ankajan32 12.05.07, 09:40 Czy słyszeliście o wczorajszej orgii w podwarszawskich Kaniach. Policjantom chyba juz tak odwala,że zamiast sie bawić swoimi organami, przestrzelili koleżance pochwę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ?? Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:12 gdzie są te Kanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:21 za pruszkowem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ytfu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:34 no tak pruszków... to wiele wyjaśnia... te klimaty.... Odpowiedz Link Zgłoś
pomysl.po.wypiciu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 12:33 a poprosze jakies potwierdzone informacje :) Odpowiedz Link Zgłoś
cold.girl Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 13:02 a skad mielismy slyszec? :) Odpowiedz Link Zgłoś
summerlove Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 13:32 jak to przestrzelili pochwe?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bankier Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 14:57 normalnie z pistoletu. Odpowiedz Link Zgłoś
bluemartini Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 20:34 czy oni sa nienormalni???? nie straszcie mnie bo moj facet wybiera sie na rok do prewencji... Odpowiedz Link Zgłoś
leonardo_defeat Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 21:55 no tak, to sobie trochę postrzela ;>) Odpowiedz Link Zgłoś
perelka121 Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 14.05.07, 16:11 Słyszeliśmy, po prostu tragedia, jednak debilizm ludzki nie zna granic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.magma-net.pl 14.05.07, 21:22 przestrzelili ale kaburę(pochwę)od pistoletu Odpowiedz Link Zgłoś
perelka121 Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 14.05.07, 22:07 oczywiście tak tak....mam nadzieję, że gość prędko z pierdla nie wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś