Dodaj do ulubionych

karta dnia - cesarzowa :)

20.05.07, 08:57
no kochane. dzis karta dnia cesarzowa smile ucieszyłam sie, jak ją zobaczyłam smile
ciekawa jestem jaki bedzie ten dzień smile
Obserwuj wątek
    • coill Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 12:21
      ja tez!!smile
      Ciekawa jestem czy Ty bedziesz Cesarzową,czy ktos okaze sie byc Twoja
      Cesarzowa(np Matka,czy zona przyjaciela itp),czy mzoe to będzie dzień
      "cesarzowy'jak to moizna powiedziec..spod znaku cesarzowej?big_grin
      • takajataka1 Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 15:20
        o prosze, pierwszy objaw cesarzowej. coill, osoba, której opinie w temacie
        tarota bardzo szanuje, postanowiła ponabijac sie ze mnie w moich wątkach. tylko
        po co? moze to zmienna natura cesarzowej? smile
        • coill Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 19:25
          eeeeee,gdzie ja sie nabijam??(powaznie nie wiem,jezeli cos odebralas jako
          nabijanie to przepraszam)?

          A co do nabijania,teraz nabijajcie sie ze mnie,bo siedze zamknieta w domu bo tam
          szerszen lata - boje sie wyjsc i znim zderzyc twarza w twarzbig_grin
        • andgie Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.06.07, 01:08
          Cesarzowa jest zmienna?!? Nigdy nie myslalam o Niej w ten sposob; mnie sie
          kojarzy raczej z trwaniem, stabilnoscia, miloscia dojrzala i madra. Zdrowym
          egoizmem.
    • anahella Re: karta dnia - cesarzowa :) 20.05.07, 17:32
      Dzien jeszcze sie nie skonczyl: zycze Ci, abys poczula sie kobieco, tak jak
      tylko Cesarzowa to potrafismile

      Cesarzowa to tez prezent. Wiekszy, mniejszy, ale zawsze jakis podarek -
      niekoniecznie materialny.
    • coill Re: karta dnia - cesarzowa :) 22.05.07, 00:14
      i jak rezultaty z dnia?
      • merolik Re: karta dnia - cesarzowa :) 19.06.07, 16:39
        Mam dziś Cesarzową jako kartę dzienną. Bardzo lubię, kiedy się pojawia, bo
        numerologicznie ona to ja smile I moja Mama smile.
        I dzisiaj dzień zdominowany przez kobiety: w pracy kilka godzin z
        szefową/przyjaciółką, potem wizyta u Mamy, która kilka dni temu złamała rekę.
        Powrót do domu, przyszykowanie poczęstunku i czekam na odwiedziny koleżanki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka