takajataka1 20.05.07, 08:57 no kochane. dzis karta dnia cesarzowa ucieszyłam sie, jak ją zobaczyłam ciekawa jestem jaki bedzie ten dzień Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coill Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 12:21 ja tez!! Ciekawa jestem czy Ty bedziesz Cesarzową,czy ktos okaze sie byc Twoja Cesarzowa(np Matka,czy zona przyjaciela itp),czy mzoe to będzie dzień "cesarzowy'jak to moizna powiedziec..spod znaku cesarzowej? Odpowiedz Link
takajataka1 Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 15:20 o prosze, pierwszy objaw cesarzowej. coill, osoba, której opinie w temacie tarota bardzo szanuje, postanowiła ponabijac sie ze mnie w moich wątkach. tylko po co? moze to zmienna natura cesarzowej? Odpowiedz Link
coill Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 19:25 eeeeee,gdzie ja sie nabijam??(powaznie nie wiem,jezeli cos odebralas jako nabijanie to przepraszam)? A co do nabijania,teraz nabijajcie sie ze mnie,bo siedze zamknieta w domu bo tam szerszen lata - boje sie wyjsc i znim zderzyc twarza w twarz Odpowiedz Link
andgie Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.06.07, 01:08 Cesarzowa jest zmienna?!? Nigdy nie myslalam o Niej w ten sposob; mnie sie kojarzy raczej z trwaniem, stabilnoscia, miloscia dojrzala i madra. Zdrowym egoizmem. Odpowiedz Link
anahella Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 17:32 Dzien jeszcze sie nie skonczyl: zycze Ci, abys poczula sie kobieco, tak jak tylko Cesarzowa to potrafi Cesarzowa to tez prezent. Wiekszy, mniejszy, ale zawsze jakis podarek - niekoniecznie materialny. Odpowiedz Link
merolik Re: karta dnia - cesarzowa :) 19.06.07, 16:39 Mam dziś Cesarzową jako kartę dzienną. Bardzo lubię, kiedy się pojawia, bo numerologicznie ona to ja I moja Mama . I dzisiaj dzień zdominowany przez kobiety: w pracy kilka godzin z szefową/przyjaciółką, potem wizyta u Mamy, która kilka dni temu złamała rekę. Powrót do domu, przyszykowanie poczęstunku i czekam na odwiedziny koleżanki Odpowiedz Link