rgolynski
26.05.05, 13:30
Jestem mamą 1,5 miesięcznego Michałka. Mam pytanie! Czy podczas karmienia
mogę korzystać z sauny np raz w tygodniu. Czy nie zaszkodzi to laktacji lub
małemu. Będę wdzięczna za odpowiedz. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Beata i Michaś