Dodaj do ulubionych

plamienie implantacyjne

15.05.07, 12:11
Mam pytanie :

6-tego dnia cyklu kochałam się bez zabezpieczeń.Dzisiaj jest mój 10-ty dzień
cyklu ( przy 28-dniowych cyklach)i dostałam dziwnego plamienia, brunatnego z
delikatnymi żyłkami(raczej skąpa wydzielina). Pobolewa mnie też dosyć mocno
lewy jajnik.
Czy to może być plamienia implatacyjne ... nie za wcześnie ??
Miała któraś z Was takie doświadczenia ?
dziękuję z góry za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • idaw Re: plamienie implantacyjne 15.05.07, 12:25
      raczej okołoowulacyjne, teraz masz szanse na dziecko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka