.A dzis nagle cos sie jej odmieniło-gdy tylko
usłyszała pierwsze takty to zawołała
"Pięknie!Pięknie!Śjićnie!Śjićnie!!1Jeście!Jeście!!1Kołyśiankę!!! -Olga
zaskoczona mile zaczęła jej grać...i grała tak prawie godzinę bo jak tylko
przerywała to Daga znowu"Pięknie!Jeście.!!!...Nie wiem co jej sie stało ale
siedziałam w kuchni i ryczałam ze śmiechu widząc minę Olgi...wink)))
Obserwuj wątek
    • nann Re: Trele-morele czyli pogaduszki:) 26.02.07, 08:58
      Ja chyba zaczne zapisywac Zuzankowe powiedzonka zwiazane z graniem...
      Kilka dni temu "przewracala pasaze" (dla nie wtajemniczonych, grala pasaze w
      przewrotach smile
      W dalszym ciagu trwa jej fascynacja W.A.Mozartem, pisze Menuety,
      Koncerty...Ostatnio "powstawal"koncert na fortepian, dwoje skrzypiec i altowke.
      Pyta sie mnie w jakim kluczu rozpisac altowke, ja jej na to, ze nie mam
      pojecia, a ona wzdychając: "Mozart by wiedzial, a my bidulki nie..."
      Od listopada spiewa w chorze szkolnym, jest najmlodsza, spiewaja tam z reguly
      uczniowie starsi. Na poczatku wzdychala, ze musi sie takich jakis dziwnych
      piosenek uczyc jak "Gou_date_mater"
      No, pochwalilam sie troche, dziekuje za uwage smile
      • anisr Re: Trele-morele czyli pogaduszki:) 26.02.07, 10:42
        big_grinDDDDD to z Mozartem niezłebig_grinDDDDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka