Dodaj do ulubionych

Karmienie piersią a sauna

26.05.05, 13:30
Jestem mamą 1,5 miesięcznego Michałka. Mam pytanie! Czy podczas karmienia
mogę korzystać z sauny np raz w tygodniu. Czy nie zaszkodzi to laktacji lub
małemu. Będę wdzięczna za odpowiedz. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Beata i Michaś
Obserwuj wątek
    • monika_staszewska Re: Karmienie piersią a sauna 27.05.05, 13:15
      Może Pani pójść do sauny.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska
      • rgolynski Re: Karmienie piersią a sauna 28.05.05, 20:36
        Dziękuję bardzo za odpowiedż. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka