mamajek1 04.01.05, 20:53 Wystarczy parę złotych, parę osób. Złóżmy się i szczęśliwy tatuś będzie jeszcze bardziej szczęśliwy )))) Spójrzcie na post "wózek dla szczęśliwegotatusia" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szczesliwytatus Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 04.01.05, 21:13 jestes wielka dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: ja też chce się dołożyć... 05.01.05, 17:22 Afrodytka -właścicielka wózka wyłoży 5, ja dodam 10, na razie to troche mało, ale zapraszamy do współpracy. Najlepiej będzie przelać jej na konto. Myślę, że potzrebujemy 40 zł najmniej. Pozdrawiam i czekam na następnych. Odpowiedz Link Zgłoś
sojanka Re: ja też chce się dołożyć... 05.01.05, 18:18 Paczka od 10 do 15 kilo kosztuje 19 zł. od 15 do 20 kilo 27 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
zizia21 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 05.01.05, 18:22 Napisalam w poscie do afrodytki , ze sfinansuje reszte wysylki, tylko PODAJCIE NUMER KONTA) iza Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 05.01.05, 18:29 Afrodytka zamilkła Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 05.01.05, 18:33 Kwestia tylko czy PocztaP. przyjmie taką paczkę. Mają swoje rozmiarówki i powyżej pewnych rozmiarów - bulba. Nie znamy rozmiarów wózka po złożeniu. To już afrodytka musiałaby pomierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 05.01.05, 20:25 dziekuje wszystkim mama za dobre serce jeszcze troche i w koncu bedziemy mogli zabierac Nikolke na prawdziwe spacery.ten link podala jedna z e-mam podobno dobra i sprawdzona firma www.przesylki.prv.pl/ hmmm... wszystko jest mozliwe... wysylka nie kosztuje wiele,sama wysylalam wozek...(koszty pokrywala mama zainteresowana)cos kolo 27 zl. zapakowalam go w folie(moze byc taka malarska,czy jak sie to nazywa),okleilam tasma,przymocowalam adres... pan z firmy przesylkowej sam po niego przyjechal i dostarczyl na miejsce.... tylko trzeba miec dobre checi... jezeli tatusiu ci zalezy i pani ktora ma go na zbycia zmieni zdanie moge zapytac o nazwe tej firmy... pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
afrodytka79 PRZECZYTAJCIE 06.01.05, 09:50 na allegro mozna wykupic przesylke kurierska za 29 zl dostawa przesylki w 24 h mozna by bylo sprobowac poczta wyslac, ale problem w zapakowaniu co myslicie o tej wysylce??? Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: PRZECZYTAJCIE 06.01.05, 14:51 A odbior od ciebie z domu i do drzwi tatusia ? CZy na pewno nie maja jakich[ dodatkowych kosztów ? Cena jest realna patrzac na strony róznych innych np. tak jak podal szczesliwytaus www.przesylki.prv.pl Jak dla mnie nie ma roznicy, byle wozek doszedl szczesliwie. czekam na numer konta Ania Odpowiedz Link Zgłoś
sojanka Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 09:05 Nie wydaje się Wam, że powyższy post szczesliwegotatusia jest nieco dziwny? Po a) pisany jako kobieta, po b) dlaczego szczesliwy tatus wysylal wozek? Odpowiedz Link Zgłoś
zizia21 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 10:05 Bynajmniej - czesc postu to slowa szczesliwegotatusia, pozostala czesc, to CYTAT mimo, iz nie jest to w zaden spoob zaznaczone pozdrawiam iza Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 10:55 Te| tak to odczytalam - wklejone bez cudzyslowia. Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 21:45 ten cytat to slowa margo2 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=18945476pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 22:03 tatusiuszczęsliwy - za dużo napisałes w linku, trzeba wymazać ostatnie słowo w pasku adresu i wtedy jest dowód twej niewiności Przygotowałam już paczusię dla twojej siostrzyczki. JUtro wyślę. Pozdrawiam i dlaej czekam na numer konta od afrodytki Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 07.01.05, 22:11 rzeczywiscie dziekuje za paczuszke dla Sandruni. juz sobie wyobrazam jaka zrobie im niespodzianke pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: pytanie? 24.01.05, 13:38 wiajcie mam pytanie czy nadal sa fundusze na wyslanie wozka jedna mama jest sklonna przeslac nam wozek pozdrawiam i podaje link Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: pytanie? 25.01.05, 21:22 podciagam bo bardzo nam zalezy my obecnie nie mamy ani grosza bo wydalismy duzo na leki. bardzo prosze Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: pytanie? 25.01.05, 21:43 Ja tak jak powiedziałam mogę dołożyć 10 zł i jest to nadal aktualne. Jak tam reszta ? Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
blu4 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 25.01.05, 23:16 Ja tez mogę sie dołożyć.Tylko o szczegóły poproszę. Pozdrawiam Aga i Wika Odpowiedz Link Zgłoś
blu4 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 26.01.05, 12:39 I co z tą zbiórką....??? Czy Ktoś coś wie?? Pozdrawiam Aga i Wika Odpowiedz Link Zgłoś
ksantypa30 Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 26.01.05, 14:11 proszę o informację kto kieruje tą akcją i komu przesłac pieniązki Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: parę groszy i wyślemy wózekdla szczęśliwegota 26.01.05, 18:53 akcja kieruje mamajek1 dziekuje ci za to z calego serca, oczywiscie wam tez i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gosiek1 DO MAMAMAJEK :-)) 26.01.05, 22:05 Witam, cieszę się, że znalazły się emamy, które pomogą dokończyć przekazanie wózka Ten adres z firmą kurierską chyba błędny, ale na stronie Poczty Polskiej www.poczta-polska.pl/index.php można przeczytać, że da radę wysłać paczkę, której " masa nie powinna przekroczyć 20 kg.,największy wymiar nie powinien przekroczyć 1500 mm. a obwód nie powinien być większy niż 3000 mm." Popakuję i poproszę męża, żeby zaniósł na Pocztę. Tylko niech szczęśliwytatuś napisze czy chce tylko głęboki wózek czy też tę część spacerową, bo gdzieś chyba pisał,ze spacerówkę dostanie ale nie jestem pewna? Koszt nie przekroczy według cennika 30zł, gdyby coś zostało z pieniążków odeślę na konto, tylko napiszcie jakie. I chciałam podkreślić, że nie jest to żaden superancki wózek, zwykły polski, ma trochę wyblaklą budkę od słońca, ale jest w pełni sprawny, czysty, uszyłam nawet nowe pokrycie do środka gondolki. Ja używałam i myślę, że jeszcze komuś, kogo nie stać na firmówkę, posłuży Pozdrawiam i czekam na odpowiedź od Mamamajek, bo to Ona chyba dowodzi Szczegóły podam na priv (moje dane,nr.konta). Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwytatus Re: DO MAMAMAJEK :-)) 26.01.05, 22:13 witaj spacerowke (parasolke mam po mojej siostrzyczce ) bo niedawno jesacze w niej jedzila, ale jesli to nie sprawi problemu wolalbym caly komplet ja ciesze zsie ze w koncu bedziemy mieli wozek firmowy czy nie firmowy co to za roznica wazne zeby jezdzil niunia bedzie zadowolona z kazdego mamusie jestescie wielkie nawet nie wyobrazacie sobie jak teraz jestem szczesliwy Odpowiedz Link Zgłoś
mamajek1 Re: DO MAMAMAJEK :-)) 26.01.05, 22:15 Super ! Ja proponuję aby dziewczyny wpłaciły pieniążki na twoje konto. Zgłosiły się ksantypa i blu4, razem ze mną byłoby akurat 30zł (blu nie określiła ile może wpłacić, na razie pyta sie ile , ale myślę, że 10zł znajdzie). Proponuję więc abyś wysłała swój numer konta albo tylko do mnie ja prześlę dalej, albo do wszystkich. Nie wiem czy sz.t.chce cały wózek , mam nadzieję, że odpowie ci szybko. Pozdrawiam serdecznie Ania Odpowiedz Link Zgłoś
ksantypa30 Re: DO MAMAMAJEK :-)) 27.01.05, 10:30 super, że wózek już jest W takim razie czekam na dane z numerem konta i od ręki przesyłam pieniązki pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś