wuania
25.08.06, 15:25
Hej w sobote urodziłam córeczkę w Praskim. Co prawda zabiegi typu lewatywka i
golenie krocza to standard ( nikt nie pytał czy mam na to ochotę ale też ja
nie protestowałam) ale samo odebranie porodu bardzo profesjonalne. Rodziłam z
położną - Mariolą Gańko. Rewelacyjna kobieta, jestem przekonana że dzięki jej
pomocy poród był tak krótki - ok 3,5 godz od pierwszych ostrych bóli
(masowała szyjkę) i uchroniła mnie od cesarki (dziecko owinięte 2 x pępowiną,
spadające tętno).
Uwaga! w Praskim nie robią znieczulenia z.o. bo podobno jest konflikt
Dyrekcji z anestezjologami i zwyczajnie nie ma kto go zrobić!
Polecam też salę płatną (80 zł za dobę - trzeba zapłacić za 3 doby z góry).
Pełen komfort a biorąc pod uwagę jak ostatnio są przepełnione szpitale też
większa szansa przyjącia ( w Praskim nie było miejsc jak przyjechałam).
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy.
Anka