Dodaj do ulubionych

Wczorajsza zabawa policji w Kaniach

12.05.07, 09:40
Czy słyszeliście o wczorajszej orgii w podwarszawskich Kaniach.
Policjantom chyba juz tak odwala,że zamiast sie bawić swoimi organami,
przestrzelili koleżance pochwę.
Obserwuj wątek
    • Gość: ?? Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:12
      gdzie są te Kanie ?
      • Gość: lulu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:21
        za pruszkowem
        • Gość: ytfu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:34
          no tak pruszków... to wiele wyjaśnia... te klimaty....
    • pomysl.po.wypiciu Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 12:33
      a poprosze jakies potwierdzone informacje :)
    • cold.girl Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 13:02
      a skad mielismy slyszec? :)
    • summerlove Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 13:32
      jak to przestrzelili pochwe??
      • Gość: bankier Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 14:57
        normalnie z pistoletu.
    • bluemartini Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 20:34
      czy oni sa nienormalni???? nie straszcie mnie bo moj facet wybiera sie na rok
      do prewencji...
      • leonardo_defeat Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 12.05.07, 21:55
        no tak, to sobie trochę postrzela ;>)
        • perelka121 Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 14.05.07, 16:11
          Słyszeliśmy, po prostu tragedia, jednak debilizm ludzki nie zna granic.
    • Gość: gostek Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach IP: *.magma-net.pl 14.05.07, 21:22
      przestrzelili ale kaburę(pochwę)od pistoletu
      • perelka121 Re: Wczorajsza zabawa policji w Kaniach 14.05.07, 22:07
        oczywiście tak tak....mam nadzieję, że gość prędko z pierdla nie wyjdzie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka