poranna-kawa
15.05.07, 12:11
Mam pytanie :
6-tego dnia cyklu kochałam się bez zabezpieczeń.Dzisiaj jest mój 10-ty dzień
cyklu ( przy 28-dniowych cyklach)i dostałam dziwnego plamienia, brunatnego z
delikatnymi żyłkami(raczej skąpa wydzielina). Pobolewa mnie też dosyć mocno
lewy jajnik.
Czy to może być plamienia implatacyjne ... nie za wcześnie ??
Miała któraś z Was takie doświadczenia ?
dziękuję z góry za odpowiedź