Ja bym poszła, kocham takie parady! Byłam w zeszłym roku, ale w tym
to chyba w domu obejrzę, bo co, sama pójdę.. A w telewizji to
przynajmniej będą relacjonować, kto defiluje

Tylko przelot
samolotów w tv to już nie to, co na żywo.
ja to jestem tak walnięta na tym punkcie, że jak czytam na stronie
MON-u opis sprzętu i jednostek to już mam ciary i łzy w oczach

DD